Diskriminace hubených?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Alizon
1235 příspěvků 2.5.13 17:05

@helium Hlasim se do klubu hubenouru bez zadku:) Ale zase mam prsa (prava) - to je taky exotika hubena s prsama.
Takze nejlepe se mi kupuji vrsky a spodky co jsou zvlast (treba kalhotovy kostym mam rozdil dve cisla vrsek a spodek a to opravdu nemam postavu vzhledove nijak nesoumernou) naopak pouzdrove saty to je mission impossible, nahore nemuzu dychat a dole bych pridala sestru.

Goku
411 příspěvků 2.5.13 17:06

Podprdy, to je peklo. Malej obvod, max. 70 a košíčky E až F, prodavačka mi po jednom pohledu na mou hruď v kabátu cpe déčka s tím, že „vy určitě větší mít nemůžete“. Sehnat něco tady v Itálii je naprosto nemožné. U poprd označujou jenom košíčky 1 - 4, já mám 6, obvody se vůbec neobtěžujou psát. Takže podprdy nakupuju výlučně u nás. Mám velikost 42, v Itálii je to 46, když jsem šla poprvé nakupovat hadry, tak jsem se zděsila, že je mi ta 42 tak strašně těsná:-). Italky jsou celkově menší a plošší, i já se svýma 173 cm jsem tady brána za vysokou, haha.

pilotDodo
718 příspěvků 2.5.13 17:08

@helium a ještě k tomu pěkně blbý ramínko :-D

helium
34 příspěvků 2.5.13 17:14

@Alizon Taky mám pravá krásná prsa a rozdíl ve velikosti spodku a vršku 2 velikosti. :-) Je fajn vědět, že v tom člověk není sám.

llolla
2102 příspěvků 2.5.13 17:16

@helium
A když se mi podaří sehnat kalhoty, které by mi (teoreticky) mohly být přes zadek i přes stehna akorát (tzn. že mi nebudou plandat), tak je zase nepřetáhnu přes lýtka… Asi proto jsem na nošení kalhot v podstatě rezignovala=)

helium
34 příspěvků 2.5.13 17:27

@llolla Nosím jen džíny. Když mám jít někam, kam se v džínech jít nedá, beru si sukně nebo šaty. Přitom pořád sním o kalhotovém kostýmu s košilí. Ale košili, která mi sedí v ramenou, nezapnu přes prsa a kalhoty musím prvně přešít, aby mi nevisely na zadku. S lýtky mám zase opačný problém, mám je hodně štíhlá a k tomu velkou nohu, takže mi plandají kozačky. Je sice fajn, že do nich můžu nacpat džíny i s vlněnými podkolenkami, ale k sukni si je vzít nemůžu. Pořád přemýšlím, jak vypadá žena, která nemá žádný problém při nákupu jakéhokoli kusu oděvu.

janiiiv
781 příspěvků 2.5.13 17:35

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:38

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 17:55
Souhlas, já jsem ze dvou káv denně přešla jen na jednu bez zákusku a hned šla váha dolů. Sice nijak závratnou rychlostí, ale za pár týdnů už to bylo poznat. Zvyknout si mi trvalo asi týden. :-)
@Zebra33 píše:
Ted to asi schytam, ale jsem toho nazoru, ze strava ma zasadni vliv - nejen slozeni, ale i mnozstvi a pravidelnost. Jsem tak bezne stihla a je to z me zkusenosti proto, ze dlouhodobe malo jim. Hlad nemam, moje telo je proste zvykle na mensi davky jidla, ovsem casteji pres den (tak 5 - 6 porci). Mne to takhle pripada normalni, ale treba moji spolubydlici pripadalo normalni jist jednou denne vecer, pro me naprosto nepochopitelne mnozstvi jidla v jedne porci. Vazila 2× az 3× tolik co ja a nechapala, jak to, ze je tak tlusta. Nebo treba mamky (silne obezni) kolegyne v byvale praci snedla za dopoledne 5 Fidorek a pripadalo ji to normalni. Clovek sam sebe proste vidi jinak. U sebe vidim, ze zacnu nabirat, kdyz si treba zvyknu davat si odpoledne v praci ke kafi nejakou cokoladovou tycinku. Neni problem si tu cokoladu sem tam dat, ale problem nastava, kdyz se cokolada vmisi do „normalniho“ rezimu a vy mate pocit, ze to kafe si bez ni nemuzete vychutnat.
teetee
499 příspěvků 2.5.13 18:04

@pilotDodo @helium Teda já nevim… ale já oblečení seženu. A to mám dokonce prsa i zadek :)) podprdy bez vycpávek v etamu (mam cca Déčka) a kalhoty mi bývají skoro kdekoli (jen džíny je třeba trošku lovit)… a fakt nejsem ramínko… Ale je fakt, že poslední dobou sem dost stresař, což si léčím nákupy. Čili tomu možná věnuju víc času, než si většina normálních lidí - natož s dětmi - může dovolit…

pilotDodo
718 příspěvků 2.5.13 18:30

@teetee je fakt, že nebydlím ve velkém městě, v našem okresním městě (kam dojíždím do školy) nemáme žádné HM, Zaru a podobné značky, ty jsou až v krajském městě, kam se nedostanu pomalu ani jednou za rok, takže výběr moc velký není… máme u nás sice obchod se značkovým zbožím (berou od kvalitních, dražších značek, ale nepamatuju si jejich jména), ale tam se na mě právě prodavačky dívaly jak na exota :-) jinak oblečení samozřejmě seženu, ale holt některé musí jít alternativní cestou přes švadlenu nebo jen po netu ;-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 19:24

@pilotDodo To jsou ty Kvasiny nahoře na severu, jak mají nějaký automobilový závod a fotbalový klub má zelené dresy? :)

splitty
131 příspěvků 2.5.13 19:25
@Olinka píše:
Chci totiž přijít na to, jestli predispozice ke štíhlé postavě jsou spojeny buď přímo s odporem ke kalorickému jídlu, nebo s preferencí jídla lehčího. Upřímně řečeno většina silných lidí, se kterými jsem se doposavad setkala, mělo vždy v oblibě kalorické bomby a to se zákonitě projevit musí. Naopak si nedovedu představit, že člověk, který by takhle jedl, by mohl zůstat štíhlý (pokud by se nejednalo hyperaktivního amatérského sportovce).

Na youtube jsem asi před rokem narazila na zajímavý dokument/experiment na toto téma. Experimentu se zúčastnilo 10 lidí, přirozeně hubených, kteří právě tvrdí, že můžou sníst cokoliv a neztloustnou. Během experimentu měli zakázaný v podstatě jakýkoli pohyb, za týden museli sníst 35 000 kalorií a museli se stravovat nezdravým jídlem. Experiment trval 4 týdny.

odkaz: http://www.youtube.com/watch?…

That70sGirl
24 příspěvků 2.5.13 19:33

K té diskriminaci hubených - už se mi stalo, že mě sestřička rovnou automaticky vyhazovala ze dveří transfuzky, protože nevěřila, že mám povinných 50 kg (a to jsem tenkrát měla i pár navíc). Ale jinak s vámi všemi naprosto soucítím s problémy s nákupem oblečení - mám 165 cm, 53 kg, prsa tak 70E, ale v pase málo a boky zase široké. Na pohled ideální postava, ale pokud nechci chodit nahá, tak je to fakt problém. A třeba na košile už jsem vyloženě rezignovala.
Diety nedržím (nemám na to vůli a navíc už jsem se naučila být spokojená se svou postavou), jediná, kterou si občas musím dát, je dieta „do konce týdne už mám jen 120 Kč“, holt život na kolejích je občas dobrodružný :)

pilotDodo
718 příspěvků 2.5.13 20:42

@GalianosjednimL ano, severovýchodní Čechy, Škoda Auto, vesnice :-D

Dlhonožka
269 příspěvků 2.5.13 21:57
@zlatahouba píše:
Milé hubené dámy, počkejte, až vám bude 4O+, pak hezky přiberete, ať už budete chtít nebo ne.
ááále nekecajte :D
Olinka
2582 příspěvků 2.5.13 23:04

@splitty Nojo, a po skončení experimentu, kdy začali jíst normálně, sami od sebe zhubli, aniž by se nějak omezovali nebo cvičili.
A ten Asiat ze žraní přibýval na svalové hmotě. Ten mě teda naštval!

Pro mě z toho tedy plyne to, že genetika je mocná, ale rozumným chováním jí přece jen můžeme v mezích normy krotit. Tudíž někdo s BMI 26 se může utěšovat, že to je genetika a zbytečně netrpět v honitbě za BMI 20. Stejná omluva ale už nebude platit pro lidi s BMI nad 30.
(vím, že BMI není zcela objektivní ukazatel, ale vystihuje moji myšlenku)

Dammy
1672 příspěvků 3.5.13 08:13

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:46

Alizon
1235 příspěvků 3.5.13 11:01

@helium
Taky nosim do prace hlavne sukne, s elegantnimi kalhoty mam opravdu problem. A problem s kozackami dobre znam. Mam obvod lytka cca 30 cm, takze mi vsechny odstavaji.
Minulou zimu jsem si na radu jedne pekelnice objednala kozacky na www.duoboots.com, da se tam vybrat sirka boty 30-50 cm. Ale je to risk kupovat boty takhle pres net, me nastesti sedely perfektne a mela jsem z nich radost jak mala holka. Konecne pekne kozacky k sukni, ktere mi byly pres lytko akorat.

helium
34 příspěvků 3.5.13 11:07

@Alizon Super! Moc děkuju za tip.

Alizon
1235 příspěvků 3.5.13 11:09

@splitty
No tak pokud se bude clovek vylozene prezirat, tak zrejme opravdu pribere, ale za jakou cenu. Cpat se nezdravym jidlem, nehybat se… dejte pokoj.
A jak pise @Olinka, jak zacnou jist normalne, vrati se do normalu.
Me to rekl i doktor, ze (pokud odhledneme od lidi co jsou opravdu nemocni, maji problem se stinou zlazou a podobne) tak ZDRAVE pribrat je pro jedince ktery je od prirody hubenour mnohem tezsi nez pro normalniho jedince nejake kilo shodit.
Sama jsem si prosla obdobim precpavani se a jedine co jsem z toho mela bylo trochu tuku na brise a zvyseny cholesterol.
Kdyz nechce clovek vypadat jako z koncentraku tak musi naopak ne pohyb omezovat, ale cvicit a vybudovat si nejakou svalovou hmotu a k tomu stravu ne nezdravou ale jidelnicek „sportovce/kulturisty“.
Jsem rada ze jsem zenska, protoze u tech se ta hubenost jeste bere lepe, kdyz si predstavim ze bych byla takovy ten hubeny chlapec s propadlym hrudnikem a zoufale mavala cinkami v posilovne mezi svalovci…

Alizon
1235 příspěvků 3.5.13 11:17

@helium
Jeste jsem si ted vzpomnela - jednu vadu ty mnou objednane boty mely, celkem papirovou podrazku. Ale nechala jsem si je u obuvnika za 200 kc podrazit a bylo to.

PartyLover
153 příspěvků 3.5.13 12:26

To znám moc dobře. Mám 65kg na 183cm. Jednou, když jsem měla nějaký malý zdravotní problém, tak mi doktorka říkala, že bych se měla tak na týden vyvarovat tučných a smažených jídel, pak se na mě podívala a říká : „..ale to vy asi stejně nejíte.“
Pravda je taková, že nejím nic jinýho. :-D
Přiznávám, že bych ráda větší prsa a trochu tuku kolem svých loktů, ale jinak jsem se sebou velmi spokojená.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 3.5.13 15:20

Ta asi nejí ani tučná, ani smažená.

janiiiv
781 příspěvků 3.5.13 15:24

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:37

indyka
625 příspěvků 3.5.13 15:30

@BEZDOMOVEC Ale no, pevně doufám, že toto už je photoshop.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek