Diskriminace hubených?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 Další »
BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 3.5.13 15:34

Je to Jarka Semerádová z Lahozevsi, nejí bůček ani snad Kofilu a má hrozně ráda obilné klíčky :).

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.13 22:52
@Goku píše:
Podprdy, to je peklo. Malej obvod, max. 70 a košíčky E až F, prodavačka mi po jednom pohledu na mou hruď v kabátu cpe déčka s tím, že „vy určitě větší mít nemůžete“. Sehnat něco tady v Itálii je naprosto nemožné. U poprd označujou jenom košíčky 1 - 4, já mám 6, obvody se vůbec neobtěžujou psát. Takže podprdy nakupuju výlučně u nás. Mám velikost 42, v Itálii je to 46, když jsem šla poprvé nakupovat hadry, tak jsem se zděsila, že je mi ta 42 tak strašně těsná:-). Italky jsou celkově menší a plošší, i já se svýma 173 cm jsem tady brána za vysokou, haha.

Mám 65G - nákup jedině přes net z Anglie. U nás v obchodech k těmto písmenům ještě nedošli, číslice naopak znají až od 75 a kombinatoriku neznají vůbec…

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.13 22:54
@helium píše:
@Alizon Taky mám pravá krásná prsa a rozdíl ve velikosti spodku a vršku 2 velikosti. :-) Je fajn vědět, že v tom člověk není sám.

Není. Dole 36, nahoře 40. Pod prsy obvod malý, tudíž problém velký.

Minky
125 příspěvků 5.5.13 11:32
@BEZDOMOVEC píše:
Ta asi nejí ani tučná, ani smažená.

Přes boky by mohla ještě trochu sundat, ne? :-)) Ale vážně - taková hezká tvářička.

valery
1587 příspěvků 5.5.13 20:32
@BEZDOMOVEC píše:
Ta asi nejí ani tučná, ani smažená.

to je hodně smutný pohled- ale naprosto nepochopitelný je, že tahle slečna, kdykoliv koukne na sebe do zrcadla tak vidí jen a jen tlusťošku :-(((

zizi68
118 příspěvků 5.5.13 21:03
@kočičííí píše:
Mám 65G - nákup jedině přes net z Anglie. U nás v obchodech k těmto písmenům ještě nedošli, číslice naopak znají až od 75 a kombinatoriku neznají vůbec…

No, občas už něco sehnat jde, konečně. Brno- Triola (Kolekce Like You, zaměřená i na malé obvody a větší košíčky), Praha- Správná podprsenka. Aktuálně kupuju stejnou velikost.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 21:09

@Lalita Já si třeba v práci k odpolední kávě dávám jeden ledový kaštan (myšleno jako 1/4 tyčinky) nebo čtvereček čokolády. Chutě na sladké to uspokojí a zas taková nálož kalorií to není.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 5.5.13 21:16

Před sedmou jsem si dal segedín s osmi a teď, když se mi tady oháníte kaštanama, tak jsem se dal do bábovky:).

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 21:45
@zizi68 píše:
No, občas už něco sehnat jde, konečně. Brno- Triola (Kolekce Like You, zaměřená i na malé obvody a větší košíčky), Praha- Správná podprsenka. Aktuálně kupuju stejnou velikost.

Ano, ale pro mě je to takto nejjednodušší a navíc to i s poštovným vyjde levněji, tady nevědí, co by za to chtěli, zejména u nás v městečku si z nás s těmi cenami dělají snad blázny. V Anglii koupím 3 za stejnou částku, jako tady 2. A někdy jsou i slevy.

zizi68
118 příspěvků 5.5.13 22:01

Jó, ty ceny…:))

valery
1587 příspěvků 5.5.13 22:22
@edge píše:
@Lalita Já si třeba v práci k odpolední kávě dávám jeden ledový kaštan (myšleno jako 1/4 tyčinky) nebo čtvereček čokolády. Chutě na sladké to uspokojí a zas taková nálož kalorií to není.

Jak se dokážete tak ovládnout? Načnout čokoládu a nesežrat ji na jeden zátah - nechápu :-0?
To já jsem na čokoládu jak Monty Jack z Rychlý roty na sejra-proto taky si ji můžu dovolit koupit maximálně jednou za kvartál…

real.blond
6688 příspěvků 5.5.13 22:33

@valery mam to stejne:-( bud sezeru celou, nebo si nesmim dat vubec.. Na jeden ctverecek nehraju

indyka
625 příspěvků 5.5.13 22:36

@real.blond @valery Přidávám se do klubu, pamatuju si na jednu chvíli, kdy jsem do sebe celou tabulku nacpala hned před obchodem během pěti minut, přítel se mi za to směje dodnes. Jestli je oficiálně uznaná závislost na sladkém, jsem ukázkový exemplář. Asi do 19 let jsem netloustla vůbec po ničem a mohla se tím nacpávat, teď, o rok později, se mi těžko odvyká.

real.blond
6688 příspěvků 5.5.13 22:43

@indyka ano ano, do 20ti to bylo super:-) cokolada teme denne.. I ted ji jim jak chleba! No ale nemuzu tak casto, bohuzel;)

Mylady2
12413 příspěvků 5.5.13 22:48

@real.blond jim denně…bohužel ;-) nejčastěji kulky lindor nebo pralinky Leonidas :-D ano je to na facku :-( měla bych spíše mrkev!

real.blond
6688 příspěvků 5.5.13 22:52

@Mylady2 pokud muzes, tak pekne basti.

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:41

Kristinule
179 příspěvků 5.5.13 22:52

@Olinka Já se hlásím! :D Bez problémů si dám kachnu s patnácti knedlíkama (občas jich zvládnu i víc), „miluju“ třeba bůček nebo vepřové koleno.. nevyhýbám se ani sladkému.. No dobře když to mám říct takhle.. sežeru na co přijdu, ještě ke všemu v neskutečném množství a přesto vážím asi 46 kg.. ani mi nebudete věřit jak ráda bych přibrala.. jenže to prostě nejde

janiiiv
781 příspěvků 5.5.13 22:57

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:35

Olinka
2582 příspěvků 5.5.13 23:02

@Kristinule @janiiiv Děvčata, tak to snad ani neřešte a užívejte si to. Berte to jako pozitivum a ne negativum. Hlavně když se cítíte dobře!
(Jen aby to ve finále nedopadlo tak, že bude levnější vás šatit, než živit - to mi dřív říkával můj otec.)

Mně potěšilo (člověka to potěší, když slyší o neštěstí), že ani štíhlé slečny na sebe snadno neseženou oblečení a celkově že to není až taková výhra. To víte, furt jsem si říkala, jaké by to bylo skvělé, kdybych měla o deset kilo míň… a ono možná vůbec nebylo…
Stejně mi ale nikdo nevymluví, že je lepší poslouchat, jak jsem hubená, než jak jsem tlustá:-(

janiiiv
781 příspěvků 5.5.13 23:14

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:34

Olinka
2582 příspěvků 5.5.13 23:20

@janiiiv Kdysi jsem ležela v nemocnici a se mnou así jedenáctiletá slečna, která byla ještě horší jak opuchlá nit. Všichni to strašně řešili, byla nařčena z anorexie, chodila za ní dietní sestra, sestřičky kontrolovaly, kolik toho sní a jestli to pak nechodí vyhodit na záchod, dokonce mě poučily, abych na ni „dávala pozor“ (byla jsem asi o dva roky starší) a hlásila jim… Sama jsem si říkala, že asi normálně jíst nemůže, když vypadá, jak vypadá. Ona z toho měla poměrně slušné trauma a ani se nelze divit.
Pak za ní přišla na návštěvu její matka. Kromě toho, že měla asi o deset centimetrů a dvacet let víc, byly jak přes kopírák. Tak jsem na ně hleděla a říkala jim, že to ti doktoři snad musí vidět, že když matka je hubená a kostnatá, tak dcera bude asi těžko vypadat jinak. No, očividně neviděli.

bestia
2300 příspěvků 6.5.13 00:22

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:07

janiiiv
781 příspěvků 6.5.13 00:29

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:34

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 00:33

@bestia tak to jste neléčená čokoholička. :) :) To Vás lituji, taky to mám neléčené a dneska jsem pět minut ukecával v Bille sebe, že tu Milku za 14,– nepotřebuji…:):):)ale když mají levnou Margotku jsem v koncích :(
Kolik je vůbec hodin? Dal bych si „Sachr“ :) :)

bestia
2300 příspěvků 6.5.13 00:47

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:06

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek