Diskriminace světlých lidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Amonute
360 příspěvků 16.3.13 13:29

@hell-no kamarátka už bola tak otrávaná z otázok prečo nie si opálená, že si z tých ľudí začala strielať spôsobom, že im odpovedala:
„Lebo si hľadám za manžela arabského šejka, ktorý tú bledosť vyváži zlatom!“
Potom s tým musela prestať, lebo ju začali s tým tvrdením brať vážne :D

Tippi
19 příspěvků 17.3.13 02:02

Taky jsem bledá, pleť s teplým podtónem. Ze silonek se mi osvědčily Aries Sindy nejsvětlejší odstín 8001 - mají jen 15 den a stává se mi, že mi lidi vůbec nevěří, že silonky mám. Nevím, jak punčocháče, ale punčochy stojí něco přes třicet korun, žádná pálka… Jiné už nekupuju. Make-up mám tuhý Artistry nejsvětlejší. Když to tu tak čtu, tak jsem ráda, že jsem si už to svoje našla :-)
Hloupé poznámky lidí neřeším, opálená prostě nikdy nebudu, i kdybych se na nudličky rozkrájela, tak pracuju s tím, co mám.
To s tím arabským šejkem je dobré, možná to použiju :-)

Anwen
705 příspěvků 21.3.13 17:55

A kde jste ty silonky prosím koupila? Dneska jsem si koupila punčochy Bellinda odstín almond ( ten nejsvětlejší). Nejsou sice oranžové, ale pořád tmavší než moje nohy a zbytek těla. Navíc jsou super lesklé ikdyž na krabičce je napsáno matné ( totéž mi tvrdila prodavačka)

Ach jo. Tolik peněz jsem do punčoch už vrazila a nic z toho… Asi budu na jaře pořád nosit černé poloprůhledné :(

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 15:12

Co se týče BB krémů pro bledule, já mám tenhle: Diamond Crystal Pearl BB Cream Lighting 3D od Skin79. Je to sice spíš rozjasňovač, ale dobře kryje hlavně červená místa, neztmavuje a mírně se třpytí. V jedné recenzi jsem narazila na něco ve stylu, že z člověka vyrobí postavu z Twilightu :-). Mám pocit, že opticky mírně zesvětluje, což překvapivě vypadá na bledé pleti výborně.

Morže
1094 příspěvků 19.4.13 17:32

Vlastním čokoládově hnědé oči a tmavé vlasy. Ale k tomu jsem taky celkem bledá. Na těle se opálím spíš do žluta a obličej do červena :D A taky poslouchám poznámky o bledulích. Opálená se sama sobě nelíbím - ztratím tím svojí výraznost…

rice
356 příspěvků 19.4.13 18:53

Potvrzuju, že jsou vážně výborný ty perlový silonky z Kiku. Šla jsem tam extra kvůli nim a už jsem si přikoupila další dvě krabičky :-)

Atlacoya
2790 příspěvků 19.4.13 23:58

Ve čtvrtek bylo hodně teplo a tak jsem ven vyrazila v černé sukni bez silonek a nohy mi krásně zářily bělobou. Nevím, jestli to ocenil i někdo jiný, ale já se u odrazů ve výlohách nemohla vynadívat.

Esmee
4418 příspěvků 20.4.13 00:42

@zoufalanevesta
Tak já mám výbornou zkušenost z Calzedonie, kupuju tam tělové silonky 40 den, jsou pevné a mají na výběr ze 4 odstínů, z čehož první je opravdu na porcelánovou panenku.

blacken
2464 příspěvků 20.4.13 01:00

Ač mi opálení nevadí, tak jsem většinu roku spíš bílá nejbělejší (líbí se mi oboje, hezky to kontrastuje s tmavou barvou vlasů). A sehnat make-up je docela problém, Astor/Loreál mají šíleně tmavé a oranžové odstíny… Ale za sebe můžu doporučit Maybelline - jak Affinitone, tak SuperStay 24H. Zkoušela jsem vzorky i dražších značek a Maybelline mi přesto sedí nejlíp - a ten SuperStay je dokonce i pro mě dost světlý… Pak mám nějaký Mate Cover od Dermacolu, ten ale nekryje a je až divně růžovej a Matt control, ten je taky spíš dorůžova, ale nesedí mi jinak a nakonec ten v Cover - a to už je běloba (i krytím :-D). A dost se mi líbí i korejské bb krémy. Docela mě vytáčí, že když si chci zkusit makeup (hlavně dražší značky) - tak málokdy mají světlý odstín vzorku. Tak mi vždy prodavačka oznámí, že mám zkusit ten o dva odstíny tmavší - jenže já si to chci zkusit „v provozu“ a potřebuju vyjít ven a nevypadat jako kuře na kari. A i co se týká vzorků v časopisech a všude jinde, tak nějak automaticky předpokládají, že jsme všechny oranžové - a přitom to sedí málokomu.
Zato silonky jsou katastrofa - buď tmavé, nebo šedobílé (ty z kiku mi taky nesedí). Když jsem jednou musela vyjít v nude silonkách, roztrhly se mi a jediné náhradní byly mrtvolně bílo-šedé, vypadala jsem jako strašidlo.

pincik
11 příspěvků 20.4.13 10:29

Ahojky,
nejsvětlejší punčochy, které jsem sehnala a od té doby jiné nekupuju jsou samodržící s širší krajkou. Bohužel nevím značku :( Kupuju je v jednom menším obchůdku se spodním prádlem. Stojí asi 150,– a většinou mi vydrží hodně dlouho.

megisek 1
161 příspěvků 20.4.13 11:49
@Esmee píše:
@zoufalanevesta
Tak já mám výbornou zkušenost z Calzedonie, kupuju tam tělové silonky 40 den, jsou pevné a mají na výběr ze 4 odstínů, z čehož první je opravdu na porcelánovou panenku.

Přidávám svou včerejší zkušenost-také Calzedonia-COL. SAHARA-8den, slaboučké a NEVIDITELNÉ.

Len
490 příspěvků 20.4.13 12:04

Já jsem taky bílá a silonky si kupuju v Rosmannu za 25 Kč; jiné už nesháním, protože mi vyhovuje odstín i cena. :-) Jo a nemají zesílené špičky, to taky oceňuju.
S makeupy mám taky problém; mám alabasrovou pleť a navíc mi vadí silikony, takže výběr není už skoro žádný. Obvykle to řeším tónovacím krémem na celý obličej + používám makeup cover od Dermacolu jako korektor na případné pupínky, ten se vyrábí i v panenkovsky bílé.

v2e2rka
477 příspěvků 20.4.13 21:44

Silonky kupuju v Calzedonii samodržící za cca 150 kč, mají nezesílenou špičku, jsou jemné, ale zároveň dost pevné na to, aby vydržely dost dlouho (pokud ovšem já kopyto nezakopnu o vlastní nohu a roztrhnu si je podpatkem… =) )
Jinak s makeupem mám véééliký problém…nejen, že jsem bledá a neopálitelná…mám extrémě suchou a citlivou pleť se zeleným podtónem a sklonem k začervenání..Bez podmazání nemám šanci hezky rozetřít makeup, dělá hnusné mapy, jedině tónovací krém, který zase nezakryje ty červené fleky. Vizážistka se mnou na svatbu měla takovou práci, že musela prohrabat svůj kosmetický kufřík velikosti nákupního koše až na samé dno, aby našla nejsvětlejší makeup (netuším značku, ale byl krémový v tyčince jako rtěnka), a ještě vydatně podmazat olejovou bází a zeleným korekčním krémem od Eucerinu. (ten používám denně a užívám si věty typu „není vám špatně, pojďte si sednout“ a „nejste nemocná, vypadáte bledě“)

Zebra33
2038 příspěvků 22.4.13 10:25

Bleda plet - moje tema! Muj peruansky pritel si dela legraci, ze jsme dohromady jako Kinder cokolada (on ta cokolada a ja ta bila napln uvnitr :)). Silonky si kupuju bud u Rossmana nebo v DM, pripadne v Marks & Spencer. Hledani svetleho makeupu v drogerii uz jsem vzdala. Jednou jsem v DM natrefila na hostesku/vizazistku od Loreal, ktera se me snazila presvedcit, ze ten nejsvetlejsi odstin (byla jsem oranzova jak mandarinka) mi aspon doda v obliceji barvu. Od te doby si makeup a korektor kupuju od MAC a muzu jedine doporucit.

Sýr.HK
8 příspěvků 5.4.14 11:31

Tak já se taky přidávám do klubu bledulí, makeupy - klasika, všechny moc tmavé, v létě to snad není taková hrůza, to si trošku opálim krk, většinou jen o ruda a trošku samoopálím a makeup mi sedí, v zimě je to katastrofa, můj zimní je miss sporty, nevim teď, jak se jmenuje, samozřejmě odstín 1, jako snesla bych i světlejší, ale budiž, není tam takovej rozdíl mezi hlavou a krkem, jen výdrž mi přijde mizerná, takže na plesy mám jinej, to se taky samooplauju, takže mi ten jinej sedí. Se silonkama mám právě taky problém, u nás v HK jsem bohužel zatim neviděla od Bellindy odstín almond, maj pouze černý nebo amber, což je furt moc tmavý, a to jsem se koukala v tescu i v drogerkách, tak kdyby tady byl někdo z HK a viděl někde almond, tak prosím dejte vědět, jsem zoufalá. Taky jsem si kupovala bez vystužený špičky od Evony, takovej přijatelnej odstín, jenže najednou ho nemaj, tam, kde jsem ho kupovala, ho najednou nevedou, nevim, jak je to možný, že prej maj jen tenhle a o jiným nevěděj, ach jo, pak nemám vypadat, jako bych ty nohy někomu ukradla :D Zkusim ještě ten Kik, ikdyž u nás v HK pochybuju, tady je omezený úplně všechno, co jinde je, u nás prostě neseženu.

hanka.huskova
122 příspěvků 5.4.14 13:18

Jako makeup pro velmi světlou pleť s teplým odstínem se mi osvědčil clear and matt oil-free od essence, odstín 01 porcelain.

verulenka
3336 příspěvků 5.4.14 14:38

Myslím, že Sisley Phyto Teint Eclat č.0 Porcelaine, je docela světlý
http://fleurissante.files.wordpress.com/…ndations.jpg

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.14 18:03
@Morže píše:
Vlastním čokoládově hnědé oči a tmavé vlasy. Ale k tomu jsem taky celkem bledá. Na těle se opálím spíš do žluta a obličej do červena :D A taky poslouchám poznámky o bledulích. Opálená se sama sobě nelíbím - ztratím tím svojí výraznost…

Tú stratu výraznosti chápem. Viem sa opáliť a aj keď sa o to nesnažím, obvykle v priebehu leta nadobudnem prirodzene taký odtieň, že nie som stredobodom pozornosti ako bledula. Minulé leto sa mi ale nechtiac pritrafilo poriadne opálenie a uvedomila som si, že mi to fakt nepristane. Mám svetlé oči a hnedé vlasy. Po opálení som to akoby nebola ja. Všetko bolo hnedé - pleť, vlasy… Inak mám dosť výrazné oči a črty tváre, ale vtedy sa úplne strácali. Bola som úprimne rada, keď sa na jeseň začala vracať moja vlastná farba.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek