Diskuse ke krému La Mer

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 12:21
@Jordaan píše:
@lioncity
@ionicera
my mame problem a Vy zadny smysl pro humor. kazdej ma holt neco ;-)Příspěvek upraven 19.12.14 v 10:26

no o smyslu pro humor by se v tomto pripade dalo s uspechem pochybovat.

iga
1470 příspěvků 19.12.14 13:45

@lioncity
Neříkejte, že vás aspoň některé komentáře nepobavily. Já bych to například tak smrtelně vážně brát ani nedokázala…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 13:49

@iga, ne, pokud jde o pobaveni, tak fakt ne. Spis mi ty komentare, napr. o krabickach a neodreni si kelimku, pripadaly dost trapne.
Nevim no, holka napise, ze ma la mer, bohuzel ma tu smulu, ze celou radu a uz to jede, uz ji to tady par dam dava sezrat (nekdo kvuli tomu dokonce bezel vyfotit i svoji koupelnu) a cokoli pak uz napise, tak je samozrejme spatne. Ale humor, ze…

nic, mrtve tema, jdu jinam (tj. makat, dnes se vsichni zblaznili nebo co)

Tebah
4257 příspěvků 19.12.14 13:54

@lioncity Páni, jsem netušila, že La Mer se stejně jako jeho majitelka může jenom chválit :-)

iga
1470 příspěvků 19.12.14 13:55

@lioncity
Tak to máte teda blbý. Jinak já mám teď volno a naopak si myslím, že téma má potenciál:-) S přátelským pozdravem - řídím se vaším avatarem (jeden z místních povedených)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:03

@Tebah, dedukce roku. Vic je zbytecne psat, zrovna ty vse rozmazavas arejpes se ve vsem tak… no, ze to potom uz hodne smrdi.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:03
@iga píše:
@lioncity
Tak to máte teda blbý. Jinak já mám teď volno a naopak si myslím, že téma má potenciál:-) S přátelským pozdravem - řídím se vaším avatarem (jeden z místních povedených)

haha, diky. No za pet hodin budu v baru a bude mi hej!

Tebah
4257 příspěvků 19.12.14 14:06

@lioncity Asi bych ještě urychleně měla napsat Ježíškovi o jeden La Mer, protože taková kritika, to asi neunesu :-)

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.14 14:32

@Tebah no pokud ho chceš hodnotit tak bys měla :-)
Slušný člověk přece nehaní něco co nikdy nezkusil. Myslím učinost krému… Jeho obal klidně ano.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:32

@Jordaan Náhodou věta od @lioncity-(nekdo kvuli tomu dokonce bezel vyfotit i svoji koupelnu)-se mi zdá hodně vtipná. :-) MMc, ty krémy se zas tak řešit nemusí. Ne každý stojí tolik, třeba ten make up, který je také vyfocený, stojí 2000. Tak to snad zas není taková pálka

Tebah
4257 příspěvků 19.12.14 14:33

@Mylady2 Já jsem se k účinnosti vůbec nevyjadřovala. Takže možná by to chtělo přečíst diskuzi, než se do ní zapojíš ;-)

Mylady2
12413 příspěvků 19.12.14 14:36

@Tebah no tím hůř

@ionicera ale no tak…jsou to taky peníze a věřím, že pro někoho pálka. (Treba jidlo na tyden) :-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:41

@Mylady2 Myslela jsem v porovnání s jinými dobrými make upy, :-) ne s jídlem. jen mi přišlo divný, že se tu vedou vážně debaty o lakách za stovku a nikdo nikoho neshazuje, ale jakmile jde o něco dražšího, tak se zesměšňuje až se hory zelenají a kdo to nechápe, nemá smysl pro humor. :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:44

@ionicera, presne tak.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:48
@Beaufort píše:
Je to krem, ktery bych si na zaklade slozeni sama nikdy nekoupila, ale byla jsem zvedava, tak jsem si rekla o vzorek. Akne do tydne zmizelo. Predtim jsem absolvovala laser, brala antibiotika a na ksicht si mazala,,superucinne" kremy na predpis-nic moc. Ted mam takrka celou La Mer radu a vse viditelne funguje, z priserne pleti mam nejhezci plet siroko daleko.

@ionicera Čert ber sumu za ten krém, ide o sposob prezentácie. Vážne veríte, že niekomu zmizne akné do týždňa? Ak áno, tak ja si idem kúpiť krém Dior Capture a omladnem rovnako ako Sharon.
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…2837a9d6.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…57b8458b.jpg

Beaufort
67 příspěvků 19.12.14 14:50

@ionicera V duty free ho myslim nemaji, ale podivej na www.cremedelamer.com, tam muzes najit obchody po celem svete, kde se prodava…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:50

Ja bych ve veku 50+ klidne vypadala jako sharon v natural verzi - zavre pusu, hodi lehoucky make up a vsechny nas tady strci do kapsy. Ta krasa je na ni zcela zretelna, jen je od prirody trochu nevyrazny typ, coz se da ale lehce napravit.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:51

@Giulietta Neomládnete. Mám teď serum od Diora a furt nic. I když vždycky si říkám, jak by to vypadalo, kdybych na sebe ty drahé věci nepatlala. Byl by dobrý výzkum, kdyby se někdo uvolil a léta si mazal jen půl obličeje. Chtěla bych vidět ten rozdíl

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:52

@ionicera Nejdem sa obetovať, čo keď to bude fungovať a tá nenamazaná polka tváre bude krajšia? Čo potom? :-D

Beaufort
67 příspěvků 19.12.14 14:54

Ostatni: jaky ja mam duvod lhat? Kdo mi za to plati, kdyz to tu pisu anonymne? Navic nikomu nerikam, at si to koupi, ale zadarmo zkusi a presvedci se. Chci jen pomoci nekomu, kdo o to stoji, vyresit problem. Mne to take doporucil kamarad a jsem mu za to vdecna… Preberte si to, pokud to dokazete.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:55

@lioncity Podľa mňa vyzerá super, ale taká hladká ako na reklame krému nie je. A určite to nie je zásluho toho krému :-D
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…60b3b670.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:56
@Beaufort píše:
Ostatni: jaky ja mam duvod lhat? Kdo mi za to plati, kdyz to tu pisu anonymne? Navic nikomu nerikam, at si to koupi, ale zadarmo zkusi a presvedci se. Chci jen pomoci nekomu, kdo o to stoji, vyresit problem. Mne to take doporucil kamarad a jsem mu za to vdecna… Preberte si to, pokud to dokazete.

Nedokážeme.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:56

Za sebe tedy prohlašuju, že mě neirituje La Mer a jeho uživatelé, pouze forma, kterou ho @Beaufort prezentovala mi přišla úsměvná..místo řečí vyzkoušejte a nejhezčí široko daleko…

BTW:

http://www.dailymail.co.uk/…vealing.html

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 15:01

@Giulietta Ta Sharon je tedy nádherná. Včera jsem se dívala na nějaký starý film s Michelle Pfeiffer a taky měla tak nádherné rysy. Teď jsem ji ale dlouho neviděla.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek