Dítě v šátku - jak obléci matku?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Katjinka
177 příspěvků 5.9.13 21:52

Já mám Beco Butterfly 2. Mě bylo pohodlnější než Manduca a je i vzhledově zajímavější. Mají malé edice, takže nepotkáte stejné nosítko u hodně lidí. Záda nebolí, chodím na 30km túry a skoro nic necítím… a to ten můj má už 9 kg. Dá se nosit i s košíčkem G :) @Morže

adelaide k.
285 příspěvků 6.9.13 09:42
@Pavlena píše:
@adelaide k. Už mám pořízeno, s tím už nic nenadělám. ;)
Vše se dá vyřešit tak, aby to pro (na estetičnosti lpící) matku bylo schůdné, tj. necpat se, použít make-up, po porodu cvičit, pod dítě podkládat látkovou plínu, užívat bryndáček atd. Dilema šátek v. kočárek jsem vyřešila také co nejchůdněji. :)
A už nebudu plevelit, protože k původní otázce jsem už svůj názor řekla.

No tak to jste mě teda překvapila. Podle toho prvního příspěvku jsem tipovala 19 letou bezdětnou, která by časem ještě mohla dostat rozum :-)

top topic
967 příspěvků 6.9.13 11:17

@adelaide k. : Ja ji tedy vcelku pochopila, neb kdyz nekdy potkam matku s ditetem v satku, tak se o moc velkem esteticnu mluvit neda (cest vyjimkam). Neresim ted zdravotni dopady (jsou-li jake) a prinos kontaktu matky s ditetem. Proste ten povrchni prvni dojem. Rozhodne ale uznavam, ze to bude na manipulaci jednodussi nez tahat kocar, zvlast v davu, mhd a pokud ma clovek jeste dalsi dite a resi presuny v ramci mhd.
To uz ten kocar celkem prudi.
Na druhou stranu, me osobne je kus, vic hmoty mam nahore, predstava me v bunde a s ditetem v satku musi nutne navodit dojem dobre obrneneho tanku:-)

adelaide k.
285 příspěvků 6.9.13 12:30

@top topic já pochopila co má a mysli, jenže u šátku jde tak nějak o úplně jiné věci než jestli mi to nedělá velký zadek.

top topic
967 příspěvků 6.9.13 12:37

@adelaide k.: Jasne, ale zakladatelka vlakna asi vi, jaky je prinos satku, resi prave ten esteticky dojem.

adelaide k.
285 příspěvků 6.9.13 12:45

@top topic zakladatelka řeší jak při nošení vyladit šatník aby jí to zároveň slušelo, což chápu, neni to lehké.

InTheMiddle
171 příspěvků 6.9.13 13:56

Děkuju, dámy, řekly jste to za mě.
Tak už se nehádejte a radši napostujte nějaké sartorialistické pecky ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek