Dítě z porcelánu...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mahtiel
443 příspěvků 16.11.12 15:36
Dítě z porcelánu...

Jako malá jsem chtěla být být královnou krásy…Chtěla jsem dostat tu korunku a být krásná jako princezna…Růžové brýle na dětských očích.

Dám Vám otázku…
Kdo/Co se nachází na obrázku?
a) porcelánová panenka
b) čtyřicetiletá žena s mnoha plastickými operacemi
c) čtyřleté dítě

Skutečnost je děsivější ne ten obrázek… http://zena.centrum.cz/…prostitutky/#…

Co si o tom myslíte? Mindráky rodičů? Snaha dokázat, že co nemám já (kvůli věku, postavě…) může mít mé dítě? (Ať o to stojí, nebo ne…) Týrání dětí, nebo něco opravdu krásného?

Já osobně obecně proti soutěži krásy nic nemám…Ale někdy je to holt peklo větší a někdy menší…Zde podle mě VĚTŠÍ!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MUDr.Lant
389 příspěvků 16.11.12 15:40

To je ale odporné, fuj. Vždy si říkám, jak střelené musí byt jejich matky a také otcové. Čekala bych, že když už matka nemá dost rozumu, tak že jej bude mít alespoň otec a své manželce důrazně domluví a zakáže ji takto „zkrášlovat“ dcerku!

Sibyla
2646 příspěvků 16.11.12 15:40

No to je prostě příšerné!

Karoleenah
2322 příspěvků 16.11.12 15:46

Haha, na Toddlers & Tiaras jsem se párkrát mrkla na YouTube a nic horšího jsem snad v životě neviděla. Nejlepší je samozřejmě Honey Boo Boo Child , stačí jediný pohled na matku a člověku je hned všechno jasné.

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 15:50

Jojo, Toddlers & Tiaras je klasika, na kterou vydržím vždycky koukat, protože mě to opravdu fascinuje tou blbostí těch rodičů, jejich nereálnými představami, atd.
Většinou to je nějaká tupá tlustá ošklivá matka, která si takhle plní své sny a ambice.

Hrůza, chudáci děti, co z nich pak má vyrůst, když je takřka od narození takhle drezírují…

MUDr.Lant
389 příspěvků 16.11.12 15:52

@Karoleenah ještě horší, než jsem čekala. Nikdy jsem nepoužila zvracejícího smajla, ale teď by se mi jeden fakt hodil!

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 15:52

Hrůza

Khajka
506 příspěvků 16.11.12 15:53

Někdo si místo dítěte pořídí panenku a někdo si místo panenky pořídí dítě :(
Nelíbí se mi to a musím opět souhlasit s curlygirl (sakra, už zase ;-) ), že tahle „panenka“ je jen prostředek ke splnění snů, ambic a možná i k řešení komplexů matek. Otec buď chybí, nebo je mu to jedno, nebo je matkou postaven do role trpěného „oplodnitele“.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 15:59

@Karoleenah O její podařené rodince byl článek v Reflexu. Mají v USA i vlastní reality show, kde prý na kameru krkají, prdí a podobně. Neměla jsem odvahu shlédnout ani sekundu, po tom živém popisu. Na to se už snad nedá koukat ani pro pobavení nad lidskou blbostí, bohatě stačí třeba naše pořady jako Prostřeno nebo Talent, do větší žumpy nemám odvahu jít…

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 16:00

@Khajka Curlygirl je ráda :-)

Podle toho, co jsem viděla v těch dílech, kt. jsem viděla, často ti otcové mají role finančního sponzora a řídiče na různé kosm. procedůry (gel. nehty, nastavované vlasy, solárium, jedna holčička měla i nasazovací dokonalý chrup) a ty Pageants, které jsou často v úplně jiném státě a musí se na nich platit startovné. Plus ty šaty atd. Vše je drahé jak prase a nakonec dostanou, dá-li Bůh, nějaký pohár, balíček pro dítě a pár set dolarů… To se fakt vyplatí.
Dál ty matky říkaly, že ty peníze ukládají na účet pro dítě do budoucna, ale nejsem si tím tak jista.. hlavně jaké to dítě bude mít po téhle masáži priority… pochybuju, že se bude vyžívat ve studiu a že bude mít ambice tímto směrem.

Sibyla
2646 příspěvků 16.11.12 16:22

@Curlygirl Kdepak, ta bude studovat na pindulínu.

Kateřina
246 příspěvků 16.11.12 16:43

Tohle je opravdu kapitola sama o sobě a i když možná za to budu ukamenována, tak podle mě dost vyjadřuje americkou náturu :-). Já neříkám, že jsou všichni američani špatní (žije tam můj strýc, který teda mimochodem říká, že kdo nehulí v L. A. je divný :-D), to vůbec, ale tohle je přesně to, proč je sofistikovanější evropané fakt nemusí. Takhle se o tom vyjadřují i američané s rozumem. Toddlers & Tiaras je totální stoka společnosti a já vždycky u těch pár dílů, které jsem měla možnost vidět dost zírala. IQ rodičů je myslím si jasné. Jsou to většinou dost tlusté matky a jejich manželství vážně nefunguje jak má (viz výš - jediná fce muže je zasévač semene a přísun financí) a tím pádem si přes ta nebohá dítka realizují své sníky o dokonalosti a americkém snu. A Honey Boo Boo child je už opravdu masakr - tomu děcku bych nafackovala zprava i zleva, omlouvám se útlocitným maminkám :-D. Ne, že by to bylo řešení, ale hrozně mě rozčiluje a je úplně jasné co z něj vyroste: 25 let poté :-D . Takže já jenom doufám, že tahle zhoube zůstane v USA a nebude se šířit dál.

Jetthro
1132 příspěvků 16.11.12 17:10

K tomuhle mam jen jedno - tech deti je mi lito, jejich rodice by potrebovali par ran lopatou po xichte a deti odebrat.

Nitty
112 příspěvků 16.11.12 17:21

Taky jsem viděla pár dílů a myslím, že by to měli zakázat. Tohle má daleko do nějaké dětské soutěže. Ti rodiče nemají vůbec soudnost, stačí se podívat na pár ukázek. CO jim tohle může dát? Všechny jsou zmalované, s čočkami, nastavenými vlasy a umělými zuby - je jim pět let a už je svět učí, že nejsou dostatečně krásné. A ty sexy pózy? K tomu už ani nemám co říct.
Navíc ty děti to ani nechcou, jediný, kdo tvrdí, že je to baví, jsou jejich matky. Když se těch holčiček zeptají a není u toho nikdo z rodičů, tak přiznají, že to už dělat nechcou. Zbytečný tlak, zbytečný stres a zkažené dětství.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 18:09

Připadá mi to jako zvrácenost. Nevím, jak to vyjádřit… Ty ženy mají radost z toho, že jejich dcerky vypadají jako zmenšeniny dospělých missek a píchaj do nich všechno možný a nenechají je pomalu ani nadechnout, aby se jim něco nepokřivilo a pak mají šílenou radost a brečí z toho, když zrovna jejich dcerka vyhraje. Moje máma dneska brečela štěstím, když děda po týdnu pobytu v nemocnici začal hýbat končetinama, začal na nás koukat a největší pokrok nastal, když se děda na mámy zvolání, že jsem tam taky, na mě podíval a na moje gesto pozdravu odpověděl taky mávnutím rukou. Před dvěma dny jsme měli šílenou radost, když konečně otevřel oči… Je to takový celý zvrácený.

bestia
2300 příspěvků 16.11.12 18:35

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:30

Campanelle
1991 příspěvků 16.11.12 18:59

Zatímco čtu tuto diskusi, tato hrůza běží na Discovery TLC. Holčička brečí, že jí bolí hlava, a že chce jít domů, zatímco maminka jí cpe umělé řasy. Ty děti vypadají jak malé šlapky.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 19:18

@Campanelle Největší ironii je stejně fakt, že zkratka TLC znamená „The Learning Channel“ :D

Kateřina
246 příspěvků 16.11.12 19:27

@bestia Tohle by vás taky mohlo pobavit :-D! Mimochodem ta matka má představovat Jabbu the Hutt , pro neznalé Hvězdných válek :-D. Ty parodie jsou fakt bomba.

Chany
932 příspěvků 16.11.12 19:52

Tohle by mělo být trestný. :-(( Prznění dětské duše, dětství vůbec. Chudáci děti. Tepláky, kyblík, pískoviště, průlezky, pohádky, bezstarostné dovádění. A ne se předvádět na povel jak cvičená opice a ještě na tu předváděčku tvrdě trénovat…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 19:54

Trochu k tematu existuje vyborny film „Little Miss Sunshine“ - velice doporucuju. Hlavne ke konci, kdyz ta ucastnici se holcicka predvede natrenovany tanec :-D

Kateřina
246 příspěvků 16.11.12 20:06

@GreatSusan Já právě před pár roky viděla tenhle film a myslela jsem si, že ta soutěž tam je udělaná jen pro ten film, že to normálně neexistuje - taková totální sexualizace a degenerace dětí. Bohužel jsem se hořce spletla. Film můžu taky jedině doporučit, je velice milý a lidský.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 20:09

@Kateřina bohuzel mam dojem, ze v tom filmu je to jen jeste takova light verze.

Ceresa
465 příspěvků 16.11.12 20:42

Nechutny tyrani…ja vubec ty dnesni vychove deti nerozumim. Dnes se mnou v metru jela tak 8leta zmalovana holcicka. Stiny, rasenka, linky i tvarenka. Tak jsem si rikala, zda jsem uz stara netolerantni vrazda a nebo je to fakt divny

rice
356 příspěvků 16.11.12 20:44

Lidi jsou všude stejný. Myslíte si snad, že v Čechách, kde zatím podobné soutěže nemáme, przní rodiče děti míň?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek