Dítě z porcelánu...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Akitaken
4960 příspěvků 16.11.12 21:01

No jo, no, malý nosík, dokonalá pleť, velké oči.., švihlá matka, uťáplý taťka.. tak proč toho nevyužít…

bože, jestli tohle dojde k nám, tak vážně doufám, že letos nastane konec světa.. :-S

Kateřina
246 příspěvků 16.11.12 21:21

@Akitaken No když jsem se právě dívala na některé ty díly, tak ty holčičky právě ani ve skutečnosti nejsou žádné extra krásky, úplně obyčejné. Ale ty fake zuby, fake řasy, vlasy, vlastně úplně všechno z nich ze všech udělá tu stádní zrůdičku, fuj.

vintage lady
28 příspěvků 16.11.12 21:26

Ako nechcem provokovat ale myslim si, ze toto je skutocne peklo a nie ked tu niekto sfukne daku zensku ze ma cierne cizmy a ciernu bundu..som to musela napisat..teraz podte do mna.:-))

Akitaken
4960 příspěvků 16.11.12 21:27

@Kateřina: Proboha, ale čtyřleté děcko by mělo mít možnost být děckem: blbnout, hrát si, být umazené, mít odřená kolena.. o vzhled se může bát o pár let později po zbytek svého života..

Pokud i už dětství je o vzhledu, tak je někde něco zatraceně blbě..

Kateřina
246 příspěvků 16.11.12 22:20

@Akitaken Právě, ale vykládejte jim to, že. Většina těch matek se dušuje, jak hrooozně to ty jejich děťátka baví. A přitom v každém díle vidíte ty malé bobátka, jak brečí, když je stříkají tím sprejem na opalování, nutí je dávat si umělé zuby, nakrucovat se. Jenže pak dorostou, jejich mozky jsou tímhle stylem života úplně vymyté a to neatačíte zírat, jaké hnusné, malé, rozmazlené a spratkovité holky pak dělají tuhle soutěž okolo těch osmi let věku a výš.

shirla
882 příspěvků 16.11.12 22:53

Malá velká panenka barbie, chci aby moje holčička měla krásné dětství, tak jako já:-) Takže toto se mi nelíbí, těch dětí mi je líto.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 23:35

Fuj… tyhle fotky se s zeleznou pravidelnosti objevujou vzdycky na aktualne.cz nebo idnesu… jsem myslela, ze uz to nikdy nebudu muset videt:D z malejch holcicek proste delaj vyzily rajdy… pedofilu raj

Sibyla
2646 příspěvků 16.11.12 23:46

To jsem ocenila u Nadi Konvalinkové, že když dostala pro Karolínu v dětství nabídky na modeling, že je odmítla. „Když bude chtít, může se jednou modelkou stát, ale dětství má jen jedno.“ A musím říct, jak se tak stýkám s dětmi, že těm, kterým bylo dětství zaměněno za glamour, byl upřen normální vývoj. Mám moc ráda Judy Garlandovou, ale je otřesné, jak to, že se v dětství stala hvězdou, otřáslo její psychikou a zavinilo nešťastný osobní život a předčasnou smrt. Její já se vůbec nerozvinulo, ztotožňovala je s tím, jak je posuzovaná, jak se líbí, jaký výkon odvádí. Nejlíp dokázaly Hollywoodu vzdorovat herečky jako Katharine Hepburn, které už byly hotové osobnosti, když tam přišly.

mikita.miki
1935 příspěvků 17.11.12 18:10

@razorblade bych řekla, že tohle pedofily rajcovat nebude, ti maj rádi DĚTI a ty se v těch zrůdičkách na fotkách schovávaj někde hodně hluboko. pokud se tohle někomu líbí ze sexuálního hlediska, potřebovalo by to novej název jeho fílie

Ennx
22 příspěvků 17.11.12 19:50
.

Tak to je hnus…

Pilgrimou
27 příspěvků 18.11.12 14:44

Děsivé, to se nedá jinak říct :(

Mahtiel
443 příspěvků 18.11.12 16:08

Mě to stále zaráží a zaráží…Vždyť znám spustu mamin, co se hádaj ještě s teen, zda se budou malovat, barvit si vlasy, natož lepit si nehty…A ony jim to dělaj dobrovolně, v době, kdy je jejich pokožka a vůbec všechno ještě tolik citlivé (a k tomu o to vůbec nestojí…)!!

aailyyn
809 příspěvků 18.11.12 17:31

Jó, tak tohle bohužel znám. Jak je možný, že je to legální?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 17:43
@Curlygirl píše:Hrůza, chudáci děti, co z nich pak má vyrůst, když je takřka od narození takhle drezírují…

Když budou řádně vydrezírované, nebudou nosit ty ošklivé džíny a černé bundy a konečně se budou líbit místním kritičkám, ne? :-D

Mahtiel
443 příspěvků 18.11.12 18:11

@publicenemy No pokud se nezařadí, pod škatulku „Kurví kroje…“ Jak už tu bylo nadhozeno…

Caralina
916 příspěvků 20.11.12 14:33

Klikla jsem na ten odkaz v prvním příspěvku. Ta holčička je samozřejmě šílená, je jí šest, ale chová se jako štětka. Nicméně, těžko z toho vinit jí, že. Ta matka stojí za to. Tipuju, že otec není.
Jinak tyhle soutěže jsou psycho, ráj pro pedofily, toť vše.

renoarko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 14:37

Tento trend som nepochopila, nechápem a ani nikdy nepochopím… Malé dospelé a v duši zmätok, ktorý poznačí celý vývoj… ach celé zle

Nitty
112 příspěvků 21.11.12 22:05

Tak jsem si při čtení tohoto článku vzpomněla na zdejší diskuzi.
Takže nejen USA, ale začíná s tím i Čína.

http://www.novinky.cz/…poprask.html

Navaa
553 příspěvků 6.12.12 21:55

Tak tohle je dekadentní a zvrácené.
Jestli sem podobný trend přijde, bude třeba využít zákonů na ochranu dítěte, soutěž zakázat, matku poslat do léčebny, a dítě dát normálním láskyplným rodičům. Trošku přeháním, ale po shlédnutí pár videí Toddlers & Tiaras mám pekelně zvýšený tlak.

bára.brněnská
610 příspěvků 6.12.12 22:36

Ach jo. Další zvrhlý fenomén krmený mediální pozorností. Kolik lidí na tyhle věcí hledí s potěšením, jak je to roztomilé? Tak možná procento. Kolik lidí na to hledí s odporem a aby následně mohli nadávat, jak je to příšerné? Asi tak 99%.

Zvlášť ty nejhorší pseudomatky dětských missek jsou touhle pozorností živené. Nacpou se do každého časopisu, talkshow a teď i reality show, i když jim pak údajně chodí tisíce sprostých mailů včetně vyhrožování a vyšetřování jejich rodičovství ze strany státních institucí.

A stejně je to pořád téma, které média přežvýkávají, protože se vždy najde spousta lidí, kteří je oblaží pozorností a rádi se nad něčím pohorší… o nic jiného přece nejde.

Tebah
4257 příspěvků 7.12.12 11:48

@bára.brněnská Souhlasím s Bárou, dokud se na to lidi budou dívat, a je jedno, jestli kvůli tomu, aby řičeli nadšením, nebo hnusem, budou to vysílat. Jediné řešení je stejně jako u dětských žebráků prostě to ignorovat.

Mahtiel
443 příspěvků 7.12.12 13:42

@Tebah Taky mám stejný názor…Já to v televizi díky bohu nikdy neviděla, jen jsem narazila na tento článek. Ano nedalo mi to, prolítla jsem youtube, ale zkoukla jsem tak minutu z dvou videí, ono to stačí BOHATĚ!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek