Dlouhé hnědé husté vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
špagetka13
1 příspěvek 3.2.14 15:29
Dlouhé hnědé husté vlasy

Čááááu, najde se tu nějaká dobrá duše která by poradila co s dlouhými, hustými, hnědými vlasy… Už to takhle nosím asi 5 let..a přijde mi to furt dokola to samý… stejný… Děkuji :)

Reakce:
Jirkátor
1569 příspěvků 4.2.14 06:38

Noste je tak dál - sluší Vám to.

sarah123
2137 příspěvků 4.2.14 07:52
@špagetka13 píše: Čááááu, najde se tu nějaká dobrá duše která by poradila co s dlouhými, hustými, hnědými vlasy… Už to takhle nosím asi 5 let..a přijde mi to furt dokola to samý… stejný… Děkuji :)

Caaaaaaaaaaaaaaaaaau, rekla bych, ze by jim pomohlo, kdyby sis je nechala zahustit.

ajujuška
422 příspěvků 4.3.14 18:00

Dobré duše už všetky rady a typy vyčerpali v predošlých diskusiách!

iga
1470 příspěvků 4.3.14 18:05

@sarah123
A hlavně prodloužit!

kilgor
374 příspěvků 4.3.14 23:07

No já si koupila Hennu :)

kilgor
374 příspěvků 4.3.14 23:08

Ale tak mi to pěkně chytlo do mahagonova a je to fajn..jen je teda nemám extra dlouhý..

Nixe Lulu
344 příspěvků 5.3.14 20:28

Tak nevím, jestli se sem autorka ještě odváží znovu vkročit, ale kdyby ano: Já bych se nepouštěla do žádných radikálních změn; zkráceno je to za chvíli, ale na to mít dlouhé je potřeba si počkat pár let, takž abys potom nelitovala… Mně nepřipadá jako problém, že to je „furt to samý“; dlouhé vlasy obecně považuju za krásné a tvoje barva se mi líbí podle fotky. Když už změna, tak může být jen dočasná - nabízí se vyzkoušet různé účesy z dlouhých vlasů, pak to nebude muset být každý den to samé…

Pozorovatel
724 příspěvků 5.3.14 22:35

Moje rada - buďte ráda, že narostly dlouhé a husté. Jinak bych hlasovala pro šetrnou změnu barvy (je-li to možné) třeba na světle hnědou, než pro radikální zkrácení. Ale asi sama víte líp, za jak dlouho by případně dorostly zpět a jak moc by Vás to mrzelo.

vlasatice75
3 příspěvky 13.12.16 20:28

Udělej to jako já… nech se ostříhat a máš po starostech…já je měla po zadek, teď nad ramena…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek