Dlouhé pánské tričko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jw123
1 příspěvek 20.6.17 21:14
Dlouhé pánské tričko

Zdravím, co si myslíte o pánských dlouhých tričkách? Mám na mysli něco jako toto: https://answear.cz/…-tricko.html

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 22.6.17 10:17

Mě se to moc nelíbí

Pajunaa
11 příspěvků 23.6.17 16:06

Ne

lukinohk
62 příspěvků 11.7.17 15:13

Pro vyšší pány jako jsem já docela pecka jako spodní tričko pod svetr/košili.. :-) Někdy je docela problém sehnat dost dlouhé triko, když má člověk 190cm+
Ven bych to určitě nenosil…

rohal
5 příspěvků 10.3.18 12:17

Upnuté dlouhé tričko na chlapovi podle me nevypadá dobře, zkracuje malé postavy a zužuje ty, které jsou už tak jak vyžle :) Silnější chlap v tom zas bude jak okurka. Přítel je samá noha samá ruka, skoro dva metry, furt si stěžuje, že mu všechny trika lezou z kalhot, ale úplé triko by na sebe nevzal. hle, našli jsme řešení. Tyhle trika má teď tři, dvě na nošení, jedno na spaní :)
https://www.cistytriko.cz/…ricko-urban/

Carodej Kolodej
4 příspěvky 17.3.18 15:26

Mně se to triko sice vůbec nelíbí takhle vystrčené přes kalhoty ven (jak je to na těch fotkách). Ale pokud by to mělo být zastrčené do kalhot pro někoho dlouhého, komu jsou standardní trička krátká a v kalhotách nedrží, tak proč ne.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek