Dny Marianne

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Karin
3948 příspěvků 4.9.13 10:34

Tohle mě nějak míjí… Dny Marianne vždycky vycházejí na dny, kdy zrovna nemám čas chodit po nákupech :D
Navíc loni se na facebookovém profilu Marianne řešily stížnosti, že například Tescoma den před „zlevněním“ pěkně zvedla ceny, takže slevy pak byly jen zdánlivé. Člověk to musí brát s rezervou. Hlavním účelem slevové akce obvykle není poskytnout zákazníkovi výhodnou koupi :D
Možná zajdeme do Woodface, potřebujeme nechat udělat vestavěnou skříň. Ale stejně si musíme spočítat, jestli je ta sleva opravdu sleva.

Entyka
163 příspěvků 4.9.13 13:10

Já jsem využívala tak 4 poslední roky. Nakoupila jsem vždy dobře a levněji, ale kupuji věci, které potřebuji, nebo si předem vytipuji. Letos mám vytipovaných asi 6 obchodů a musím stihnout nakoupit v sobotu dopoledne, odpoledne jdu na přednášku Dalajlamy a pak na nákupy nebude už nálada…

pabylka
1068 příspěvků 4.9.13 14:50

Mne zase pripadá, že Dni Marianne sú šité obchodíkom na mieru, aby v hluchom čase medzi letnými výpredajmi, „back to school“ a Vianocami ( začínajúcimi na konci októbra)mali aspoň jeden víkend poriadny kšeft.

top topic
967 příspěvků 4.9.13 14:53

@pabylka: jeste tam je Mikulas.

Garfie
4456 příspěvků 4.9.13 16:47

@pabylka Mám dojem že je to nasazené na výročí prvního vydání…

catherinne
13514 příspěvků 4.9.13 17:07

Vyrazím do Gaboru, protože v letních botech mi budou v práci za chvíli mrznout nohy. A doufám, že koupím stejně pohodlné a příjemné boty na další půlrok. Nevím jestli baleríny nebo něco jiného, uvidím co bude v nabídce, v každém případě sleva při ceně cca 3.000 už je znát.

modny guru
280 příspěvků 5.9.13 09:56

Dni Marianne mi prišli práve vhod, keď sa mi na dovolenke rozpadli 2 páry topánok a nemám čo nosiť do školy. Do povianočných zliav boso chodiť nebudem, to je hádam jasné, aj keby som ušetrila o ďalších 25 percent. Je to šikovný reklamný ťah ktorý však zneužije taký typ ľudí, ktorí si kúpia mussli tyčinku s ovocím na obale v presvedčení, ako zdravo maškrtia, aj keď obsahuje iba stopové prvky hrozienok, alebo čokoládu, ktorá je hodnotná ako pohár mlieka. Sú to tí, ktorým stačí vidieť ceduľku zľava a už sa im zatmie pred očami, už to musia kúpiť. Raz som s otcom bola v Tescu a kupovali sme pudingy Dr. Oetker, otec však chcel ten za najnižšiu cenu, tak sme zobrali menšie balenie s nápisom „Výhodná cena“. Prepočítala som potom obsah menšieho balenia a väčšieho a, div sa svete, ten s „výhodnou cenou“ vychádzal drahšie. Takže cena bola vlastne výhodná, ale nie pre zákazníka.

chinin
2788 příspěvků 5.9.13 12:09

@modny guru
„…Takže cena bola vlastne výhodná, ale nie pre zákazníka.“

Takze vlastne neklamali. ;-)

Jinak s vasim prispevkem souhlasim - jakekoli slevove a promo akce jsou vyhodne jen pro zakazniky, kteri u nakupovani premysli.

Frantiska
3578 příspěvků 5.9.13 12:16

Ja se tesím na slevu v L'OCCITANE bez slevy bych si to nekoupila.) uvazuji jeste nad Marks spencer (ale to si promyslim) a hodne jsem byla natesena na Mystic Temple (bohuzel 50% sleva je jen na depilace, takze nic).

Mrzi mne, ze to neni jak pred dvema lety, kdy byly v nabidce restaurace, takze jsem sla do restaurace, kterou si nemuzu normalne dovolit a jidlo bylo dokonale… super zazitek.

Sheba
376 příspěvků 12.9.13 20:41

Protože jsem dostala slevové kupony, byla jsem se dnes podívat v několika obchodech, jestli se vyplatí pro něco tam zajít. Prošla jsem OC Arkády Pankrác a pak MarksSpencer na Václaváku. Nic mě nezaujalo natolik, abych o to šla zítra bojovat do davu.Ale protože se silně rozpršelo, schovala jsem se do Debenhams a zjistila, že jsou tam od pondělí do zítřka slevy 20% na veškeré, i už zlevněné zboží. Tak jsem si tam koupila úžasné pouzdrové černobílé šaty. Určitě se vyplatí se tam podívat.

top topic
967 příspěvků 12.9.13 20:46

@Frantiska: Restaurace se daji obrazit v ramci Maurerova Grand festivalu(?) plus byvaji i jine akce v ramci roku.

Doudou
1387 příspěvků 13.9.13 07:58

Postřehli jste nějaké navyšování cen před konáním této akce? Prý je to docela časté, tak by mě zajímalo, jestli je to pravda.

Garfie
4456 příspěvků 13.9.13 08:40
@top topic píše:
@Frantiska: Restaurace se daji obrazit v ramci Maurerova Grand festivalu(?) plus byvaji i jine akce v ramci roku.

Nějaké restaurace i letos, třeba Ambiente nebo Sushi point.

@Doudou Mě se to s tím navyšováním cen moc nezdá, kvůli třem dnům je to hrozně pracné.

Mylady2
12413 příspěvků 13.9.13 09:29

@Garfie ještě Cafe de Paris na malé straně…

Betynka02
384 příspěvků 13.9.13 13:11
Marianne

Pravda to určitě není v obchodech: Sephora, Alpine Pro, Tescoma a Albi. ;-) Právě jsem to prubla!

Doudou
1387 příspěvků 13.9.13 21:07

Tak jaké máte zážitky z prvního dne? Fronty, zdražení apod.
Abych se také zítra vydala… :-)

Nordlyseet
203 příspěvků 13.9.13 21:13

Já dnes byla v CCC v dvou prodejnách v Praze, v 10 dopoledne už tam bylo dost lidí a většina popadla vyhlédnutou krabici a šla k pokladně. Naštěstí jsem stihla boty, které bych potřebovala koupit i bez slevy, a tím pro mě akce skončila :)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.13 21:14
@Doudou píše:
Postřehli jste nějaké navyšování cen před konáním této akce? Prý je to docela časté, tak by mě zajímalo, jestli je to pravda.

Také jsem si ničeho takového nevšimla, lidí teda hodně, někde fronty u kabinek a u pokladny, musí se s tím počítat a být v klidu.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.13 22:09

Tak já dnes vcelku úspěšně. Původně jsem chtěla boty z CCC(zn. Lasocki),ale neměli tam ty, co jsem si vyhlédla a jiné se mi až tak nelíbily nebo neměli už mojí velikost.Taky jsem sháněla trenčkot, ale nic kvalitního a cenově přijatelného, takže jsem šla nakonec do koženkové bundičky, která se mi na podzim určitě bude hodit. Ještě jsem pořídila džíny do pasu, které jsem hledala už dlouho a v nákupní tašce ještě skončil svetr, halenka a náušnice. Ale všimla jsem si, že zlevňovali i ostatní obchody, kterých se tahle akce netýkala.

Moir
2385 příspěvků 13.9.13 22:14

Já se dneska vyskytla v nákupáku na Chodově aniž bych si na Mariane vzpomněla, jd to mimo mne a je to blázinec, jak tam bývá spousta lidí normálně, tak teď tak 2× tolik a fronty, INGLOT má slevy tak jako tak, třeba.

Příspěvek upraven 16.09.13 v 08:36

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.13 06:55

Vcera cestou z prace jsem to vzala pres Prikopy a Vaclavak, vsude narvano, lidi jak malych psu… dnes se chci mrknout do dvou/ tri obchodu a zbytek si rada necham ujit.

Hanica
13 příspěvků 14.9.13 08:45

Večer mi volala kamarádka, že byla včera na DM, otrávená. Obchodníci vytáhli ležáky, které nemůžou prodat.
Osobně se těchto akcí nezúčastňuji, neumím nakupovat pod tlakem.
Vůbec se mi ale zdá, že v posledních letech obchodníci vyrukují se zbožím a nasadí nehorázné ceny a pak dají slevu 50%, ale kvalita zboží absolutně neodpovídá ani ceně slevy.

MorusRubra
727 příspěvků 14.9.13 09:01

V Brně to bylo celkem v pohodě, lidí dost, ale nějaké velké fronty se nekonaly. Velký nával byl snad jen v Sephoře a v Douglasu v Olympii.

Zatím mám boty (CCC), košili pro mě a svetřík pro mamku (Marks&Spencer), džíny (Lindex), čaje z Oxalisu (něco pro mě, něco pro mamku, něco jako dárek), limitku Grep-Pomeranč z Manufaktury (sprcháč, tělové mléko, čaj a sirup), pár věcí z Yves Rocher (šampon, sprcháče), prádlo (KappAhl) a občerstvení ve Fruitisimu.

Dnes ještě pojedu mamce pro jeden svetřík a asi si koupím nějaké doplňky.

annouk
2 příspěvky 14.9.13 11:05
Dny Marianne F&F

Doufám, že nikomu nebude příliš vadit, když požádám o radu tady. Dny Marianne letos nebízí i slevový poukaz do F&F. (Platí pouze přímo do prodejen F&F či i oddělení této značky v prodejnách Tesco?) Děkuji.

MorusRubra
727 příspěvků 14.9.13 11:16

V časopise Marianne v adresáři je u F&F kromě dvou F&F store (Praha a Brno) uvedeno i „Obchodní síť Tesco - všechny pobočky“.

Takže by se to snad mělo dát uplatnit v jakémkoliv Tescu, kde prodávají oděvy F&F. Ale jistě to nevím, tento kupón jsem nevyužila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek