Dny Marianne

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
annouk
2 příspěvky 14.9.13 11:26

Děkuju

Ready
292 příspěvků 14.9.13 14:24

Slevu FF jsem využila normálně v tescu, sleva byla na celý nákup oblečení, měla jsem tam pro dcera i pyžamo jiné značky, už tak zlevněné a i na něj byla sleva.

Já využívám pravidelně, každý rok takhle koupím kalhoty v CA (nosím převážně sukně), tak mi ty kalhoty na rok bohatě vydrží, po roce z nich udělám takové „ty horší na ven“ a koupím nové. Pak využívám na věci, které se stejně chystám koupit, např. ve Sparkysu jsem měla vyhlídnuté hračky, které chci pro děti k narozeninám, takže cenu jsem měla zjištěnou, žádné navyšování se nekonalo. To samé knihy. Potom třeba boty pro děti.

nicméně třeba Reno mělo akci 20% na vše, takže je vidět, že se přidávají i jiné firmy. Žádný extra nval nikde nebyl, ale mluvím o Plzni. Jednou jsme to zažila v Praze a to byl blázinec.

krajtasedooka
59 příspěvků 14.9.13 20:08

Já s nastávajícím jsme slev letos využili, on konkrétně v prodejně Blažek a já se vyřádila v Triumph. V ostatních krámech bylo tak narváno, až se mi začalo dělat nevolno… a to jsme kvůli práci vyrazili už v pátek. Myslela jsem si původně i na Orsay a možná CA, ale neměla jsem sílu, stárnu asi :-D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.13 20:26

Chystám se zítra, ale teď jsem si prohlížela slevy a chtěla jsem do gantu a van graafu a dcera do promodu, ale ani v jednom slevy nejsou.No alespoň tam nebude nával:-)

MorusRubra
705 příspěvků 13.9.14 18:02
Dny Marianne 2014

Tak co? Byli jste někdo řádit v obchodech? Já jsem se letos opravdu utrhla ze řetězu.

Já mám:

• horu prádla (Triumph, Lindex, FF, CA, HM), ponožky a podkolenky
  • barevné manžestráky z CA (tm. zelené a vínové pro mě, modré pro mamku)
  • spoustu kosmetiky (Yves Rocher, Bourjois, Eucerin, Avéne, Dove,…, mimochodem rybízová řada z Manufaktury skvěle voní)
  • dvě kabelky a troje boty (pro mě, mamku i otce)
  • dvoje spací kalhoty a tepláky Lindex (pro mě a pro mamku)
  • voňavé svíčky a nové svícny (těch není nikdy dost)
  • dvoje jeansy, tři trička, mikina a pyžamo pro otce (on zásadně oblečení nekupuje, je to na nás)
  • nějaké oblečky a kosmetika pro mimina (dárky pro děti několika mých bratranců, začali se množit jak králíci)
  • spoustu zelených a ovocných čajů z Oxalis

Dál pánev, kuchyňskou váhu a zapékací misky (pro rodiče).

Zítra ještě vyrazím do knihkupectví, včera se mi to už nechtělo tahat. Ještě zvažuji kávovar pro mamku a nový kuchyňský robot pro sebe.

Většina věcí jsou vánoční dárky. Před svátky už budu kupovat jen nějaké dobrůtky (koření, alkohol, sladkosti, sirupy, džemy) a drobnosti.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.14 19:19

Patery boty- Geox, Ecco a Hogl. Bepon- samodržky a ponožky. Jinak mě nic nezaujalo.

HanulkaUH
103 příspěvků 14.9.14 12:38

Mě to letos přišlo nějaké slabé - v obchodech, které jsem si vyhlédla, mě nic nezaujalo s tím, že většina nové kolekce jim dojde tak za týden (takže po slevách).
Mám jen oblíbené rifle z Pepe do zásoby, červené kalhoty a sportovní bundu z EXE, kalhotky z Lindexu a něco pro malého z FF a Original Marines (i když tam prý byl nával v devět ráno, tudíž v jednu už tam nebylo téměř NIC!). Byl v plánu ještě kabát, polobotky, sako světlejší barvy…no, nenašla jsem nic schopného :-(

Elaire
16 příspěvků 14.9.14 12:56

Stádní typ nejsem - hysterickým davům se vyhýbám a nakupuji jen to, co chci. Ne to co obchodníci potřebují prodat.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.14 12:59

Nakonec boty v Ecco a v HM černou plisovanou sukni.

Morže
1094 příspěvků 14.9.14 17:53

V obchodech jsme dneska byli. Ale kupovala jsem dvě matrace (byli na ně zrovna 40% slevy) a přítel kupoval koberce a na to se dny Marianne nestahovaly :D ale lidí bylo všude dost, hlavně na parkovišti.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.14 19:32

Dnes bylo ještě pokračování- krém Sisley a Pandora 2+1. Bohužel jsem vzala i naušnice z nové kolekce, na které se sleva nevztahovala.

laurinka 1
15 příspěvků 14.9.14 21:36

Podprsenku Triumph, kosmetiku v Douglas, boty CCC a hodinky v Klenotech Aurum. Hodinky nebyly plánované a koupila jsem je při cestě do Fannu pro Chanel no. 5, takže mám hodinky místo parfému…
A také zimní boty pro syna z Rena, neúčastnilo se DM, ale mělo také slevu 20%.

corduli
21 příspěvků 8.9.17 14:47

Loni mne tyto dny zasáhly velmi omylem. Trasa vlakem byla dlouhá, časopis na cestu a hele nějaké slevy :-D rovnou jsem je využila. Nebylo to tak strašné. Letos zkusím štěstí znovu, stejně potřebuji helmu na kolo, naši budou mít narozeniny apod. Uvidíme, o davy nestojím.

JarkaJ
983 příspěvků 8.9.17 17:18

@corduli Když bych nechtěla využít slevu na něco většího a konkrétního (letos se hodilo na matrace, poukázky už brali), v merku mám kabát atd., tak ten časopis nestojí vůbec za nic a na čtení jsou to vyhozené peníze. Slevy se vyplatí, pokud člověk nepodlehne nakupovací mánii a jde po pár věcech, které potřebuje. Jinak davy lidí, stejně si říkám, jestli budou mít mou velikost, obíhám pak prodejny a to mám „výhodu“, že jsem v centru Prahy.

bluuudicka
1037 příspěvků 10.9.17 09:21

Dívala jsem se teď zběžně po nějakých obchodech, jestli má cenu tam vůbec při DM jít, ale myslím, že letos asi hodím ručník do ringu ještě dřív, než začnou. Všude hnusné beztvaré hadry se spoustou volánků, ošklivé barvy, kousavé materiály. Boty buď černé, hnědé nebo hnusné - nebo všechno dohromady. Myslela jsem na nějaké barevné podzimní polobotky (třeba bordó nebo jedlově zelené), ale to jsem si asi vysnila moc. Takže v pátek dopoledne zkusím jedny vyhlédnuté kalhoty v Tatuum (bydlím kousek od Flory, čili to nebude žádná oběť) a to bude asi tak všechno.

Bossygirl
619 příspěvků 10.9.17 10:15

Jen tak na okraj: před nějakými dvěma lety jsem zašla do Douglas předem už ve středu, prošla si oblíbené zboží a sepsala seznam včetně cen. Jaké bylo moje překvapení, když jsem pak v neděli zjistila, že ceny jsou u některých produktů o stokoruny vyšší. Paní prodavačka mi prozradila, že před akcí přeceňovali, přesto však na krabičkách byly ceny původní, vyšší jen na kase. Zřejmě se pak ceny opět vrátily k normálu.

Bossygirl
619 příspěvků 10.9.17 10:17

Letos jsem našla dva e shopy pro mazlíčky. Ceny jsou tam zhruba o třetinu vyšší než na našem oblíbeném webu a většina zboží je navíc vyprodána.

bluuudicka
1037 příspěvků 10.9.17 13:58

@Bossygirl S něčím podobným se setkala před pár lety kamarádka v Espritu, kde si před akcí vyhlídla vlněný kabát za pět tisíc a když tam dorazila v rámci DM, stál hnedle šest…

MarusVal
5 příspěvků 11.9.17 14:39

Já ráda ušetřím, asi jako každý jiný, ale za takový nervy s lidma mi to nestojí :D už o víkendech to je všude hrozný, natož ještě ted

PetaKr18
1 příspěvek 17.9.17 14:54

Pokud by jste chtěli využít slevové kupóny na Dny Marianne 2017, tak se můžete podívat. Je tam seznam kupónů do obchodů zapojených v této akci.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 12:06

Jindrason
288 příspěvků 18.9.17 11:20

Mě by v těch obchodech ranilo. Jak vidím ty masy slev chtivých lidí, tak si raději počkám a nakoupím v klidu. Zase toho nekupuji tolik, že je to nutné. Pokud si někdo vybere z nabídky, tak je to super sleva. Ale mě na tom jednom svetru těch 100 Kč nespasí.

Doudou
1387 příspěvků 18.9.17 21:24

@Jindrason Tak sleva 100,– Kč.. záleží na tom, co kupujete, ale sleva je víc než 25 %.

Jindrason
288 příspěvků 21.9.17 09:46

No je pravda, že jde asi o to, co koupíte. To je pravda.

profesorka
114 příspěvků 26.9.17 11:14
nákupy OnaDnes

Toto nás čeká 16.10., na co se těšíte? Slibují i slevy na BANDI

Elizabeth12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.17 12:59

Já dny marianne mám hodně ráda, vždycky vyrazím do obchodů:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek