Do jaké barvy ladit koně?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 15:30
@lilip píše:
Asi založím vlákno s názvm Jaká barva sluší mému vozu Fiatu Panda v závislosti na mém oblečení. Mám teplou žlutou karoserii a jsem světlý studený typ - je to velké fópá?
Co takhle ji přestříkat na studeně modrou nebo lila…

Nie s autom, ale ladenie so psom a mačkou by sme mali vyriešiť! :-)
http://media-cache-ec6.pinterest.com/…GetUcq_f.jpg

Katka2305
131 příspěvků 28.8.12 15:44

@gulietta : Moc se mi obrázek líbí :-) Jen bych dala na botách jeden z pásků do bílé barvy… Mí rodiče mají dalmatiny už spoustu let, a je fakt, že jeden z neoceňovanějších dárků, co jsem přivezla, byl dalmatinský smeták, bílý s černými skvrnami (ne puntíky, ale opravdu nepravidelnými skvrnami). Jinak se ovšem rodiče stále drží svých barev, táta černé, šedé, hnědé a modré, a máma přírodních tónů. Musím jim říct, že jsou zcela out a nesladěni :-)
Jinak zdejší téma beru jako zábavnou recesi, nebuďme suchaři!

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 15:55

@gulietta Nedávno jsem potkala holku… Koukám, má podivně strakatou tašku (bílou s hnědými a černými skvrnkami), jediná věc, co k ničemu neladila… Dokud nepřiběhl její jack russel :D.

alex_foster
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 15:58

Podle mě mu zelená sluší, vypadá to přece jen jinak než v klasické bílé nebo černé. Ale černá by mu slušela taky, dokázala bych si představit i ten nějaký odstín červené, modré, co opravdu ne- oranžovou. Navíc slušet mu bude každá, která bude vypadat nějak nově, ne stará zapraná modrá, nové věci vypadají na koni vždycky líp než staré. A nemyslím si, že by to bylo téma stojící za diskuzi.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 15:59

@jumbee ježišmarja, ako som tak čítala začiatok Vášho príspevku, tak som čakala na konci rozuzlenie, že Vám oznámila, že jej skapal pes a z neho má tú tašku, aby bol aj naďalej s ňou vždy a všade. :-) Fuj ale som si vydýchla. :-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 28.8.12 16:03
@lilip píše:
Asi založím vlákno s názvm Jaká barva sluší mému vozu Fiatu Panda v závislosti na mém oblečení. Mám teplou žlutou karoserii a jsem světlý studený typ - je to velké fópá?
Co takhle ji přestříkat na studeně modrou nebo lila…

jestli máte teplou žlutou karoserii a přitom jste studený světlý typ, tak asi v továrně udělali při vaší výrobě nějakou chybu;-)

scarlete
404 příspěvků 28.8.12 16:31

Mě by se líbila královská modrá, tak nějak by se k němu hodila :-) krásné to zvíře

Coraline
1980 příspěvků 28.8.12 16:35

Odličte ho, dejte mu bílej ručník přes hřívu a přikládejte různě barevné vzorky látky, uvidíte co mu sedne k pleti.

mitford sister
535 příspěvků 28.8.12 17:39

@Coraline
hahaha…nebo spíš íhahaaa?
Ale k tématu: tmavě modrá je dobrá univerzální barva - v setu s ušima, bandážema apod. ta pře-sladěnost tolik nevyčnívá a jinak se dá kombinovat jak s tradičními barvami jezdeckého sportu - hnědá, tmavě zelená, červená, černá, tak jde dobře třeba i růžové, různým neonovým prvkům, které se objevují na jezdeckém oblečení toho modernějšího, sportovního typu.

Coraline
1980 příspěvků 28.8.12 18:02

@mitford sister Tak pardon, urazila jsem-li váš jemnocit, já se v problematice koňské módy příliš neorientuji, znám z nich akorát koblihu, kterou máme každou chvíli před barákem.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 18:17

@Coraline, keď koň niekomu stúpi na zmysel pre humor, tak ani láska k ľuďom mu nepomože. :-)

Coraline
1980 příspěvků 28.8.12 18:31

@gulietta Já už jsem si tak nějak zvykla, že děvčata od koní jsou na toto téma velice, ale velice citlivá :D. Smysl pro humor nachází až ve chvíli, kdy se vám dušují, že cestou zpět tu koblihu uklidí.

Robena
1257 příspěvků 28.8.12 18:38

„Vozivila“ bych mu hrivu. :-)

EmSmile
30 příspěvků 28.8.12 18:42

Taky si to všechno platím ze svýho.
Vyražte někdy na nějaké závody budete koukat, jakými barvami se to tam hemží.. Ptala jsem se vás na názor, nechtěla jsem slyšet, že jsem pitomá, když tohle řeším. Pitomí jsou totiž asi všichni, co jezdí na závody. Hlavně ty skokové..

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 18:42

@Robena ocas by viac vynikol. :-)

Denyna
4105 příspěvků 28.8.12 18:48

Voživená hříva :)

@MP Barbucha nebuďte zlá, taky si herky financuju sama (i když si ted už alibisticky říkám, že z toho těží i děti) a přesto ráda kupuju ladící věci. Většinou teda nudně černé, jak jsem psala, ale měla jsem už miminkovsky růžovou odpocku a právě jsem koupila zářivě fialovou. Také jsem měla období, kdy jsem toužila po uzdečkách zdobených Swarovského kamínky.
Strašný přiznání, co?

@EmSmile na equichannelu se tato témata vyskytují opakovaně, tam byste asi měla větší úspěch

Karoleenah
2322 příspěvků 28.8.12 18:51

@MP Barbucha @LadyPapajka Cha, to mi připomnělo, jak mě nedávno při venčení psa odrovnala jedna paní, která svoji fenku táhla smykem přes vozovku a už z dálky na nás výstražně volala „MY HÁRÁME!!!“ :D Pejskařský plurál je totiž skoro stejně rozšířený jako ten maminovský.

Coraline
1980 příspěvků 28.8.12 18:59

@Karoleenah,, „MY HÁRÁME!!!“ "
a do pr… Teď jste mě krutě vyvedla z mojí,,já nikdy!" domněnky o tomto neduhu, myslím, že to taky používám :D. Uklidňuje mě, že občas to náhodou může být i pravda :D

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.8.12 19:34

@EmSmile
No ono platit si koně v 15ti z brigád je něco trochu jiného, ale ok. Máte pravdu. Byla jsem trochu zlá, Ty za to nemůžeš, prostě mi to evokovalo takové ty stájové pipiny, které chodily po stáji v těch nejlepších rajtkách, měly vymazleného koníčka s vymazleným sedélkem a pak jednou za rok tak tak přejely nějaké zetko.
Pro mě to vlastně bylo fajn, protože se jim většinou moc nechtělo jezdit a tak jsem mohla jezdit i jejich koně v tréninku já. :-)
Ty taková zřejmě nejsi, jinak na závody v drezuře je přípustná jedině bílá, na skokových jsem zas tak často nebývala a lidi tam moc neznala…

Mina_Ance
31 příspěvků 28.8.12 19:58

Já si myslím, že je šumafuk, co má to zvíře na sobě. Hlavně, že je šťastný a zdravý…

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 28.8.12 20:27

@MP Barbucha já su tak ráááda… že jsem starší ročník a tohle jsem nezažila. parkuráři bývali lepší parta (víc chlapů), než u drezúry, tam jsem nezapadla:-) moc ráda na to vzpomínám.

@EmSmile asi je to fakt mimo záběr MP. ovšem neřešíte sladění koně se svým ohozem, což by byla mimo závody trapárna, ale sladění koně s jeho výstrojí - to je pro mě naprosto ok. jen bych to řešila jinde, tu se to zjevně s pochopením nesetkalo:-)
btw je krásnej a moc vám to spolu sekne, krásný vedení, přeju hodně radosti a úspěchů.

@pro lamy: je to těžká dřina

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 20:28

Tak bacha na to, co mu ve finále obléknete za outfit, aby to nebyl nějaký fejk a kůň se před klisnami necítil jak křupan.

Ale zábava to je, že… @viktorka_od splavu no my se s Pandičkou potkaly v bazaru, takže nebyla na míru mé barevné typologii. Přísahám, až budu kupovat další, tak jedině novou a sladím i interiér.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.8.12 20:40

@viktorka_od splavu
Přesně, ten babinec u drezúry a to intrikování… Ale já jsem prostě začala chodit do drezúrní stáje, jinde neměli volno. Chtěla jsem pak přejít někam ke skokanům, ale pak jsem se zamilovala do drezúry a bylo to:-)

Denyna
4105 příspěvků 28.8.12 20:58

@viktorka_od splavu @MP Barbucha
To mi připomnělo - znáte nejkratší koňáckej vtip ze života?

Jdou dva koňáci a… nikoho nepomlouvaj :)

mitford sister
535 příspěvků 28.8.12 21:02
@Coraline píše:
@mitford sister Tak pardon, urazila jsem-li váš jemnocit, já se v problematice koňské módy příliš neorientuji, znám z nich akorát koblihu, kterou máme každou chvíli před barákem.

Mně váš příspěvek přišel velmi vtipný v dobrém slova smyslu. Nic jiného za tím nehledejte. Pak jsem se chtěla vyjádřit k tématu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek