Do jaké barvy ladit koně?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
MP Barbucha
3716 příspěvků 28.8.12 21:15

@Denyna
To je bomba! Já ač se mi po jezdectví stýská, jsem tak ráda, že jsem z toho venku:-) Ale doufám, že se k ježdění vrátím, iluze o hodných lidech, kteří mají rádi i zvířata i lidi už nemám:-)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 21:27

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:42

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 21:39

@uu Panda - má nejlepší přítelkyně. (bez urážky dámy)

Denyna
4105 příspěvků 28.8.12 21:39

@MP Barbucha já už nic a nikoho neřeším. Mám koně v malé rodinné stáji, courám si po lese, občas se ještě hecnu na jízdárně, ale na závody už nelezu. Nechybí mi nic a nikdo mě nerozčiluje. Láká mě zkusit vytrvalost, tak možná až děti odrostou…

Coraline
1980 příspěvků 28.8.12 21:41

@mitford sister Ach jo, už jsem myslela, že poznám sarkasmus :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.8.12 21:50

@Denyna
Bohužel, toto jsem zkoušela, měla jsem několik nabídek jezdit s někým koně napůl atd. Ale průser moje činorodá a hyperaktivní povaha. Já odpočívám většinou nějakou činností - práce na zahrádce atd. Už jsem jednou k drezuře čichla a jezdit po lese mě dlouhodobě nebaví. I na té lesní cestě začnu učit koně překroky :-). Někdy mě to štve.
Já jsem ten typ, že i na dovolené budu aspoň stavět hrad, psát deník, vymýšlet nové projekty. Je to trochu prokletí, ale jsem už taková…

EmSmile
30 příspěvků 28.8.12 21:59

MP Barbucha : je mi 16 ;). A jo, není to lehký. V kině jsem nebyla asi sto let, ale stojí to za to :)
Děkuji za všechny reakce, příště budu volit web lépe :)

Denyna
4105 příspěvků 28.8.12 22:24

@MP Barbucha a tak to zas prr! Herka musí bejt vlastní, abych si ji mohla učit co já budu chtít a s nikým se nehandrkovat. Ze spoluvlastnictví plynou problémy ve všech odvětvích.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.8.12 22:43

@Denyna
U mě nejde o spoluvlastnictví, spíš o to, že jezdit jen tak mě prostě nebaví. Mě baví o něco usilovat, mít nějaký cíl. I v tom ježdění.

-Anna-
187 příspěvků 28.8.12 22:49

No… barva koně bude siena pálená, tak já vidím doplňky na kobaltovou modř… :)

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 29.8.12 00:08

@Denyna herka? no fuj. nemáte třeba taky čokla?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.12 08:07

Hmm sakra ještě nikdy předtím mě nenapadlo ladit zvíře do barev. Mi vnuklo myšlenku, že bych mohla pro svoje morče ušít pěknou mašličku na krk, aby z ní byla pěkná parádnice. Jen nevím, jak dlouho by jí to vydrželo :)

TinkaH
917 příspěvků 29.8.12 08:55
@LadyPapajka píše:
@lilip No dobře, ale chcete mi říct, že jsem vážně jediná kdo vidí rozdíl emzi tím, když si ditě nakadí samo bez cizího přičinení do plíny a matka řekne „To sme se ale pěkně vykakali“ a tím, že my s koněm skáčeme?

To je jako říct, že jede jenom auto a ne já.

Gulietta: já sem jezdila pět let a všichni říkali my skáčeme, byli sme, jeli sme parkur. Nikdy nikdo neřek „Ona jeli závody“ a „byli spolu na závodech“. Možná rozdíl regionu, u nás se to normálně používalo.

PS pro hnidopichy: Samozřejmě nemluvím o vrcholovém světovém sportu.

Příspěvek upraven 28.08.12 v 15:12

Já se nechám ukamenovat s Váma, protože veřejně přiznám, že ten rozdíl tam cítím taky. Sice nejsem jezdkyně, ale mám takový dojem, že pokud má kůň skočit, musí se i jezdec v sedle na to připravit a něco pro skok udělat. takže skáčou oba.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 22:56

Koňa je najlepšie ladiť do hviezdičiek. :-D
http://www.youtube.com/watch?…

anja.1
272 příspěvků 5.10.12 00:14

@gulietta
Jéé, tak o tomhle jsem snila, když mi bylo 7 let.

Rebbeca
1 příspěvek 7.10.12 13:32

Ve stáji máme podobného a moc se mi na něm líbí světle modrá.

Mariahh
53 příspěvků 6.3.13 16:44

Na hnedákovi s čiernou hrivou a chvostom sa mi vždy hodila žltá :D. Nie fosforová, ale klasická slniečková :). Ako tu už niekto písal na drezúru len bielo-čierna kombinácia. Na fotke moc dobre farbu nevidím, treba vyskúšať. K hnedákom sa hodí aj zelená (podla mňa skôr prírodná).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek