Dobré kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Zita.a
76 příspěvků 12.10.15 21:53

Také hledám dobrého kadeřníka/ci v Brně. Pročítám diskuse, hledám. Rozhoduji se mezi Střihorukým Edwardem, Martinem Králem, Lukášem Motyčkou. Má ještě někdo zkušenost s některými? Případně jiné typy? Moc děkuji.

Akitaken
4960 příspěvků 12.10.15 22:07

Tomáš Němec mi dal košem, má plno (to jest měl v červenci a řekl mi, že na několik měsíců dopředu). Tak jsem zkusila Janu Kuběnovou. Objednací doba krátká, více méně jak se mi to hodilo.
Nicméně nejsem si tak úplně jistá, jestli ji mám ještě zkusit znova. Bylo to totiž celé takové zvláštní. Když jsem chtěla něco poradit, tak mě více méně pořád směřovala na to, že si mám říct sama jak to chci (jak to mám vědět? mám papíry na něco jiného než na vizáž). Vyholit mi krk (= odstranit podrůstky) se taky celkem bránila, i když mi to nakonec udělala.
Kredity jí dávám za to, že mi opravdu neustřihla víc než pět centimetrů (asi jako jedná kadeřnice zatím). Taky se mi líbí, že nevnucuje přípravky a kosmetiku.
Hodně se vyptávala na různé věci související s tím, jak se starám o svoje vlasy, jaký mám styl, atd.
Divné mi přišlo, že to vyšlo téměř na tisícovku (říkala mi, že bere od času, ale na stránkách docela teda postrádám, co je ten tarif, byla jsem tam cca hodinu a půl? a podle ceníku, co má na webu to nevychází ani tak, ani tak).

Jinak jako člověk je hrozně milá a tehdy v létě jí to velmi slušelo.

Oldyn
6401 příspěvků 12.10.15 22:19

@Zita.a
Zvažuji Ivetu Suchardovou, jedna starší příbuzná u ní byla na proměně a nemohla jsem ji poznat. Jinak Bohdan Petlach a Jiří Procházka, přístup, střih, ochota naprostá spokojenost.

Zita.a
76 příspěvků 12.10.15 22:31

@Akitaken mám s Janou Kuběnovou stejnou zkušenost. Proto hledám dál. Je příjemná, milá, ale co se účesu týče nějak to nesplňuje úplně mé představy.

Zita.a
76 příspěvků 12.10.15 22:54

@Oldyn na Ivetu Suchardovou jsem se také dívala. Její práce jsou úžasné. Alespoň to co je zveřejněno. Našla jsem sice připomínku k jejímu focení, že před proměnou fotí,,nelichotivě", po proměně úplně jinak. Focení nerozumím, ale to co vidím na fotkách je opravdu krásné. Já osobně se jen bojím dát někomu úplně volnou ruku. Ale to je můj problém. Možná by bylo přínosné kdyby se někdo ozval kdo u ní byl.

Zita.a
76 příspěvků 12.10.15 22:57

@Oldyn a příbuzná byla spokojená? Co říkala na práci paní kadeřnice?

Oldyn
6401 příspěvků 13.10.15 08:57

@Zita.a
Byla spokojená moc, každý ji teď chválí jak jí to sluší.
Práci hodnotí pozitivně, má teď kratší účes než měla, což chtěla, ale nevěděla jak. Tu proměnu dostala od dcery jako dárek.

Judith11
1171 příspěvků 13.10.15 09:48

U Jany Kuběnové nepočítejte s tím, že vám udělá finální účes napoprvé. Myslím si, že dělá dobře, ona si vás tak nějak „zkouší“ a „oťukává“, neriskne velkou změnu hned. Snaží se poznat vaše vlasy, jak a kam si samy „lehají“, podle toho se pak rozhoduje pro střih, aby byl co nejméně vyžadující údržbu.
Domnívám se, že se snaží poznat člověka celkově (proto to vyptávání na přípravky a styl), nechce (to je příklad) z dlouhovlasé romantické blondýny udělat rebelku.
Je to u ní trošku běh na dlouhou trať, to je pravda. A levná není, ale myslím, že to stojí za to.

Zita.a
76 příspěvků 13.10.15 18:35

@Judith11 děkuji za názor. Po pravdě to také tak nějak cítím. Nechci se unáhlit, pro radikální změnu nejsem připravena a také na to nemám vlasy. Musím opatrně. Jen jsem chtěla získat názory a seznit se kdo opravdu dobře v Brně stříhá.

Zita.a
76 příspěvků 13.10.15 18:36

@Oldyn děkuji, stojí to jistě za zvážení.

mulen
870 příspěvků 13.10.15 20:29

Já jsem byla u paní Kuběnové před měsícem a myslím, že jsme si celkem sedly. Chci udělat něco z ofinou a to bude opravdu běh na delší čas. Cena mi vycházela podle jejího ceníku.

Akitaken
4960 příspěvků 14.10.15 22:13
@Judith11 píše:
U Jany Kuběnové nepočítejte s tím, že vám udělá finální účes napoprvé. Myslím si, že dělá dobře, ona si vás tak nějak „zkouší“ a „oťukává“, neriskne velkou změnu hned. Snaží se poznat vaše vlasy, jak a kam si samy „lehají“, podle toho se pak rozhoduje pro střih, aby byl co nejméně vyžadující údržbu.
Domnívám se, že se snaží poznat člověka celkově (proto to vyptávání na přípravky a styl), nechce (to je příklad) z dlouhovlasé romantické blondýny udělat rebelku.
Je to u ní trošku běh na dlouhou trať, to je pravda. A levná není, ale myslím, že to stojí za to.

No, ten běh na dlouhou trať jsem pochopila, ale prostě je mi divné, že mnou navrhované věci zamítala (třeba se mi přirozeně dělá pěšinka uprostřed, až to často působí, jako bych měla na hlavě v tom místě pleš, nadto mi to ani dvakrát nesluší. Pěšinka na stranu mi sluší víc, ale tu taky tak nějak zamítla..), a v podstatě jsem od ní neslyšela, co teda jako s tím.
Tak nějak asi naivně napůl čekám, že (dobrý) kadeřník má zkušenosti a některé věci v oku, tak je třeba schopný navrhnout už něco napoprvé..?
Já fakt nevím. Možná je to tím, že jsem se s podobným přístupem ještě nesetkala, vždycky mě prostě nějak ostříhali (buď blbě nebo dobře, ale ostříhali).
Nejsem nějaký osobnostně vyhraněný typ (rockerka, goth, elf, cojávímstyl), měla jsem už vlasy pod zadek i na ježka, takže těžko u mě vymýšlet něco extra, co by mě nějak prudce definovalo.

Ale jak říkám, nevím, nebyl to vyloženě pozitivní ani vyloženě negativní zážitek, bylo to zvláštní. To je asi tak nejlepší slovo, co mě u toho napadá.

Už bych zase potřebovala někam jít :-(

Akitaken
4960 příspěvků 15.10.15 20:20
@mulen píše:
Chci udělat něco z ofinou a to bude opravdu běh na delší čas.

Děsíte mě.. To myslíte vážně?

mulen
870 příspěvků 15.10.15 22:15

@Akitaken chtěla bych patku a než to odroste…

Akitaken
4960 příspěvků 4.2.16 21:04

Tak jsem k Janě Kuběnové zašla znova a asi fakt už potřetí ne. Dala jsem jí volnou ruku, ale výsledek byl tak brutálně nemastný, neslaný, že mě při pohledu do zrcadla druhý den napadlo jediné: zoufale neatraktivní (a to svým vzhledem posedlá nejsem).
Od další návštěvy mě odrazuje též to, že mi řekla, že už by s tím střihově v podstatě nic nedělala. Jinak platí, to, co jsem napsala dříve: přístup, příjemnost, atd, všechno super, ale já budu hledat dál. Sice nevím koho a kde (a ta doba, kdy mi vlasy dorostou, zase přijde), ale příště už někam jinam.

Zita.a
76 příspěvků 5.2.16 17:50

@Akitaken Tak to jste na tom stejně jako já. Stále jsem četla chválu, zkoušela jako vy asi třikrát a výsledek jak popisujete - nemastné neslané, bez šmrncu. Střihla tam a onde, spíše to vypadalo, že prodlužuje čas a ostříháno nebylo nic. Jsem objednaná u Střihorukého Edwarda, tak jsem zvědavá.

Samart
15 příspěvků 5.2.16 18:10

@Akitaken já chodím do kadeřnictví Oskar na Milady Horákové, přímo k Oskarovi. Objednací doba ale klidně i dva měsíce. Mám polodlouhé suché vlnité vlasy a jsem tam spokojená.
Poradí mi i s vlasovou kosmetikou.

Akitaken
4960 příspěvků 5.2.16 19:47
@Zita.a píše:
@Akitaken Tak to jste na tom stejně jako já. Stále jsem četla chválu, zkoušela jako vy asi třikrát a výsledek jak popisujete - nemastné neslané, bez šmrncu. Střihla tam a onde, spíše to vypadalo, že prodlužuje čas a ostříháno nebylo nic. Jsem objednaná u Střihorukého Edwarda, tak jsem zvědavá.

To je ono.. chyběl tomu šmrnc.. to je přesné.

mulen
870 příspěvků 5.2.16 22:54

@Akitaken @Zita.a a sakra, já tam jdu v pondělí :)

Akitaken
4960 příspěvků 6.2.16 08:33
@mulen píše:
@Akitaken @Zita.a a sakra, já tam jdu v pondělí :)

K Janě? Není třeba se děsit dopředu, na nás dvě nespokojené připadají stovky spokojených :-)

mulen
870 příspěvků 6.2.16 08:52

@Akitaken jj k Janě. Nechat si ustřihnout patku. Jinak to dorůstání je strašná otrava.

marineska
2 příspěvky 15.5.16 20:40

Zkuste MM Hair Care za mě top v brně.

Akitaken
4960 příspěvků 15.5.16 21:44
@marineska píše:
Zkuste MM Hair Care za mě top v brně.

Vyzkoušela jsem, jmenovitě Milana. Rozhodně lepší než Jana K, i když jsem ho musela trochu hecovat, přišel mi dost opatrný. Nakonec mi vyrobil něco, s čím jsem spokojená, i když jsem si na to trochu zvykala. :-)
Ještě nevím, jestli zkusím i podruhé.. uvidíme.

Zita.a
76 příspěvků 4.6.16 19:25
kadeřnictví v Brně

Po pročítání příspěvků na téma,,dobré kadeřnitví v Brně" se pokusím ještě jednou získat nějaké informace. Vyzkoušela jsem v Brně několik kadeřnictví, nejspokojenější jsem byla u pana Špilara. Cena ovšem dost vysoká, dost zvažuji jak často mám tolik peněz za střih a barvu investovat. Poradil by někdo, koho zkusit jako alternativu? Hledám dobrý střih, přirozený a slušivý účes z jemných vlasů a kdo umí poradit. Chci hodně? Někdy mně připadá, že ano, ale módní peklo poradí??? Děkuji.

Zita.a
76 příspěvků 4.6.16 19:27
@Akitaken píše:
Vyzkoušela jsem, jmenovitě Milana. Rozhodně lepší než Jana K, i když jsem ho musela trochu hecovat, přišel mi dost opatrný. Nakonec mi vyrobil něco, s čím jsem spokojená, i když jsem si na to trochu zvykala. :-)
Ještě nevím, jestli zkusím i podruhé.. uvidíme.

Proč zvažujete zda i podruhé?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek