Dobré věci z Fleru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 00:29

@RenaLange - tak to jsem ve svých třiadvaceti letech stará :-D
spíš to asi bude otázka osobního vkusu

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 00:31

@Andrássy takova krasna mezigeneracni shoda :-)

modra_kocka
903 příspěvků 16.6.12 00:33

@RenaLange: po přechodu, babičko, musíte po přechodu! Už dávno, panáčku… :P :)

Jestli to nebude tím, že ty budeš spíš na něco takového (neotřelou klasiku a kabelku se mi nechtělo hledat, tak to ber s rezervou, přeci jen to není kabelka)

Příspěvek upraven 16.06.12 v 00:34

pixie
232 příspěvků 16.6.12 00:33
@volfish píše:
@Ani tak přesně na Daru jsem si vzpomněla, když jsem psala o té lehké ztrátě exkluzitivity při nákupu z malovýroby.

Tak já jsem ta druhá, která tašku od Dary má a pořídí si klidně další. Nemám pocit, že by tím, že by větší výrobou ztrácela nějak zvlášť na exkluzivitě, mám jako zákaznice možnost vybrat si typ tašky a barevnou kombinaci, která by se mi líbila.
Exkluzivitu by pro mě ztratila až v okamžiku, kdy bych si musela vybírat jen z nabídky.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 00:41

@modra_kocka tak pri pohledu na tu tasku me jako prvni napadlo, ze se leskne jako psi ko..e (no ja vim, ze je to trochu vulgarni :-)

modra_kocka
903 příspěvků 16.6.12 00:56

@GreatSusan : mě ani při 5. čtení nenapadá, cos mi tím chtěla říct. Asi už je moc pozdě :) Dobrou

janiiiv
781 příspěvků 16.6.12 01:01

@RenaLange Asi je to o stylu. Mám čtvrt století a kdybych si mohla vybrat, kde utratit nekřesťanský peníze za kabelku, tak rozhodně vede Katka Bestr

Téměř každý výrobce píše v profilu, že se pokusí vyjít vstříc požadavkům zákazníka, ať už jde o prodané zboží, nebo výrobu v jiné barvě, velikosti, vzoru, tvaru… V profilu bývají i zajímavější věci než „plést mě naučila babička“ ;)

Ad COOL a CRAFT: Ano, je to o subjektivním názoru fler týmu, případně známostech s nimi. Kdo tam něco má, tak to prý funguje většinou tak, že se tam objeví jejich výrobek, který ani nemusí mít super extra dobrou fotku či prezentaci, občas stačí mít to jméno. Pokud se něco prodá, obvykle se tam brzy ocitne nějaký další výrobek. Někteří lidé můžou mít desítky, stovky pěkného zboží s dobrou prezentací, ale nedostanou se tam - černá listina funguje, „vox populi est vox dei“ neplatí, držkování se neomlouvá, konstruktivní kritika nepřijímá. Pokud si to přečtě někdo z fler týmu, ráda si s ním popovídám.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 01:35

@janiiiv to je Váš styl, já kdybych s něčím takovým vyšla mezi lidi mohla bych si při té příležitosti zrovna zažádat o starobní důchod.
Amatérské, hnusné a dát mi to někdo přede dveře ztropím cirkus.
Tohle není kabelka, tohle je pitomost a škoda materiálu ( já vím že je nekvalitní, třeba by se dal využít někde ve výrobě u atrojů nebo tak).

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 01:36

@GreatSusan že? Taky mě to napadlo, to ten pes musel být hodně frustrován :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 01:38

@modra_kocka po přechodu je dobrý:).

janiiiv
781 příspěvků 16.6.12 02:00

@RenaLange Podle čeho soudíte, že je to amatérské?

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 02:42

@janiiiv Katku Bestr bych si taky vybrala. RenaLange ráda uráží, tak bych se v tom nerýpala. Je to věc vkusu, co se komu líbí a vzhledem k tomu, kolik má Katka prodaných, nás starých mladých bude víc ;)

Dařiny kabelky se mi nelíbí vůbec, ale jen proto, že mám diametrálně jiný styl, jinak proti nim nic nemám.

No a k podnikatelské debatě. Já jsem se nějak blbě a neobratně vyjádřila, ale v podstatě se všechny příspěvky dobře doplnily a se vším řečeným souhlasím.

von Hanke
11 příspěvků 16.6.12 07:58

No teda, vy jste to tady v noci rozjeli:-D.
Jak píše Ani, když vezmu zaměstnace, tak se práce přesune pouze někam jinam.
Modrá kočko, nikoho řemeslo učit nemůžu. Sám jsem vystudoval úplně jiný obor a toto mám opravnu jen jako zábavu.
Janiiv k tématu COOL a CRAFT pár výrobků tam mám, ale nikoho z flér týmu neznám a dokonce na FT občas vznesu i nějakou kritiku.

volfish
938 příspěvků 16.6.12 10:16

@RenaLange jasně, jak kabelka není LV, tak je to amatéřina a komu se to líbí, je bez vkusu. Máš tady pro téma o fleru ještě něco dalšího, stejně podnětného?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.12 11:19

@RenaLange V čem podnikáte Vy?

Hanc.xxx
103 příspěvků 16.6.12 12:23

Mě například živí právě „šperkařství“ a není možné abych někdy vůbec měla nějakého zaměstnance nebo brigádníka… Musí projít vše pod mými rukami a ač je to občas šílené, z toho jak nic nestíhám, neměnila bych :) Ač jsem věčně v časovém presu a nic nestíhám, tak můžu být ráda, že mě zatím můj největší koníček živý…

makuva
20 příspěvků 16.6.12 22:23

@janiiiv @Ani Tak jsem koukala na mandragoří (Katka Bestr) kabelky a vybrala bych si. Jen se chci zeptat, nemáte s nimi někdo osobní zkušenost? Myslím kvalitu šití a materiálů. Že bych napsala ježíškovi… :-)

Bugatti
4086 příspěvků 16.6.12 22:29

@makuva Mám od paní Katky dvě (jednu velkou, kterou hodně zatěžuji a druhou malou) a jsou velmi kvalitně ušité. Jsou vypodložené nějakým silným vliselínem nebo sakonem, takže dobře drží a látka je ošetřená impregancí. Doporučuje impregnaci po nějaké době zopakovat (sprej lze koupit v drogerii). Ucha a rožky jsou z pevné kvalitní kůže.

janiiiv
781 příspěvků 16.6.12 22:37

@makuva Bohužel osobně ne, ale pokud jste registrovaná na fleru, zkuste klub ;) Vím, že třeba mafra jich má několikero, takže se můžete zeptat, jak jsou spokojené.
@Ani Dobře, jsem poučena, moc tu nepřispívám a nerada se dohaduju, některé nicky si pamatuju, kdo se za nimi asi skrývá, beru to jako poučení pro příště.
@von Hanke No ještě abyste VY nebyl v Coolu/Craftu! Vaše stojánky jsou super a zrovna se tu směju u náušnic :) Potřebovala bych je.

makuva
20 příspěvků 17.6.12 14:29

@Bugatti Děkuji, to jsem potřebovala vědět. Jsem ochotná nainvestovat do kabelky pár tisíc, ale nerada bych, aby se mi po roce rozpadla.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.12 14:48

Mám z Fleru hodně věcí, ale největší nadšení i po delší době ve mně budí sukně od Princezny Pampelišky, vyšla mi vstříc ve všem, upravila, co jsem upravit chtěla, sehnala látku v barvě, kterou jsem chtěla. Už mám pro ni vymyšlenou další, tak uvidíme, co mi na to řekne :) No a druhá neméně skvělá autorka je pro mě Limi. Přítel mi od ní koupil náhrdelníks medailonkem a pařížský přívěsek na kabelku. Mám u ní vybrané další věci z nové patinované kolekce.

Bugatti
4086 příspěvků 17.6.12 14:54

@makuva Mám velikostně tuto: http://www.fler.cz/…rizi-2392356 a nosím v ní netbook, pár knížek, malou láhev s pitím a pár nezbytností a drží skvěle. Ale je pravdou, že ji nenosím každý den, střídám asi tři a tuhle nosím jen když se mi hodí k jednobarevnému oblečení. Mám ještě jednu malou a vzhledem k tomu, že je spíš vycházková a nelze ji moc zatížit, vydrží mi asi věčně.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.12 08:34

@MP Barbucha Nemýlíš: -http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=263
Omlouvám se, ale odkaz se mi ne a ne správně zobrazit. Šlo o odkaz na skloňování dilema a podobných slov..

von Hanke
11 příspěvků 18.6.12 12:53

Žena nakoupila na Fleru taky hromadu věcí a když už to nebylo kam dávat, tak mě donutila udělat stojánek. Chtěla totiž nějaký ze dřeva a hlavně nějaký „jiný“. Nikdy bych netušil co tím způsobí.
Nikdy se nezklamala u této prodejkyně.
Osobně bych měl strach koupit třeba zlatý šperk, ale to je asi pouze předsudek.

janiiiv
781 příspěvků 18.6.12 14:19

@von Hanke Já bych potřebovala pěkně hustý les, aby mi to všechno viselo. Stejně tak ovšem, kdybych měla dávat striktně 1 kus oblečení na 1 ramínko, tak už by mě oblečení vystěhovalo na ulici ;) Člověk musí umět dělat kompromisy.
S Veverkou jsem v jednom klubu. Myslím, že je zajímavá nejen jako autorka, ale i jako člověk.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek