Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Sieglinde
266 příspěvků 26.12.14 06:12

Jak se vam libil Christmas special? Preji vam vsem stastny novy rok 2015!

RenataRen
512 příspěvků 26.12.14 10:44

Speciál nebyl štatný, oproti konci 8. série byl vyrazně lepŚi. Snad jen tu Claru jsme mohli opustit už jako starou paní a nevracet se v happy endu k té mladé.
Santy jsem se bála, ale byl použity geniálně. Za mě druhý nejlepší vánočni speciál Moffatovi éry.
Líbilo se mi, že slevil z rozjuchané, přeslazené „vánočnosti“, kterou rval třeba do Snowmana.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.14 11:31

Já na to úplně zapomněla! Stejně budu muset počkat, až se vrátím domů, ale nebýt tady té zmínky, asi by mi vůbec nedošlo, že byl speciál

Bender1
135 příspěvků 28.12.14 15:40

Viděl jsem až dneska ten vánoční speciál a dost se mi líbil. Ke konci jsem měl co dělat s emocema :D Doctor už udělal moc chyb a zrovna v dobách Vánoc si zasloužil o takovou tu druhou šanci. Jenom asi Moffat moc nepotěšil ty, kteří nemají rádi Claru :) Jsem zvědavý, jak dlouho ještě budou spolu cestovat ale nedávám tomu moc dílů. Snad to neskončí jako Rory a Amy.

person-without-name
7 příspěvků 31.12.14 22:21

Speciál je užesnej! A vlastně celá 8. série, všichni nadávají, ale mě se prostě líbí… co myslíte?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.15 10:58

Tak jsem to už taky viděla. Ale jo, nebylo to špatný, ten hlavní nápad se mi líbil, trochu jako Inception. Pořád nechápu vztah Doctora a Clary, já tam prostě žádný vztah nevidím, jen se o něm mluví. Ale Doctor se mi tradičně líbil.

Bender1
135 příspěvků 16.7.15 15:42
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.15 08:15

@Bender1 co to má být? Odkaz nefunguje

Campanelle
1991 příspěvků 17.7.15 11:01

@stricc Nejspíš to měl být odkaz na nový trailer na 9. řadu.

Bender1
135 příspěvků 17.7.15 11:11

Ano, má to být trailer na 9. řadu :) Těší mě, že je Missy zpět.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.15 13:04

@Campanelle aha, dík. Když já pořád nevím. Teď jsem si pár dní užívala starší doktory a tím spíš mě nové díly nelákají, protože se bojím, že už vím, jak by to vypadalo. Ach jo :-(

Nemesis
504 příspěvků 23.7.15 22:02

Tak sem si udělala hezkej den a šla se pokochat… A musim se přiznat, že sem asi postižená, ale když sem přišla k obrazu Slunečnic, tak mi normálně vyhrkly slzy a pak sem si vybavila tu scénu s Amy z Doktora jak tam vidí svoje jméno…no hned jak sem přišla domu, tak sem si musela pustit Vincent and the Doctor. Sem já to normální? :-D

RenataRen
512 příspěvků 5.11.15 19:37

Tak co, dívá se někdo ještě i na 9. sérii? A co na ní říkáte? Já se už dívám spíš ze zvyku, zatím mě žádný díl vyloženě nenadchl, zato jeden mě tak znechutil, že jsem ho musela v půlce vypnout.

mulen
870 příspěvků 5.11.15 20:37

Dají se někde sledovat díly v angličtině s anglickýma titulkama? Nedaří se mi nic najít.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.15 20:52

@RenataRen Který?
Já jsem na to nějak pozapomněla, ale před pár dny jsem měla útlum, kdy jsem byla schopná jen tupě čučet, tak jsem dohnala první tři dvojdíly. První díl s Missy nic moc, druhý díl lepší - já mám ráda, když se tam vyskytují lidi s vlastním příběhem, což se tady stalo - třetí s „Aryou“ se mi líbil, hlavně ta druhá část.

AnoNe
884 příspěvků 6.11.15 01:27

@RenataRen : Ta poslední série se mi taky líbí nejmíň, příběhy mi přijdou často nezajímavé a alespoň zatím se mi moc nelíbí, jak to Capaldi hraje.

Jo a taky mě rozčiluje Clara, která se nikdy ničeho nebojí a vždycky jen prohlásí, že doktor všechno vyřeší.

@mulen : Anglických titulků je ke stažení mraky, třeba http://www.opensubtitles.org .

Sieglinde
266 příspěvků 6.11.15 01:49

Ja koukam, mne se deda Capaldi libi moc. Hlavne s kytarou. A zacla jsem s dcerou koukat Torchwood.

mulen
870 příspěvků 6.11.15 08:26

@AnoNe ke stažení? To musím nejdřív stáhnout titulky a pak i video? Na futuramu totiž koukám online i s titulkama.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.15 08:31

@mulen stáhnete titulky i video v libovolném pořadí, uložíte do stejné složky a přejmenujete soubor s titulky tak, aby se jmenoval stejně jako video, a ono se to spojí samo

mulen
870 příspěvků 6.11.15 08:44

@stricc aha. To je škoda, mě se právě nechtělo nic stahovat.

RenataRen
512 příspěvků 6.11.15 17:00

@Sieglinde Torchwood je dobrej. Líbí se mi na tom ta mírná trapnost, která obestírá chování hrdinů - přijde mi to tak nějak ze života. Docela vám závidím, že se na to díváte poprvé. Tolik zážitků před vámi!:-)

RenataRen
512 příspěvků 6.11.15 17:06

@stricc Dvojdíl s Ashildr byl asi nejlepší, ale stejně mi to připadá poloviční, oproti dobám kdy to řídil RTD, nebo event. na začátku Moffatovi éry. Co mě nakrklo, byly ty kartičky s nápovědami ve druhém dvojdíle. Připadalo mi to neskutečně blbé; asi moje chyba, že vnímám Doktora jako „skutečný“ charakter, a ne jako klauna.
Já vím, že se tam operuje s tím, že je mimozemšťan, ale kruci - po dvojdílu, který se zabýval soucitem, po tom všem co prožil, že by nevěděl, co je vhodné říct v jaké situaci? Pro někoho asi blbost, ale mě to připadalo jako urážlivé vůči postavě i vůči divákovi.

Eden_Prime
3472 příspěvků 6.11.15 17:21

@Sieglinde jak je dcera stara? Jestli je mala, tak pozor, v Torchwoodu je oproti Doctor Who neocekavane hodne sexu :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.15 19:38

@RenataRen to je pravda, to bylo blbý. Asi má být určitá společenská nejapnost osobní zvláštnost tohohle Doctora, ono už tam párkrát bylo něco takovýho podivnýho, taky mi to dost leze na nervy a nesedí to k němu.
Ono kdo ví. Mně kdysi některé díly s desítkou taky připadaly slabší a ke konci už jsem si i říkala, že už asi fakt potřebuje vyměnit, protože mele z posledního, ovšem šok z jedenáctky vzápětí způsobil, že i to, co mi předtím připadalo jako blbý, jsem dodatečně shledala výborným

Frantiska
3578 příspěvků 6.11.15 20:02

@Eden_Prime a jakeho! Ja jsem jednu zapletku i obrecela :)))

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek