Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.15 22:35

@mulen přesně, párkrát už jsem kvůli tomu někomu i volala nebo psala uprostřed noci, protože jsem na to nemohla přijít a nemohla jsem z toho usnout

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.15 22:36

@mulen ono je to super komplet celý :-)A dávám si od tý doby pozor na postavy, co nemají příjmení

mulen
870 příspěvků 12.11.15 22:42

@stricc jj celý, ale tohle je první scéna, která se mi vybaví.

A už dlouho si nemůžu vzpomenout na jeden film. Začíná to detailnim pohledem na pomalý průlet kosmické lodi (něco jako Červený trpaslík, ale sede) a jak se kamera oddálí, ukáže se, že je to uklízečka s vysavačem. Nevíte někdo?

ivankulinka
32 příspěvků 13.11.15 09:10

Mulen: nebude to 2001 vesmírná prda nebo taky možná Spaceballs - vesmírná tělesa?

quebrada
209 příspěvků 13.11.15 17:38

Spaceballs

Nemesis
504 příspěvků 13.11.15 19:13

@Eden_Prime Tak to, že nevzkřísili Pinka mě potěšilo neskutečně. Celou minulou sérii mi lez hrozně na nervy… to že po Ponds přišel další děsně osudovej vztah, co měl hlavní roli hned před Doktorem…to jak byla ta postava děsně napsaná, od háklivosti na vojáčkovstí (takovej stereotyp!), až po bazírování na tom, že mu Clara lhala!! Ale tak jasně, na prvnim rande ti řeknu, že cestuju časem a prostorem a rozhodně bude další :-D Celkově se mi storyarc minulý série líbil dost, ale to že na Pinka, respektive na Claru a jejich vztah byl takovej důraz, to mě pilo krev..tahle série je mnooohem lepší bez Pinka :-)

mulen
870 příspěvků 15.11.15 22:22

@quebrada @ivankulinka fakt? To jsem viděla nedávno a nepamatuji si to. Budu si to muset pustit znova :)

SunEclipse
525 příspěvků 15.11.15 22:40

@mulen ona ta uklízečka je totiž na konci filmu, ne na začátku. na začátku jsou jako vtip nástavby a cedule.

mulen
870 příspěvků 15.11.15 22:45

@SunEclipse aha, to bude ten problém.

SunEclipse
525 příspěvků 15.11.15 23:07

@mulen btw. ten průlet na začátku je podle mne odkaz na Vetřelce, ne na Red Dwarf.

mulen
870 příspěvků 16.11.15 09:54

@SunEclipse to je možné. Vetřelce jsem neviděla. Jen ten povrch lodi mi přišel podobně členitý, jako u trpaslíka. Ne že na něj odkazuje :)

ivankulinka
32 příspěvků 16.11.15 11:45

@mulen @SunEclipse je to celé parodie na hvězdné války i s tím průletem. jedna z nejlepších parodií

SunEclipse
525 příspěvků 16.11.15 14:57

@ivankulinka nejenom na StarWars. I ten Vetřelec tam je - jak úvodní scéna, tak pak třeba v baru, jak z astronauta vyleze malinký vetřelec a stepuje.

ivankulinka
32 příspěvků 17.11.15 09:02

@SunEclipse jj vím, je tam těch narážek víc, i na Planetu opic…

ivankulinka
32 příspěvků 17.11.15 09:05

Jinak, u posledního dílu Doctora Who, jsem nepochopila ten konec, tak dostal jí to z oka nebo se z ní stane Sandman? Skončilo to divně a příští díl bude už o něčem jiném…

Eden_Prime
3472 příspěvků 17.11.15 09:21

@ivankulinka ja jsem to pochopila tak, ze to ted maji vsichni, kdo uvidi to video, ale prijde mi to na hlavu :-) Cely ten dil mi prisel pitomy a ospalkove prisery nechutne :-D

ivankulinka
32 příspěvků 18.11.15 08:45

No uvidíme jak se popasují s odchodem Clary na konci sezóny, co vymyslí po těch dvou nepodařených a rozmyšlených předešlých odchodech. A hlavně kdo bude Capaldiho nový společník

Nemesis
504 příspěvků 19.11.15 21:16

No Moffat (i když tohle nebyl jeho díl), mě občas štve svým dokola omýlaným opakováním některých témat…jak teď zase - máte něco v oku..ehm…jako s weeping angels a tím, jak je amy měla v oku po sledování záznamu…tohle byl stejnej princip…sledovat video, který Vás změní na příšeru…hmmm, fajn, už jsme jednou viděli - co dál? Vůbec ten styl se mi nelíbil, už sem se toho bála když sem četla v jakém stylu bude epizoda dělaná…celkově mám prvně po epizodě v této řadě pocit - hmm, tak kdy bude další a doufejme lepší?

Jinak nový společník je už docela téma teď…skoro v každém díle se naskytne někdo, kdo by mohl být nový společník, ale něco tomu brání…

RenataRen
512 příspěvků 19.11.15 22:08

@Nemesis Já doufám, že příští společník nebo společnice bude někdo víceméně obyčejnej, kdo se připojí k Doktorovi proto, že už ho nebaví běžný život a bude chtít zažít nějaký dobrodružství. Potom ať se klidně vyvine v něco víc, ale ať už to není žádná mysteriozní super girl.

mulen
870 příspěvků 21.11.15 23:16

Já teď koukám na Ticho v knihovně. Ten Donin fiktivní manžel, co koktal, je to ten samy, co si ji pak vezme? Nebo je to někdo úplně jiný? s mou pamětí na obličeje…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 00:14

@mulen je to někdo úplně jiný, vzala si nakonec nějakého černocha

Nemesis
504 příspěvků 22.11.15 11:14

@mulen Jo, vzala si někoho jinýho, taky proto, že na Doktora a všechno kolem musela zapomenout chudák..

@RenataRen Taky doufám v někoho, kdo nebude zase úplně ten extra nejdůležitější a nejvýznamnější člověk v Doktorově životě, ještě důležitější, než ten nejdůležitější předtím… (teda takový pocit sem měla z vývoje společníků do teď :-D )

Každopádně aktuální epizoda mi opravdu vynahradila tu předchozí… Příběh Havrana a jak bylo všechno uděláno… nerada bych vyspoilerovala něco, pokud jste to ještě neviděli, takže s mými „podrobnými“ komentáři ještě počkám..
Ale kostýmy se mi líbily taky o dost víc :-)

mulen
870 příspěvků 22.11.15 13:12

@stricc @Nemesis černocha? Vidím, že s mojí pamětí je to ještě horší, než jsem myslela. :)
To je škoda, že už se teda nesetkali…

RenataRen
512 příspěvků 22.11.15 17:44

Face the Raven nebyl špatný díl, ale ten odchod Clary… Já nevím, asi mi její reakce na zjištění, že stojí tváří v tvář smrti, nepřidala hodnověrná. Její poslední rozhovor s Doktorem možná vypadal dobře na papíře, ale v realitě moc nefungoval.

Z Ashildr se stává zajímavá postava a doufám, že jí ještě uvidíme. Chápu, že je na ní Doktor teď naštvaný a obviňuje jí z Clařiny smrti, ale až se na situaci dokáže podívat s odstupem, myslím, že zjistí, že ji obviňovat nemůže.

Sieglinde
266 příspěvků 24.11.15 01:38

Jessica Jones? Videli jste?
At se snazim, jak se snazim, nevidim Tennanta jako zaporaka. Ach jo

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek