Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
mulen
870 příspěvků 24.11.15 08:40

@Sieglinde Tennant hrál záporáka i v Harry Potterovi. Ale taky mi to k němu moc nesedí.

Nemesis
504 příspěvků 24.11.15 14:03

@RenataRen Mě se to naopak líbilo moc. A k hodnověrnosti - jelikož Clara už mohla umřít asi tak stotisíckrát, tak mi přijde hodnověrný, že na tu smrt už byla tak nějak „připravená“… a hlavně chtěla, aby teda Doktor na ní byl pyšný jak je statečná. Jak mi Clara už strašně v seriálu přebývala, tak jsem ten její konec obrečela a pro mě osobně, to udělali jak nejlíp mohli. Žádný extra velký bombastický humbuk ve finále, ale intrika, co nezkončila dobře, protože Clara jak vždycky riskovala až moc…bylo to temný, ale komorní. A za mě nejlepší díl série.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 24.11.15 18:57

@Nemesis Mne zrovna tych jej poslednych par minut pripadalo strasne patetickych. Akoze som jej to neverila - v tom zmysle, ze si nemyslim, ze by niekto takymto sposobom reagoval chvilu pred ocakavanou smrtou.

Edit: Aha, teraz docitavam predchadzajuce prispevky a vidim, ze som v podstate skopirovala @RenataRen :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 22:59

Tak jsem to zrovna dokoukala. Mně se to nezdálo špatné. Clara byla tak nějak nereálná od začátku a jako živej člověk mi za celou dobu přišla tak jednou, dejme tomu dvakrát, takže mi ani nepřipadá důležité, jestli to její finále bylo uvěřitelné nebo ne. Spíš mi přijde pozoruhodné, že ten příběh má pokračovat. Fakt doufám, že opravdu bez ní a že zas někde nevyleze za bukem v nějakém dalším převtělení, protože to bych už asi nezvládla.
Doctor dobrý, ta holka taky dobrý. A nejlepší bylo to hledání průchodu

Nemesis
504 příspěvků 25.11.15 18:45

@stricc No já silně doufám, že už se Clara nijak, v žádné podobě nevrátí! Jestli jo, tak to bude už hodně, hodně na hlavu…po těch všech jejích skorosmrtích.

Jestli myslíš jenom to be continued a nenarážíš na nějaký mě neznámý spoilery (spoilery se snažím zásadně nesledovat) tak to myslím souvislí hlavně s tím, kam Ashildr Doctora teleportovala.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.15 20:14

@Nemesis jasně. Jen mi prostě přišlo jako poměrně neobvyklý prvek výstavby příběhu odbouchnout hlavní postavu uprostřed a nenechat si to až na konec. Možná i sami autoři naznali, že na osudu Clary zas tak moc nezáleží. Ale jestli tam, kam Doctora odnesli, se bude rozvalovat Missy a roztomile švitořit, jak je to fajn, že se zase sešli, a teď už teda ten vesmír konečně zlikviduje, začnu ječet :-)
Ledaže by si pro něj poslali z Galifrey, aby si to s ním vyřídili za tamto všecko. To bych možná i brala.

Nemesis
504 příspěvků 28.11.15 22:12

Nečekala jsem, že mě epizoda, při které se vlastně po celou dobu skoro nic „nestalo“, mě nakonec dostane uplně, uplně nejvíc…no a pak ještě ta upoutávka na příště. Nemůžu se dočkat, nemůžu.

Sieglinde
266 příspěvků 29.11.15 01:32

Tak jsem videla episodu s ospalkovejma potvorama a musela jsem si ji jeste jit precist, jinak jsem moc nechapala…hm. To pro toho Capaldiho nemuzou napsat neco poradnyho? Se jim na to brzo vybodne.

ivankulinka
32 příspěvků 29.11.15 09:46

Poslední epizoda byla skvělá, snad poprvé, co mě konec překvapil. Jeden z nejlepších dílů. Už aby tady byl další.

Nemesis
504 příspěvků 29.11.15 11:37

@Sieglinde Face to Raven a Haven sent jsou naprosto skvělý epizody :-) to Sleep no more byla za mě asi jediná fakt slabá epizoda týhle řady…

@ivankulinka Škoda, že už bude finále, hm?

RenataRen
512 příspěvků 29.11.15 12:23

Heaven sent bylo vynikající. Skoro se mi nechce uvěřit, že to napsal Moffat:-) Tak silný a komorní příběh, kde neexistuje laciné řešení, žádné tlačítko, které by přepsalo historii a vše se zázračně vyřešilo. Bravo, Stevene!

Sieglinde
266 příspěvků 30.11.15 02:34

@RenataRen tak ja zas naopak verim, ze to napsal Moffat. Doctor v Tardis se svymi vhledy do situace, premyslenim jak nejlepe dopadnout atd. To byl prece zastreleny Sherlock v jeho " mind palace". Jen misto Mycrofta tam byla Clara :)))))

Jinak super. Za me Bravo Peter!

ivankulinka
32 příspěvků 30.11.15 09:08

Škoda konce, ale na druhou stranu, pořád lepší mít kvalitních 13 dílů a nějaké speciály, než zbytečně natahovaných 22 i více. Nejde o kvantitu, ale o kvalitu :D Strašně se těším na Gallifrey, neviděla jsem původní série a v Day of the Doctor toho moc nebylo, takže to pro mě jako pro diváka bude nové

Acrobaleno
1036 příspěvků 1.12.15 10:26

Táto ep bola fakt super, ale mne sa celkovo páči séria s Capaldim. Je to taký odklon ako keby od posledných troch Doktorov, aspoň ja mám ten pocit. Inak keď sme boli v Londýne, tak ma sesternica donútila ísť sa vyfotiť s Tardis ani neviem kde to je, len viem, že sme išli strašne dlho a ďaleko od V&A múzea. V ten deň sme prešli 23 kilákov :D.

Leppäkerttu
642 příspěvků 1.12.15 10:29
@Sieglinde píše:
Jessica Jones? Videli jste?
At se snazim, jak se snazim, nevidim Tennanta jako zaporaka. Ach jo

Zrovna to sleduju. Taky mi neprijde jako zaporak. Mozna je to schvalne a casem se vyvrbi, ze nikdo neni cernobily? Nevim :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 1.12.15 13:43

@Acrobaleno 236 Earls Court Road | Kensington, Londyn :-)
Take je mozne ji videt v atelierech BBC, akorat vstupne bylo dost hrozne, jestli si to dobre pamatuju

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 13:53

Tak jsem ten poslední díl taky viděla a koukám, že jsem to uhodla předem :-) Dobrý to bylo

ivankulinka
32 příspěvků 2.12.15 10:10

Viděly jste už fotky z vánočního speciálu?

Frantiska
3578 příspěvků 2.12.15 12:18

Jednotlive romány mne nijak nezaujaly, ale tato povídkova knizka je skvelá. Všechny pohádky se mi libí, jen se nedokazu rozhodnout zda byl nejelepsi doktor jedna nebo ctyri.

mulen
870 příspěvků 3.12.15 20:43

No já jsem teď teprve u čtvrté série a u Stolen Earth :),jak se na to snažím koukat v originále. A zda se mi to, nebo si fakt Rose šlape na jazyk?

RenataRen
512 příspěvků 5.12.15 23:47

@mulen Ani se mi nezdálo, že by představitelka Rose nějak divně vyslovovala. Tak teprv Stolen Earth? Jak vám závidím! Skončete na End of Time, jinak budete zklamaná; od páté série už to není ono.

RenataRen
512 příspěvků 5.12.15 23:50

Tak na Hell Bent jsem se dívala na streamu na BBC One… Co říct a nenadávat… Byly tam některé pěkné momenty, ale celkově to stálo ze opravdu velké kulové. Jasně, člověk to očekával, protože Moffat a proroctví se dohromady nerýmuje, ale že to bude tak velký průšvih, to jsem tedy ani já nečekala.

mulen
870 příspěvků 6.12.15 13:57

@RenataRen no já to mám zkouknuté dabované až do posledního dílu s jedenáctým doktorem. Nejradši mám ale asi tu čtvrtou sérii. :)

RenataRen
512 příspěvků 6.12.15 20:01

@mulen Souhlas, čtvrtá série je nejlepší. Ještě v páté je ten skvělý díl s van Goghem, ale jinak už to pak jde do kopru…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.15 08:27

Panenko skákavá. Tak jsem myslela, že se včera v noci kouknu na poslední díl. Vypla jsem to v půlce a obávám se, že to byla poslední kapka a tím končím. Moffate, kdo jsi a cos udělal s bezvadným seriálem?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek