Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 12:24

@stricc Dobrý :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.14 12:38

@Nemesis Taky dobrý. Někde jsem viděla nějaký takový strip, co už asi nenajdu, ale bylo to děsně vtipný. Něco jako zazvoní jehovista a ptá se: věříte v Boha? A ten chlapík odpoví, že ne, že věří v Doctora, a začne na něj sypat, kolikrát zachránil Zemi a tohle a tamto…

Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 12:41

Hih :-D

Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 12:43

JB taky :-D

Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 12:44

No a jeden trochu moffatovskej :-D

Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 13:02

Na závěr trochu černého humoru od devítky :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.14 13:09

@Nemesis to je teda fakt kameňák jak noha :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 9.10.14 13:16

Ja ty posledni dva vtipy nechapu:-))

Edit Tak ten posledni uz jo, ale predposledni porad ne:)

Nemesis
504 příspěvků 9.10.14 13:53

@Eden_Prime A sleduješ i Sherlocka?

Eden_Prime
3472 příspěvků 9.10.14 14:14

@Nemesis Jo aha! Diky za hint bez uplneho prozrazeni, vubec mi nedoslo, ze je to ze scena ze Sherlocka

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 14:27
@RenataRen píše:
A viděli jste minulý díl Kill the Moon? Co na něj říkáte? Za mě palec nahoru, myslím že to je krok správným směrem. Už jsem ani nečekala, že za Moffatovi vlády se dočkáme tak inteligentního a silného příběhu.

Jsem včera v noci doháněla resty, tak jsem to viděla. No… mohl by mi někdo vysvětlit, jak je možný, že v roce 2049 se veškerý výzkum vesmíru rovnal nule, ale o pět let pozdějc se lidi procházeli na Marsu jakoby nic? To sebou teda sakra hodili.

Sieglinde
266 příspěvků 11.10.14 22:19

@stricc to jsou ty skoky ve vyvoji lidske civilizace

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 23:17

@Sieglinde mám temné podezření, že se někdo nejmenovaný snaží z civilizace dělat blbečky ;)
Asi na to úplně koukat nepřestanu, protože dvanáctka. Ale v zásadě moje původní nadšení velmi silně ochladlo. Ono je to vážně už o ničem, aneb co slina na klávesnici náhodou přinesla, to se prostě nedá. Radši půjdu vyhrabat toho nedokoukaného čtvrtého Doctora a budu tiše doufat, že Moffat co nejdřív dostane nějakou senzační nabídku z Hollywoodu nebo tak něco, aby už na Doctora neměl čas

RenataRen
512 příspěvků 12.10.14 08:49

@stricc Moffatova logika… Co můžeme očekávat. Ještě že v závěru mu Clara neskočila kolem krku a nepoděkovala mu za to, co jí provedl. Mě ty její emoce přišly správný a hlavně realistický. Kdyby mé někdo opustil na Měsici tváří v tvář jisté smrti, a nutil činit volbu ve věci, o kteró jsem se dozvěděla před 10 minutami, tak taky vyvádím.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 11:46

@RenataRen ale jo, to já bych se naštvala taky. V podstatě příjemná změna proti Amy, která by jen pokejvala hlavou, že teda jako jo. Na druhou stranu do takové situace se prostě vůbec neměli dostat, protože i v rámci fantazie nafouknuté na maximum by se tohle zkrátka stát nemohlo ani v rámci doktorskýho universa. I ptákoviny mají svoje meze

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 15:23

Tak aktuální díl jsem stále neviděla, jelikož čekám na český titulky (ale asi si to pustím s anglickými a budu doufat že mi toho zas tolik neunikne). Každopádně se mi strašně líbí ty oblečky :-) Nejen Clary šaty, ale hlavně Doctor je fakt švihák.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 15:25

@Nemesis titulky už jsou, já to mám, jen jsem ještě neměla čas se kouknout.
Mně se co se týče oblečků líbil i ten díl s Agathou Christie, hezky to udělali ve stylu a la seriál o Poirotovi

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 15:31

@stricc Tak to sem nechopná :-D páč sem je nenašla… jooo, ten se mi taky hrozně líbil :-)akorát Tennant je tam jako vždycky takovej celej zmačkanej…to má z toho věčnýho pobíhání :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 15:34

@Nemesis na uložto
Tak on má desítka tu pomačkanost jako imidž, co se dá dělat (kdysi sem Lyta dala fotku Donny ve svatebních šatech, že ty se jí líbí, a nastal jekot, že peklo, ženich má tenisky :-) )

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 15:39

@stricc :-D :-D já hodlám mít na svý vlastní svatbě taky tenisky :-D já to nemyslela jako výtku, jenom se mi právě líbí ten rozdíl mezi dvanáctkou a desítkou (popřípadě jedenáctkou, ten byl taky stejně rozlítanej) a to i ve vizuální formě :-D Capaldi je pořád jak ze žurnálu :-D Proto mi taky nesedělo v prvním díle jak vyskočil z okna na toho koně…

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 15:43

Tak sem si to našla abych si osvěžila paměť jak ty šaty vypadaly…a ona měla Donna taky conversky :-D A když porovnám šaty na její finální svatbě…tak ty se mi na ní asi líbí víc…asi je to těma rukávkama…

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 15:45

Ale když sme u těch „doktorských“ svateb…tak nejvíc se mi líbí ohoz co měl Rory :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 15:57

@Nemesis to už mi úplně vypadlo. Ten frak mu teda moc nesedí, to Doctor vypadá líp. Mně se taky líbily kostýmy třetího doktora, ten byl taky vždycky jak ze škatulky
http://img4.wikia.nocookie.net/…d_Doctor.jpg
http://dailypop.files.wordpress.com/…_420x284.jpg

Eden_Prime
3472 příspěvků 14.10.14 16:16

@stricc nejlip vyfiknutej byl rozhodne 5. Doktor, ten co nosil v klope misto kytky celer :-D

llolla
2102 příspěvků 14.10.14 18:10

@Nemesis
Men se vubec ta jejich svatba strasne libila (jak amy nemam rada)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek