Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 Další »
llolla
2102 příspěvků 14.10.14 21:02

Koukam ted znova na druhou radu (vzdyzky, kdyz me clara nastve, tak si musim pustit nejakej normalni dil, abych si pripomnela, proc mam ten serial rada) a nechapu jednu vec- proc v poslednim dile prines' tennant dve tyhle veci, kdyz chtel puvodne poslat rose do paralelniho vesmiru…

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 21:27

@llolla no podle mě jí tam původně vůbec poslat nechtěl ne? to byla nehoda že se tam propadla…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 21:34

@llolla třeba chtěl původně obě držátka pro sebe, aby to měl pohodlnější

llolla
2102 příspěvků 14.10.14 21:36

@Nemesis
No ne. Poprve on ji dal na krk ten teleport (stal za ni a dal navlikl ji ho tak, ze o tom nevedela) a poslal ji tam a ona se pak vratila. A kdyz pak otvirali ten… tu cernou diru, jak tam do toho padali dalekove a cyberlidi, tak ta paka se zacla posouvat a zavirat, ona se na to povesila, aby tu sekvenci zase spustila, ale pak se neudrzela a padala to ty cerny diry a v tu chvili se tam obejvil pete a teleportoval ji do toho svyho sveta, kde ona zustala „uveznena“. =]

Nemesis
504 příspěvků 14.10.14 22:25

@llolla ty bláho, asi si to budu muset pustit znovu pro osvěžení :-/

Sieglinde
266 příspěvků 17.10.14 09:35

@stricc v jakem jazyce toho doktora koukas, kdyz dabovanej se ti moc nelibi a neumis anglicky? Tusim titulky si taky zavrhla

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 09:47

@Sieglinde anglicky s titulkama. Mně ani nevadí špatné titulky, stačí mi trochu naznačit, o čem vlastně mluvěj, a pak už rozumím. (mám to s angličtinou naopak než s francouštinou, tam mě titulky ruší)

Sieglinde
266 příspěvků 17.10.14 23:19

Human nature

Sieglinde
266 příspěvků 18.10.14 16:24

@stricc da se vubec naucit tolik jazyku z knizky? Nebo jsi zila v zahranici?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 15:09

@Sieglinde ani moc ne, ale jazyky se daj naučit jen používáním. Španělsky jsem se například kdysi na gymplu naučila dopisováním. A potom na koleji kecáním s Latinoameričanama. S francouzštinou to bylo tak, že z učebnice jsem se nenaučila v podstatě nic, ale pak jsem měla období záchvatu nadšení pro francouzský filmy, tak jsem asi rok v kuse nedělala nic jiného než koukala na francouzské filmy a četla francouzský bulvár a podobné duchaplnosti. No a pak jsem začla koukat na Doctora a ten mluví anglicky, a jelikož speciálně Desítku miluju naprosto nekriticky a každej díl jsem viděla nejmíň desetkrát, tak už je umím skoro nazpaměť. TAkže už taky vím, co říkaj, a když je tam potom něco podobnýho znova, no tak už rozumím. Ale anglicky nemluvím. Francouzsky jo, když je potřeba.
Já jsem si dělala srandu, že už umím říct screwdriver a spaceship, tak už se rozhodně neztratím, no a přišel mi nějakej překlad, technický tabulky, a že jestli by nevadilo, kdyby to poslali anglicky. Tak jsem na to koukla a tam normálně screwdriver 1. screwdriver 2… :-)))

Nemesis
504 příspěvků 19.10.14 19:48

Jo, tenhle díl mám ráda…ale amy teda byla nadabovaná děsně, o doktorovi ani nemluvim…dabing u river dobrej :-D

RenataRen
512 příspěvků 27.10.14 22:07

Tak co? Kdo myslíte, že je Missy?
Já tipuju/přeju si manifestaci Doktorových temných stránek, jako tomu bylo v díle Amy´s choise. Nebo Master. Bylo by zajímavé dozvědět se, proč o něm mluví jako o „boyfriendovi“, he he:-)
Jen aby to nakonec nebyla Clara, to by mi už u ní přišlo vážně moc. Nejdřív Impossible girl, zachránkyně Doktora a jeho osobní spasitel, a teď superzáporák… To by snad ani Moffat neudělal. Co kecám, jasně že by to udělal…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 03:26

@RenataRen já asi nechci vědět, kdo je Missy. Leze mi na nervy od prvního momentu.
Ale díl s mumií byl bezva, dvojrozměrné příšerky taky. Teď ten poslední byl zas slabší, nepochopila jsem například vůbec to s tou sestrou. Clara byla totálně na odstřel, ale fajn byl Pink.

Sieglinde
266 příspěvků 28.10.14 03:31

@stricc tos dohnala pekne rychle

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 03:32

@Sieglinde jsem nemocná, tak proto

Sieglinde
266 příspěvků 28.10.14 03:33

@RenataRen Ja musim priznat, vubec netusim. Trochu me vydesila jeji poznamka o Clare.

Sieglinde
266 příspěvků 28.10.14 03:47

@stricc to je mi lito. Tak paralen, caj a spat.

Anwen
705 příspěvků 28.10.14 22:47

BBC dneska vydala nový ‚trailer‘: http://youtu.be/WtEUySDDg-I
Ten je TAK boží.

Bender1
135 příspěvků 29.10.14 13:08

Doctor Who Experience Tohle na mě vyskočilo na zdi FB (tedy propagační video) a vypadá to úžasně!

Sieglinde
266 příspěvků 29.10.14 13:11

@Bender1 tam jsem byla v lete! A ridila jsem Tardis

Sieglinde
266 příspěvků 29.10.14 13:13

Bohuzel bez Doctora :(

Bender1
135 příspěvků 29.10.14 15:14

@Sieglinde Wow, tak to závidím :) Vidím, že letenky do Cardiffu jsou poněkud dražší, takže asi bohužel na víkend tam nepoletím :D

Každopádně, včera mi posílala kamarádka Whovianka tohle video - Peter Capaldi v ČR

Docela dobré příhody :)

Jinak jsem dost natěšený na finále, toto bude asi epické :) Jenom je mi líto, že už pomalu končí první sezóna DW, kdy to vážně sleduju ihned druhý den. Všechny série jsem doháněl od září minulého roku do letošního června :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 16:27

@Bender1 všechny jako komplet všechny nebo jen ty nové?
Jinak na finále se teda, abych pravdu řekla, moc netěším. Jsme se shodly s kamarádkou jinde, že trailer věští moffatovskej bordel. Ale kouknu se, ono by mi to stejně nedalo :-)

Bender1
135 příspěvků 29.10.14 17:33

@stricc Ty obnovené, na Classic se vrhnu během příštího roku :) Ale tak pojedu asi pomalu, jelikož se ještě ty Classicy překládají. Já nejsem moc dobrý angličtinář na to, abych to louskal bez titulků :D

V mém okolí snad ten trailer oslovil jenom mě, abych řekl pravdu :D Každopádně jsem zvědavý, jak se po dvoudílném finále změní rozložení nejlepších dílů v této sezóně u mě :) Třeba Listen mě moc neoslovilo narozdíl od ostatních, kteří ho pokládali za nejlepší díl série.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 17:42

@Bender1 já považuju Listen za promarnění skvělého nápadu a navíc řvavý porušení vlastních pravidel, což je faul, na který obvykle nejsem ochotná reagovat smířlivě.
Právě proto ve mně ten trailer vzbuzuje spíš obavy. Protože nějaký ten precedens, jak zabít finále, tady už bohužel byl

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek