Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 Další »
Adora Belle
11 příspěvků 30.10.14 10:14
@Nemesis píše: … Capaldi za mě po Ecclestonovi nejpřitažlivější Doktor…

Tak s tím stoprocentně souhlasím. I když díl s Capaldim jako Doktorem jsem viděla zatím jen jeden, ten člověk má veliké osobní kouzlo. Ecclestona jsem milovala. Oproti tomu Matt Smith mi připadá takový neslaný nemastný. Přišlo mi, že z doktora se najednou stala slibotechna ve stylu „Slibuji, že se mnou se ti nic nestane…ajaj stalo se, promiň.“ Veškeré charisma za něj obstarával Rory a v ženském podání River.

llolla
2102 příspěvků 30.10.14 10:21

@Adora Belle
dobrej nick

Adora Belle
11 příspěvků 30.10.14 10:25
@llolla píše:
@Adora Belle
dobrej nick

Dík, moje oblíbená literární postava :-) Nechci zasekávat diskusi na jiné téma, ale poděkovat jsem musela ;-)

llolla
2102 příspěvků 30.10.14 10:42

@Adora Belle
Ja myslim, ze v tomhle tematu pro to bude pochopeni. Cetla jste Raising Steam?
A abych teda nebyla uplne mimo, tak posledni dva dily se mi libily moc, na finale se tesim a Capaldi se mi zacina libit cim dal tim vic.

Adora Belle
11 příspěvků 30.10.14 10:50

@llolla
Raising Steam bohužel ještě ne, ale už se nemůžu dočkat.
A k tématu: Myslím, že i mně se bude stále víc a víc zamlouvat, má pro to všechny předpoklady. Mimochodem: máte v rámci seriálu nějaký výrazně oblíbený díl?

Bender1
135 příspěvků 30.10.14 11:21

@Adora Belle Rozhodně se mi líbily nejvíc díly (speciály) od S04E14 do S04E18, kdy už desátý Doctor cestuje sám a chce bořit sám pravidla, když už je sám :) Pro mě jako chlapa to bylo těžké se docela emociálně držet u S04E18…

Jinak u jedenáctky samozřejmě The Time of the Doctor, jelikož konečně jedenáctka končí :D Ne, že bych ho vysloveně neměl rád ale těžko se mi na něho zvykalo.

Jinak ještě ke Capaldim, tak ho řadím už nad Ecclestonem. Zaujal mě mnohem víc, možná je to tím, že ho už mám rád z The Thick of It, jak jsem už zmiňoval asi před pár týdny :)

Sieglinde
266 příspěvků 30.10.14 14:18

@Adora Belle Ja mam rada the Human doctor, prislo mi, jako by John Smith byl uplne jiny herec, nez doctor. a pak ten prerod s Johna zpatky do doctora. Jinak to kolem s family of blood mi az zas tak nezaujalo. Midnight se mi libila, protoze mam tak nejak I v realu nejakou skrytou hruzu ze zblbnuteho davu…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 14:21

@Sieglinde Midnight považuju za bezkonkurenčně nejlepší doktorský díl ze všech, co jsem kdy viděla. Právě kvůli tomu. Předvést všechny možné fáze davové psychózy na pěti lidech, to je obdivuhodný výkon.

RenataRen
512 příspěvků 30.10.14 20:33

@Bender1 Já se pořád nedokážu v klidu dívat na S04E18 (vlastně oba dva díly). Už ten začátek se zlými sny je tak atmosférickej… Ten Doktorům strach, pak radost, že to přece jen dobře dopadlo, a pak šmahem naděje v háji, fakt síla.
Strašně se mi líbilo, že i když Doktor byl vyděšenej až do morku kostí, tak stejně bojoval, řešil situaci a nehroutil se někde v koutku. Ono není zas tak těžký být hrdina, když se nebojíte, že:-)
Přiznám se, že 11. Doktor mi zas tak k srdci nepřirostl, ale 12. Doktora mám hodně ráda. Matt Smith sice byl dobrý herec, ale zdálo se mi, že se s těmi scénáři hodně pral. Chvílemi mi přišlo, že prostě neví, jak tu svou postavu pojmout, protože nevykazoval nějakou konstantní osobnost. Podle mě mu nejvíc seděly díly jako Vincent a Doktor. Jeho postavě jsem tu laskavost věřila, ale bombastické proslovy a chvástavé výlevy typu „já jsem ta nejnebezpečnější věc v galaxii“ moc ne.

Sieglinde
266 příspěvků 31.10.14 02:18

@RenataRen tak to jsem rada, ze vim o nekom, kdo ty dva dily taky nemuze videt. Ja jsem koukala tennantovske dily podruhe a ty posledni dva jsem proste preskocila. Zatim mi to jednou stacilo.

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 09:39

@RenataRen Matt Smith ani nechtel doktora hrat, sel na konkurz na Sherlocka :-) Me na nem mrzi, ze neni fanousek serialu (narozdil od Tenanta a Capaldiho, Tenant si to podle jeho slov pral asi od 5 let). Herec je dobry a za to, ze scenariste chteli „posledniho doktora“ (coz by nebyt restartu byl) detinskeho a senilniho, nemuze:-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 09:44

@Eden_Prime fakt ale je, že Eccleston z Doctora taky nebyl nijak unešenej, ale poznat to není. Matta jsem neviděla v žádné jiné roli, tak nevím, jak moc dobrý je herec, ale už typově ho vybrali špatně.
Stačí si všimnout, že Capaldi dělá občas podobné blbosti, jaké scénář nutil dělat Matta, přitom mu to hravě prochází.

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 09:54

@stricc
Nepsala jsem ze se vam Matt nelibi, protoze tu roli nechtel. Jen jsem chtela pridat zajimavost, nemyslim, ze kazdy cte rozhovory s bbc herci a tyhle malickosti vi.

Cumberbatch zase prisel na konkurz na Doctor Who.

Srovnavat Smithe s Capaldim je nefer, je mezi nimi 30 let praxe a zivota. Jinak se mi taky nejvic libi Capaldi, vic nez Tenant.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 10:16

@Eden_Prime aha, pochopila jsem to tak, že jelikož tu roli vlastně nechtěl, nedal do ní dost nadšení, ale asi to tak nebylo.
Netvrdím, že srovnávat Smithe s Capaldim je fér, ale těžko se tomu dá ubránit, když hrají stejnou roli, stejně se srovnává Eccleston a Tennant, Tennant a Smith… Který má mimochodem spoustu nadšených fanoušků, takže nějaké cilové publikum tam bude. Že se mně v té roli nelíbí, to nevyčítám jemu. Vypadá, jak vypadá, a dělá, co po něm chce scénář a režisér. Za to, že to není ono, nemůže, měli prostě vzít někoho jiného. Cumberbatche moc nemusím, ale i ten by se mi v té roli zamlouval víc, jenže když ten dostal Sherlocka…

Sieglinde
266 příspěvků 31.10.14 13:20

@Eden_Prime vidis a ja zas cetla, ze Ben nikdy doctora hrat nechtel a ani na audition nikdy nebyl, ze je to jen story

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 13:22

@Sieglinde taky jsem to cetla, taky, ze ho tam hrozne chteli a on to odmitl atd., buh vi kde je pravda:-) ale Smith na konkurzu na Sherlocka opravdu byl.

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 13:23

Zeptam se tady, je tu mila atmosfera :-D Koukate nekdo na The Walking Dead?

Sieglinde
266 příspěvků 31.10.14 13:27

@Eden_Prime dokonce je pry na internetu jeho audition. On delal audition na na Sherlocka, ale Watsona. Ale pry jim prisel stejne potrhlej jako Batch, tak radej vzali Freemana. Zijes v UK?

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 13:32

@Sieglinde Mas pravdu, chtel delat Watsona, ne Sherlocka. Uz je to dlouho, co jsem to cetla, tak se mi to trochu slilo do jednoho. V UK neziju, ale casto tam (k vam?) jezdim, protoze tam mam zalozenou jednu firmu, takze jezdim jednat s urady a resit dalsi veci. Proc se ptas?:-)

Sieglinde
266 příspěvků 31.10.14 13:36

@Eden_Prime jen tak, jsem devce zvedave ;)

Eden_Prime
3472 příspěvků 31.10.14 13:42

@Sieglinde a ty v UK zijes?

Sieglinde
266 příspěvků 31.10.14 17:28

@Eden_Prime bohuzel ne, byla jsem tam jen na dovolene

RenataRen
512 příspěvků 1.11.14 15:47

@Adora Belle Nejoblíbenějši díly jsou asi už zmiňované End of Time I + II, Waters of Mars, Vincent a Doktor a dvojdil s Knihovnou. Když chci někoho na Doktora nalákat, většinou tyhle díly používám. Zatím bez většiho úspěchu:-(

RenataRen
512 příspěvků 1.11.14 22:30

Kristova noho, ani já, takový odpůrce Moffata, jsem nečekala takovou bídu. Jestli jste si někdo myslel, že název epizody Dark Water bude mít význam ve smyslu temné, špinavé, zakalené záležitosti, ponoru do něčeho hlubokého, tak si to fakt nemyslete… Je to prostě temná voda, technoblábol.

Bender1
135 příspěvků 1.11.14 22:37

@RenataRen Jsem na to zvědavý, zhlédnu to zítra s titulkama :)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek