Doctor Who?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Sieglinde
266 příspěvků 2.11.14 03:46

Je, to byla zmatecna episoda

Bender1
135 příspěvků 2.11.14 12:51

Mně se to líbilo… :D Jsem zvědavý na příští sobotu, úplně napnut. Ale nečekal jsem takovou regeneraci.

Bender1
135 příspěvků 4.11.14 18:49

Trailer na Death in Heaven už je na FB, nevypadá to špatně :)

Sieglinde
266 příspěvků 4.11.14 18:59

@Bender1 tak nechame se prekvapit, sobota je za par dni:)

Sieglinde
266 příspěvků 4.11.14 19:00

Neco k relaxaci pred dalsim dilem

https://www.youtube.com/watch?…

Eden_Prime
3472 příspěvků 4.11.14 19:08

@Bender1 taky se mi to celkem libilo, narozdil od spousty predchozich dilu jsem se na to dokazala soustredit :-) Bohuzel zrovna tenhle dil musi byt na pokracovani.

Jinak ten predposledni dil se stromy se mi relativne libil, az na ten sileny konec se sestrou te holcicky. Prosim vas pochopil jste nekdo, jakym zpusobem mely ty stromy ochranit Zemi pred tou erupci nebo co to melo byt?

llolla
2102 příspěvků 6.11.14 23:06

Dneska jsem koukala na Doctors Daughter a strasne by me zajimalo- co se s ni stalo? Oni ji sice nechali zit, ale uz se k ni pak nikdy nevratili, ze? skoda.
A taky se mi strasne libi titulky v 8. rade

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.14 23:13

@llolla ne, ta prostě vyšuměla. Třeba si ji ještě nechávají v záloze, až nebudou vědět coby, ale spíš pochybuju.
Nejsem schopná počítat řady a když na mě někdo začne chrlit divný čísla a písmenka, jsem totálně mimo. Myslíte tu poslední? Ta má úžasný intro.

llolla
2102 příspěvků 6.11.14 23:31

@stricc
Jo, tu posledni myslim.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.11.14 10:36

@llolla existuji ruzne konspirace. Hlavnim predmetem diskuzi je kreslo, ve kterem dcera Jenny sedela, kdyz odletala. Kdyz byla Clara Dalek v blazinci, sedela v tom samem kresle. Nekteri lide z toho usuzuji, ze by Clara mohla mit neco spolecneho s tou dcerou.

Ja si spis myslim, ze usetrili na rekvizite.

Jenny se take vyskytla v komiksu Prisoners of Time, takze predpokladam, ze se v serialu jeste objevi.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.11.14 10:54

Mimochodem, vite ze ta herecka je v realnem zivote manzelka Davida Tennanta?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.14 12:25

@Eden_Prime jo. A dcera myslím pátýho Doctora

Sieglinde
266 příspěvků 9.11.14 04:19

O mi godness, tak co vy na to?

Sieglinde
266 příspěvků 9.11.14 04:21

Moriarty?

RenataRen
512 příspěvků 9.11.14 12:21

@Sieglinde No brutus:-) Ale ne v dobrým slova smyslu… To jako máme věřit, že Master zajistil, aby se Clara s Doktorem seznámila, odjela s ním na dobrodružství (a skočila do jeho životní linie a zachraňovala ho napříč časem a prostorem - nebo to už byl nezamýšlenž bonus?), udržovala ho v kondici a během toho si Master ve své Tardis schraňoval „duše“ zemřelých a stavěl z nich Cyberarmádu, kterou pak spustil deštíkem, který obsahoval nějaké kouzlo způsobující, že mrtvoly obrostou kovem, povstanou a s nahranou myslí, oprostěnou od emocí se stanou poslušnými vojáčky, a to všechno jen proto, aby následně tuto armádu Doktorovi daroval a čekal, jestli s ní udělá něco… Co vlastně? Začne dobývat světy jako Master? Nebo jí použije k záchraně jiných? Není snad hlavním problémem, že v Cybermenech jsou nahrané duše lidí, kteří by měli dávno odpočívat v pokoji?

No, takže Master podstupuje tuhle všechnu námahu jen proto, že chce zpět svého starého přítele a chce mu dokázat, že jsou vlastn stejní. Jo, geniální mistrovské dílo. A pak, když Doktor samozřejmě nechce armádu vlastnit, je Master naprosto bezbranný v rukách Doktora, který může jakémukoliv Cybermanovi přikázat, aby ho jednou ranou zničil. Víte, tak se opravdu pozná geniální padouch. Je hrozně chytrý. Když si vzpomenu na finále třetí série, kde byl rovněž Master, chce se mi plakat.

RenataRen
512 příspěvků 9.11.14 12:30

A ještě mě napadá otázka: můžete mi někdo vysvětlit, kde byly FYZICKY umístěny ty akvária s vodou a kostrami, která byla v Dark Water, a jakou měli souvislost s fyzickými ostatky lidí na hřbitovech? To byla všechno Masterova Tardis - někde uvnitř toho kostela? A proč bylo zapotřebí umisťovat ty kostry do akvárií, když se z ostatních lidí stali cybermani díky tomu deštíku? A ten déšť - ten byl nějak způsobený ve sféře „nebe“ čili v kyberprostoru, ne? Jak se na něj díval Danny a ten maník.
Já jsem asi hloupá, ale prostě to nějak nechápu, stejně jako mi uniká genialita Masterova plánu.

Bender1
135 příspěvků 10.11.14 20:54

Tak až dneska jsem schopný něco ohledně toho dílu napsat. Bylo to teda pro mě velmi silný díl, trochu víc emocionální, protože P. E. jsem měl docela v oblibě :) Ani mě nepřekvapilo, že si vybral toho chlapce, i když jsem si říkal, jestli se nakonec přes teleport neobjeví Rupert Pink…

Čekal jsem, že tam bude ještě nějaký háček, jak se zrovna Master přeměnil na Missy. Abych řekl pravdu, tato „slečna“ mi bude velmi chybět, jelikož jsem si jí i docela oblíbil. Nevím proč ale poslední dobou padouši tohoto typu jsou mi snad i sympatičtí! :D Čekám, že se nějak vrátí, třeba že by ta zbraň byla něco jako teleport? Jinak Vám připadal Master v podobě Johna Simma také trochu takový zženštilý?

@RenataRen - Já si myslím, že to bylo uvnitř toho kostela :) Ti Cybermani byli přeci potřeba, aby vůbec mohli „rozsét“ ten déšť a také takovými pokusnými králíky pro Missy, aby je mohla zkoumat.

Masterův plán snad bude mít ještě nějaké další vysvětlení…

Mám z toho dílu takové smíšené pocity, to loučení s Clarou se mi zdálo takové suché, divné, i když se nám nějak tento díl Doctor projevil, že to není pouze starý mrzout :D Jsem zvědavý a napnutý na speciál o Vánocích :) Jenna tam asi bude hrát naposled Claru.

Tady jsem našel Doctor Who Extra Ani jsem nevěděl, že po Doctor Who Confidential něco takového dále bude :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 01:56
@RenataRen píše:
Když si vzpomenu na finále třetí série, kde byl rovněž Master, chce se mi plakat.

Podepisuju každý slovo. Jsem absolutně znechucená

Sieglinde
266 příspěvků 11.11.14 02:03

Jeste musi byt Clara tehotna, ne? Nebo kde se vezme ten Pink pravnuk? Nebo prapravnuk.

Eden_Prime
3472 příspěvků 19.11.14 12:17

@Sieglinde tak Pink jeste neni mrtvej, je jen v jine dimenzi, takze treba ho Doktor jeste dokaze nejak privest zpatky, kdyz je Pink na Claru nejak „napojeny“. Nadrze s prvnima cybermanama byly v katedrale svateho Pavla, ona je docela velka a ma i kryptu. To, co tam bylo zobrazene, by se tam nejspis veslo. Spis si rikam, co na to navstevnici, do katedraly smi verejnost a jen do te krypty by se to podle me zase nevselo :-D Missy potrebovala cybermany, aby stvorila ten dest, to uz vysvetlil Bender. Ze to spustila za pomoci neceho, co vypadalo jako destnik, je mi jedno, kdyz muze doktor delat vse za pomoci neceho, co vypada jako sroubovak a jeho lod vypada jak modra budka, proc by Missy nemohla pouzit zarizeni, co vypada jako destnik.
Tehotenstvi je ale samozrejme jedna z variant a nekteri lide nasli v posledni serii drobnosti, ktere by tomu mohly nasvedcovat.
Ten dest a mrtvoly vubec nechapu. Ani jakou to melo presne souvislost s temi ulozenymi „dusemi“ v te kouli. Myslela jsem, ze cybermani potrebuji akorat neporusenou nervovou soustavu. Ale podle tohohle dilu staci kus kosti, nejaka nahravka umirajici duse a je to, ns neni potreba.

Eden_Prime
3472 příspěvků 19.11.14 12:26

@Bender1 Missy mozna neni mrtva, takze by se tam mohla jeste objevit. Kdyz nekoho zabije cyberman, zustane hromadka popela, po Missy nezustalo nic. Take mam pocit, ze cybermani paprsek je cerveny a to svetlo kolem ni, kdyz mizela, bylo modre, ale mozna si ty barvy pletu. Kazdopadne kdyz neni na upgrade na cybermana zapotrebi nervova soustava, tak to muze byt jakkoliv, treba je to jen chyba. Ale pokud neni, tak se spis nekam teleportovala.

Pochopil jste nekdo, jak se mohlo stat, ze jeden vojak neposlouchal? Ze mel Pink stale svoje pocity atd?

Bender1
135 příspěvků 19.11.14 18:10

@Eden_Prime Herečka, Michelle Gomez, která hraje Missy říkala, že se ještě vrátí, tak uvidíme :) Ale je pravda, že právě tam nebyl ten popel vůbec vidět, takže můžeme nadále spekulovat, dokud se neobjeví Master ve stejné nebo v jiné formě :D

Jinak s těmi Cybermany, co neposlouchají, při „konverzi“ se může něco udělat špatně, jako třeba v případě Craiga S06E12, kdy jeho vůle byla silnější než techologie nebo spíše láska k někomu.

Eden_Prime
3472 příspěvků 19.11.14 20:15

@Bender1 to je fakt, na toho Craiga jsem zapomnela

RenataRen
512 příspěvků 22.11.14 16:14

@Bender1 Jenže Graig ještě nebyl zcela zcybermanovaný, tak se to dalo pochopit. Nepochybuju, že Danny Claru miloval, stejně jako Brigadýr svou dceru, ale určitě spousta jiných přeměněných lidí měli někoho rádi. proč se z naprogramování dostali jenom tihle dva, to nedává smysl. Kdybychom viděli tlupu rebelujících cybermanů, to by byla jiná. Ale nad tím se asi nemáme vzrušovat, protože je to přece „Doctor Who“.

Sieglinde
266 příspěvků 26.12.14 02:53

Tak za par…

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek