Dogma o Paříži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 09:34

@sekaclady Italští muži - každopádně, rozhodně, upravení playboyové, vždy čistí, vždy elegantní a také mladinké američanky, jejichž dokonalá pleť je zřejmě výsledkem konzumace tun burákového másla a třeba také výstavní Chorvatky a Albánky, které si vozí majitelé luxusních jachet vystavovat na promenády podél přístavních mol středozemních letovisek. Také některé Italky všeho věku. Mladí němečtí businessmani.

Na zbytek se nedá dívat a ještě jsem během svých cest po Evropě neviděla pěkně oblečenou (nemyslím draze) Japonku, Francouzsku, Němku, Maďarku atd. atd.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 09:39

@Matka Vlčice
Velmi upravení (včetně účesu), čistí (včetně bot) a pěkně oblečení jsou Švédové a Švédky. Navíc tam snad nikdo není tlustej…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 09:48

@kiwi Ale to spíš jen mladí, ne, vždycky, když kouknu v televizi na nějaký jejich dokument, vidím převysokého krásného chlapa s hustým vlasem v krásném svetru a jeho androginný manželku připomínající kamaráda ze střední s okudlaným krátkým sestřihem. Vždycky mě ten kontrast překvapí. Ale jak říkám, vycházím jenom z toho, co jsem viděla v televizi.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 10:13

@Matka Vlčice
Ne ne, tetiny jsou velmi pěkný, i choděj, v 99%, krásně nalíčený, a vlasy (bez voživení, trvalý a podobnejch zhůvěřilostí) mají spíš většinou dlouhý. Starší generace je vždycky upravená tip top. Teda nevím jak na venkově… jezdím „do města“.

Mylady2
12413 příspěvků 7.1.13 10:14

Mě se celkově asi nejvíc líbí muži v itálii…(florencie, Řím, Miláno)
A pak muži i ženy co si jezdí užívat do Miami Beach…tam jsem zatím viděla nejvíce vystajlovaných krasavic s protějšky (bez nadváhy)
Paříž nic moc ale kde se mi móda lidí vubec nelíbila bylo Nizozemí;-(

Mylady2
12413 příspěvků 7.1.13 10:15

Jo a takové Monte Carlo je přehlídka posledních modelů z mola;-)))

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 10:38

@Mylady2 Mně se líbí Italové, ale ne od moře, ale z hor. Takoví ti policajti v Livignu, to je pastva pro oči.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 12:24

Francii nebo Paříž si netroufám hodnotit globálně, na to mám příliš málo informací. Ovšem na Francouzích - mužích, s nimiž jsem měla možnost se setkat osobně zde v ČR, mě zaujalo, že všichni, doslova VŠICHNI, krásně voněli. Šlo o manažery, lékaře a právníky na obchodních cestách, takže nikoli reprezentativní vzorek francouzské populace. Za pozoruhodné pokládám to, že o jejich českých protějšcích na stejných pracovních a společenských pozicích totéž bohužel říci nemohu.

DanielaS
5301 příspěvků 7.1.13 13:20

Oni se nam ti Italove od dob rimskych vojevudcu dost promisili s kdejakym Albancem a Etruskem. A ze by byli upraveni playboyove, to taky nepozoruju. Mozna nosi casteji sako, ale to je zhusta nesedici, ozmolkovane a casto ma zastehovany rozparek a zvenku na rukavu nechanou etiketu se znackou.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 13:25

@DanielaS
Navíc, jako chlapi, nejsou z nejvyšších :-) Pohled na mocně nagelovanou pěšinku po čase omrzí :-)

zhave
34 příspěvků 7.1.13 13:26

@Matka Vlčice Teď mě napadlo, že když si zapnu americký seriál, tak jsou tam všichni štíhlí a „dokonalí“, skutečnost bude asi taky jinde. Myslím teď k těm Švédům.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 13:31

@kiwi Jednou jsme trávili dovolenou v Dolomitech -parádní chlapi a pak jsme přejížděli k moři a nějak jsem nemohla uvěřit tomu, jak se tam ti Italové změnili v malé opičáky

DanielaS
5301 příspěvků 7.1.13 13:31
@kiwi píše:
@DanielaS
Navíc, jako chlapi, nejsou z nejvyšších :-) Pohled na mocně nagelovanou pěšinku po čase omrzí :-)

Kdepak pesinka, ted se nosi vlasy nahonene nahoru. Eufemicky to nezveme na novorozeneckeho kohouta. Mne to pripomina damske prirozeni a NEMOHU se vazne bavit s clovekem, ktery nosi na hlave… no nic.

Mylady2
12413 příspěvků 7.1.13 13:50

No ono stejně bude to asi tak - všude chleba o dvou kůrkách… Všude jsou vysocí, malý, hezcí, škaredí, tlustí, štíhlý, bohatí, chudí… etc…

Mylady2
12413 příspěvků 7.1.13 13:53

Strašně ale opravdu strašně mě bolí na srdci ramena za můj názor:-D tímto bych chtěla požádat ty co mají k mému názoru co říct ať promluví;-D
Budu lépe pozorovat…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 13:57

@zhave Dyť já mluvím o dokumentech..

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 13:59
@ionicera píše:
@kiwi Jednou jsme trávili dovolenou v Dolomitech -parádní chlapi a pak jsme přejížděli k moři a nějak jsem nemohla uvěřit tomu, jak se tam ti Italové změnili v malé opičáky

Předvčerejškem mi prodával permice na Dachsteinu rakušák jak víno - prošedivělé skráně, ostře řezaný obličej, zvučný hlas, no Clooney hadr. Holt chlapi z hor no…

Ještě si dovolím říct, jak mě šokoval přechod od krásných chat rakouského stylu v Dolomitech do pomalu apokalyptické krajiny Itálie, dokonalé zarámované totálně rezavými svodidly uzounkých dálnic…

DanielaS
5301 příspěvků 7.1.13 14:35

Holt tam konci Rakousko - Uhersko. (Si delam srandu. Ale sami Lombardane na Marii Terezii s nostalgii vzpominaji, za Rakouska, to tu byl poradek!)

dost_bot
2071 příspěvků 12.10.13 23:49

Tak jsem přečetla ten manuál Se šarmem Paříženky…no, přečetla, spíš prolistovala, a to čím dál rychleji. Ještě že jsem to měla půjčené, kdybych si tou koupila, rvaly bych si vlasy za promrhané peníze. Ale uvažovat o tom jako o marketignovém konceptu je zajímavé - kdo komu a za co vlastně zaplatil… Anebo jak dovést prostý reklamní leták do podoby, že vám za něj lidi platí. Úžasné.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.13 13:26

@Mylady2
Naprostý souhlas, navíc teď jsem se právě vrátila z Holandska a Belgie, kde se fakt všichni oblékají tak nějak „pohodlně“ /vyjímky se najdou/, ale co mne vždy dostane, jsou jejich vlasy, které jsou ponechány v přírodních barvách, neoživovány různými zhůvěřilými melíry a nádherně ostříhané. Bohužel jsem neměla dostatek času se svěřit do péče místních kadeřnic.
Takže ode mne ramena jen zelená :), neb i ostatní souhlasí.

venhell
42 příspěvků 13.10.13 13:36

V Paříži jsem byla asi před měsícem a musím říct, že jsem odjížděla zklamaná… Je šedá, lidi zamračený a celkem protivný (a německy jsem na ně rozhodně nemluvila :-)). A nezaujala mě ani nabídka obchodů, která se sice liší, od těch našich, ale jen tím, že je vše tmavé (je pravda, že u Diora jsem ale nebyla…).
Je jen pár věcí, které jim závidím: všude, kde jsem byla, to krásně vonělo (i obyvatelé používají příjemné vůně); a mají levné a dobré sýry a vína. Jelikož si ale vína z Francie nechávám vozit, do Paříže už jezdit nemusím (rozhodně ne kvůli módě)…

Prisoner Zero
39 příspěvků 13.10.13 16:28
@Mylady2 píše:
Strašně ale opravdu strašně mě bolí na srdci ramena za můj názor:-D tímto bych chtěla požádat ty co mají k mému názoru co říct ať promluví;-D
Budu lépe pozorovat…
Červené rameno máš např. ode mě a konkrétně za Miami Beach. S nadsázkou je to podobné, jako bys řekla, že nejlíp se oblékají obyvatelé Sydney, protože jsi tam viděla spousty krásně oblečených lidí v Opeře. Dávat jako příklad resort, ve kterém se koncentrují v podstatě výhradně turisté z nejvyšších příjmových skupin, s kosmetickými úpravami apod. je asi zábavná provokace, ale vypovídací hodnotu to bohužel nemá žádnou.
Mylady2
12413 příspěvků 13.10.13 16:31

@Prisoner Zero Nauč se číst ty tele :-) píšu co se líbilo mi ne že se oblékají nejlépe na světě

Příspěvek upraven 13.10.13 v 16:39

Prisoner Zero
39 příspěvků 13.10.13 16:37

@Mylady2 Ano, na to přesně odpovídám:-). Píšu ti, že se ti tudíž líbí muži z určité sociální vrstvy a s místem to nemá co dělat.

Mylady2
12413 příspěvků 13.10.13 16:40

@Prisoner Zero dobrý vědět…všechny názory v tomto tématu včetně tvého…jsou naprosto k ničemu. Fakt že jo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek