Dogma o Paříži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Ems
1482 příspěvků 12.12.14 11:09

Včera dneska při koukání se na reprízu fr. nákupníhc maniaček sem si všimla této pani. A přesně ona odpovídá podle mě takovému klasickému fr. typu. Vypadá dobře, nepřehání to s barvama, je upravená ale nevypadá že nad tím ztratila 2 hodiny (jo a taky má hnusný nehty ale to si nevšimnete z fotky) - takhle vidim fr. průměr

Mauvy
263 příspěvků 15.12.14 13:59

Možná to dnes už platí jen o Pařížankách s aristokratickým původem, kdo ví.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.14 14:14

Každopádně Paříž i přes dogmata stojí za to. Kdo tam jede, že to bude super, ten si to, co chce najde. Byl jsem 5 x, nikdy nebyl v muzeu, vynechal většinu památek a přesto tam je tolik inspirace a vjemů, že pojedu zase…

gummybee
4596 příspěvků 15.12.14 14:37

@LCH já jsem byla z paříže napoprvé zklamaná, asi všechna ta očekávání a dogmata.. pak jsme tam podruhé jeli jen tak se opít a od té doby mám paříž ráda :)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.14 14:39

@gummybee To je jak Praha- turistická a ta pravá.

Akitaken
4960 příspěvků 15.12.14 18:06

Já jsem byla v Paříži dvakrát jako turista (bylo to v rámci zájezdů) a asi pětkrát jako návštěvník. Rozdíl je obrovský. Člověk musí mít čas a nejlépe k ruce někoho, kdo mu ukáže taková ta „nestandardní“ místa.
Jako turista se mi to město taky nelíbilo: šedé, špinavé, plné turistů a prodavačů suvenýrů, rozhodně přeceňované.
Jako návštěvník jsem si názor poupravila :-) Pořád sice ještě preferuju přírodu, ale klidně tam pojedu zase.

PS: Francouzskou eleganci posuzovat nemůžu, ale všimla jsem si jedné věci: Francouzi se vyznačují velkým zastoupením originálně tvarovaných nosů. Schválně si někdy všimněte ;-)

Linie
2020 příspěvků 15.12.14 19:25

Vrátila jsem se z Paříže před několika dny a velmi děkuji tomu, kdo mne upozornil na tyto str.:http://pariz-pro-pokrocile.blog.cz/, myslím, že odkaz byl zde. Byla jsem poněkolikáté a dík tomuto blogu našla plno dalších krásných míst.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek