Dokazete fungovat ve zhorsenych podminkach?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
DanielaS
5033 příspěvků 5.2.13 18:04
@Kyttka píše:
Ja mam uchylku. I do hor s pinzetou na trhani oboci. Zvladnu byt nemyta, necesana, nesladena, ale aby nekdo koukal za par dni na muj Breznev (jak moje oboci jednou kdosi laskyplne pojmenoval), tak to v zadnym pripade.
Pinzeta i zrcatko se unese, a aspon je vecer v tabore duvod navic k vtipkovani o mestskych panickach.

Pinzeta je soucasti kazdeho seriozniho svycarskeho noziku a hodi se k ledacemu, zrcatko je vyuzitelne k nouzove signalizaci, takze at si trhnou!

Mia_Wallace
10 příspěvků 11.2.13 17:17

Dámy, já vás obdivuju (rozhodně to nemyslím nijak ironicky). Já jsem v tomto hrozná fiflena, ani ne tak z nějakých osobních nároků na pohodlí, ale protože trpím fobií z infekcí. V cizím prostředí se nedokážu normálně najíst, mám neustálou potřebu dezinfikovat si ruce a z této fobie pramení i nechuť prožívat nějaká extrémní dobrodružství. Samozřejmě se s tím snažím něco dělat, do té doby, než se to nějak srovná (doufejme, že se to srovná), tak mě bude mrzet, že mě mé okolí v těchto věcech zřejmě považuje za protivnou neurotičku :)

DanielaS
5033 příspěvků 11.2.13 18:44

Ono je prostredi a prostredi. V indickych hostelech bych taky byla neuroticka, ale v opravdove (netropicke, nejlepe vysokohorske) prirode je prece cisto :-)

Amonute
360 příspěvků 11.2.13 19:12

@Mia_Wallace videli ste film Zabudnutý ostrov s Jodie Foster?
Tiež si stále dezinfikovala ruky a dokonca nebola schopná ani len ísť si po poštu k bránke svojho domu. Potom to zobrala útokom, precestovala pol sveta, vrhla sa do dobrodružstva a prekonala (sa). :)

Chcela som tým povedať, že občas sa človek musí vrhnúť do vody aby sa prinútil plávať.

JazzmineTea
468 příspěvků 27.3.13 22:51

Jsem spíše hotelový typ. Pod stan nejezdím, na hory nelezu a na Velkou čínskou zeď jsem šla v sukni a sandálkách, a jenom kousek :-p

Caralina
916 příspěvků 28.3.13 15:10

Tak jak to tady tak čtu, dospívám k tomu, že jsem fiflena :-) a nebo člověk zcela nedobrodružný. Výlet na měsíc do džungle mě vůbec neláká, asi bych se smířila s nedostatkem hygieny, ale já si neumím představit, že se plácnu ve spacáku na zem a usnu. Neusnula bych, všude ty zvuky…

megisek 1
161 příspěvků 30.3.13 11:35

@Caralina
Každý to máme nastavené jinak, někdo rád hotely, jiný raději dobrodrůžo v džungli, já jsem někde uprostřed. Každopádně nemáte tušení, jakou radost mám z částečně překonaného strachu z letadel.

JazzmineTea
468 příspěvků 30.3.13 12:03

@megisek 1 Můj tatík má osvědčený recept na strach z letadel - panáčka slivovice před cestou…ale teď když už musí letět, dá to i bez něj :)

HertaDeOran
866 příspěvků 30.3.13 14:59
Maroko

Byla jsem měsíc v Maroku - což je taková poloviční divočina a snažila jsem se hlavně přizpůsobit dreskód místnímu náboženství a ani s make-upem jsem to nepřeháněla - také kvůli neprovokování.
S přijetím nových životních podmínek jsem problém neměla, s oblékáním do dlouhého také ne - a vlasy? Pod šátek a je to! No a voda jen studená (šetřili jsem na ubytování - cca za 50-100 CZK za den)jídlo úplně jiný (třeba běžný bylo velbloudí maso) lidi zdivočelý, když viděli slovanskej obličej v blonďatým provedení a všude nehoráznej bordel a spousta psů, z kterých lezou na dálku viditelný breberky.
Dávám odkaz na kouzelnou marockou vesničku Mirleft, kam jsem se několikrát vracela a kde se mi strašně líbilo.
http://securitynet.free.fr/mirleft/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek