Doplněk pro kuřačky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

QueenM
9 příspěvků 07.05.17 17:12
Doplněk pro kuřačky

Ahoj holky, vím, že kouření už není top trend, ale zlozvyk je zlozvyk, že jo? ???? No pro nás, ktoré ještě kouříme jsem našla stránku cigobal.cz, jsou tam moc hezké obaly. Co si vy myslíte o těch obalech? Koupit/nekoupit? Je to praktické nebo zbytečné?

Reklama

Reklama

Reakce:

Giuli
2931 příspěvků 07.05.17 17:37

@QueenM Je to zbytočné, máme tak pekne dekorované krabičky cigariet a vy by ste to do obalu pachala.

http://www.ceskatelevize.cz/…5-396946.jpg?…

A mimochodom milá holka, prestaň huliť a propagovať hulenie.

QueenM
9 příspěvků 07.05.17 18:46

Milá @Giuli,
Já se ptala na obaly, hlavně kvůli těm obrázkům, nepropaguji,,hu­lení" nikoho to neučím, jen jsem chtěla znát názor holek, které obaly mají, nebo si je chtějí koupit. Mimochodem věřte nebo ne, kuřačky na světě skutečně jsou

KoraKora  07.05.17 19:31

@QueenM Zásadně obaly nekupovat. Proč taky, když máte na krabičkách od cigár takové pěkné obrázky. Škoda je schovávat. Já tedy nekouřím, nevím jak ostatní holky.

QueenM
9 příspěvků 07.05.17 19:39

@KoraKora já myslela, že se tady můžu bavit o móde a doplncích, což si myslím, že ten obal je, ale mám dojem, že tady potkám jenom nenávistní lidi… to zamrzí, nechtěla jsem ovšem nikoho tlačit do kouření, nebo pobouřit jen jsem chtěla znát názor na doplněk, kterí se mi líbi

Jordaan
7235 příspěvků 07.05.17 19:40

@QueenM

Nezajem.

QueenM
9 příspěvků 07.05.17 19:47

@Jordaan
Tak nic, ja se spletla modnipeklo je očividne místem kde se řeší komplexy a ne móda :-D :-D
Holky dik za rady :-*

vlm
3293 příspěvků 07.05.17 20:32
@QueenM píše:
názor na doplněk, kterí se mi líbi

KterÍ??? Poroč chcete znát názor nás holek, na něco co se vám líbí? tomu nerozumím

QueenM
9 příspěvků 07.05.17 20:35

@vlm o tom je diskusní fórum ne? Lidé se ptají na názory jiných, nebo se mýlim? Viz. Téma koupit/ nekoupit

XIII
57 příspěvků 08.05.17 01:49

Vypadá to jak kápézetka. Včetně barevného provedení, aby se to dobře hledalo v mlází. :-)

Ne, tyhle „kondomy na krabičku“ jsou jen taková znouzectnost. Když už, tak snad radši klasickou plochou kovovou cigártašku. Kdo nemá čas přendat jednou denně cigára z papíru do cigártašky, ten beztak nemá čas v klidu si zakouřit…

vlm
3293 příspěvků 08.05.17 08:48

@QueenM ano je to diskuzní forum, ale jsme tu dost háklivé na holky co se přihlásí jen aby sem nacpali svůj eshop.

QueenM
9 příspěvků 08.05.17 11:57

@XIII Díky za názor, kouknu se tedy i na klasické tabatěrky :-)

QueenM
9 příspěvků 08.05.17 12:00

@vlm prosím? To má být můj eShop, že zmínim nějakou stránku? Já jsem ji uvedla jenom pro ukázku, ne abych někomu prodavala

Giuli
2931 příspěvků 08.05.17 12:26
@QueenM píše:
@vlm o tom je diskusní fórum ne? Lidé se ptají na názory jiných, nebo se mýlim? Viz. Téma koupit/ nekoupit

Tak moj názor je, že ak fajčíte a následky sú vám ukradnuté, tak si vyberajte cigarety s krabičky na ktorej je fotka chlapíka čo na následky fajčenia umrel a neriešte to. Ak vám následky fajčenia ukradnuté nie sú a obrázky vás privádzajú na myšlienky, že by ste mohla skončiť rovnako, tak prestante fajčiť. To, že ošklivú krabičku napcháte do obalu mi pripadá rovnaké ako keby ste hovno namaľovala na modro a vydávala ho za nebeský obláčik. Buď máte gule na to aby ste fajčila a nebola pokrytec, ak nie, tak tipnite cigaretu a nepchajte tu obal na drogy.

paajjkkaa
2 příspěvky 09.05.17 16:58

Teda… koukám, že na kterýchkoliv stránkách jsou diskuze, tak se tam slezou ty nejchytřejší:))) Za prvé paní Giuli vůbec netuší o co kráčí, protože mezi kouřením a hulením je hodně velký rozdíl!!! a o hulení se tady vážně nikdo nebaví… a za druhé QueenM, nic si z nich nedelejte. Chápu, o co Vám šlo, i podle mého názoru od toho diskuze jsou:) Každopádně já jsem také měla takový obal, ale nebaví mě, jak tady někdo zmínil, klasická tabatěrka je stylovější:)

Gorilka
766 příspěvků 09.05.17 19:07

Technická… Tabatěrka - pouzdro na tabák. Pouzdro na cigatery - nespisovně cigártaška. Čím se liší? Výškou a vnitřním uspořádáním.

Oldyn
5531 příspěvků 09.05.17 22:00

Já mám tomuto podobné v Ag s jinou rytinou. Jenže ty cigára co do toho pasují, se už nevyrábí.

Demode
1870 příspěvků 09.05.17 22:11

@QueenM Kupte si nějakou zlatou s diamanty, do hrobu si prachy nevezmete a vaši blízcí budou mít na vás hodnotnou památku.

lucindaSK
912 příspěvků 10.05.17 06:59

A samozrejme predražený ebay.

Beruska13
167 příspěvků 11.05.17 12:38

Pouzdra jsou krásná, možná zakoupím, i když už mám, díky za tip - A MÓDNÍ DOPLNĚK TO JE. a basta:-)

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama