Doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
nigge
93 příspěvků 9.8.12 21:23
@razorblade píše:
@nigge zkuste si koupit nekde v sekaci za par korun kozenkovou kabelku a vystrihnete to z ni

no jo, ale ja jich prave chci vic k ruznemu obleceni, takze spustu barev, myslela jsem, ze se nekde prave prodavaji veci primo na delani brozi, jeste me napadaji, ze takove ty koralkove obchody by to mohly mit..

Karja
4837 příspěvků 9.8.12 22:18

@razorblade Tak teď jsem naštvaná, začala jsem si vyrábět doplňky a nedávno jsem udělala tu chybu, že jsem vyhodila staré kabelky ještě po mamce. Použít tu koženku mě vůbec nenapadlo! Safra, příští týden máme ve vsi sběr starého šatstva, asi budu nucena sousedům v ulici prohrabat pytle:D
@nigge Krásný nápad i skvělá ikonka, toho vrabečka s dovolením (i bez něj) obšlehnu.

nigge
93 příspěvků 9.8.12 22:37
@Karja píše:
@razorblade Tak teď jsem naštvaná, začala jsem si vyrábět doplňky a nedávno jsem udělala tu chybu, že jsem vyhodila staré kabelky ještě po mamce. Použít tu koženku mě vůbec nenapadlo! Safra, příští týden máme ve vsi sběr starého šatstva, asi budu nucena sousedům v ulici prohrabat pytle:D
@nigge Krásný nápad i skvělá ikonka, toho vrabečka s dovolením (i bez něj) obšlehnu.

No napad je to skvely, bohuzel ne muj :D kazdopadne to taky planuju obslehnout, kocky i vrabecky, kaminky ty sezenu snadno, s tema kozenkama je to evidentne horsi…

Olinka
2582 příspěvků 9.8.12 22:39

@nigge Řempo na začátku Cejlu, mají tam odstřižky kůží tuším na váhu.

nigge
93 příspěvků 9.8.12 22:45
@Olinka píše:
@nigge Řempo na začátku Cejlu, mají tam odstřižky kůží tuším na váhu.

Ou, zacatek Cejlu… ale jo, ty broze fakt chci! :D
Diky moc za tip, zkusim tam zajit :)

Olinka
2582 příspěvků 9.8.12 22:51

@nigge Ne, je to opravdu v pohodě, hned za Maliňákem po levé straně, ani já bych se tam nebála jít sama.

janus495
82 příspěvků 10.8.12 11:13

@veveru Majú ich v Terranove, za pár eur, plánujem si kúpiť vo farbe camel. Myslím, že majú ešte sivú, čiernu, tmavomodrú… Skúšala som si ho a vyzerá to na postave pekne :) Takže za mňa dobrý.

veveru
401 příspěvků 10.8.12 11:14

@janus495 Díky za tip, mrknu se u nás a jinak asi budu objednávat :)

veveru
401 příspěvků 10.8.12 16:27

@janus495 Tak jsem tam byla a opravdu je tam měli, dokonce za úžasnou cenu 29 Kč/kus. Už sice jenom camel a tmavě modrý, ale stejně jsem si oba koupila :-) Škoda že už neměli černý…
Moc děkuji za tip, aspoň jsem si ho mohla hned vyzkoušet a nemusím čekat na balík :-)

janus495
82 příspěvků 11.8.12 09:16

@veveru Rado sa stalo :)

any2
246 příspěvků 11.8.12 09:39

Jsem zatížená na doplňky s nějakým zvířátkem. Náušnice sovičky a kočičky, prstýnky s ptáčky, nebo třeba medailonek s králíčkem. Ach ten Cartier, jen na to mít peníze, to by bylo zvířátek :D. Naušnic mám hromady, každý den jiné-proč by ne, když se ve výprodejích dají nakupovat po třiceti korunách. Nosím velké výrazné i malé pecky.
Co z nějakého neznámého důvodu nesnesu jsou náramky, za chvíli se cítím divně a ukládám do kabelky. Taky se mi nelíbí jakékoliv náramky na kotník, nebo prstýnky na nohou, nic z toho ani nemám. Každoročně rozšiřuju sbírku baretů a k nim ladících šátků. Ráda bych i nějaký ten klobouk na léto, ale zatím jsem se neodvážila.

Viktorie H.
664 příspěvků 11.8.12 17:31

Nejvíc nosím naušnice, občas náramky a náhrdelníky jen vyjímečně. Na jaře a na podzim každý den šátek/šálku a v zimě pořádně huňatou šálu + barety + rukavice. Klobouky nenosím vůbec, mám jeden a ten vytahuju pouze v létě a to jen občas. Hodinky taky nenosím, mám po kapse vždycky mobil, nebo nosím pradědovy cibulovky. Brože jsou pěkné, ale já vždycky nějak nevím kam s nimi, takže pro mě nic. A jelikož mám mikádo, tak ujíždím na čelenkách :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 19:58

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:39

Jen tak
58 příspěvků 31.8.12 20:35

@uu Zahlídla jsem v Promodu, mám dojem, že byl z korálků.

chinin
2788 příspěvků 4.9.12 20:00

@uu
Topshop, Palladium.

Nedávno zde byla diskuze přímo na límečky, podívejte se na ni, třeba v ní najdete zajímavý tip.

Emuše
6 příspěvků 12.12.13 21:41

Souhlasím s tím, že doplňky dokáží celý outfit neskutečně oživit. Já osobně si na doplňcích zakládám, šperky si vyrábím sama, takže si vždy vyrobím to, co mi zrovna k nějakému outfitu chybí, což je výhoda. Jinak ráda zkouším všechny možné novinky, co se doplňků týče. Momentálně mě zaujaly voňaví tkaničky. Nejde mi až tak moc o vůni, protože v botách asi moc cítit nebude, i když já třeba ráda nosím tkaničky i kolem zápěstí, kde by ta vůně už měla smysl, ale spíše o ty skvělé obrázky :D

Dixie Sunday
418 příspěvků 13.12.13 06:46

Väčšinou mám na sebe nejaké šperky, mám veľkú obľubu v šatkách a pašmínach. Bižutériu si nekupujem skoro vôbec, pár pekných starých kúskov som si nechala, ale čo sa týka nových prírastkov, radšej menej a kvalitné - striebro, biele zlato, perly, polodrahokamy radšej ako Swarovského či iné kryštály. Občas brošňa na klopu saka. A čierne nepriehľadné pančucháče, ktoré sú pre mňa univerzálnym doplnkom k akýmkoľvek šatám, ktoré majú dĺžku do polovice stehien.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek