Doplňky k šatům

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MP Barinka
9 příspěvků 25.11.12 00:18

@Mylady2 Přiznám se, že boty, obzvláště boty na podpatku, které příliš nenosím, se přes internet nakupovat neodvažuju. Navíc je potřebuju ani ne do dvou týdnů… Ale děkuju za tipy na obchody.

Mylady2
12413 příspěvků 25.11.12 00:26

@MP Barinka ještě doporučila ALDO:-)

Siesta1987
6 příspěvků 30.4.15 17:01
Co k šatům na svatbu?

Mám tyto šaty a loni jsem v nich byla na svatbě. Letos v září jdu na další svatbu a chtěla bych poradit s doplňky. Nechci vypadat stejně. Loni jsem měla tyrkysové psaníčko, bílé sandále a tyrkysové sako. Letos přemýšlím o nějakém bílém svetříku, ale nevím, jestli by propínání nepůsobilo blbě s výstřihem šatů a la voda. Co byste mi holky poradily? A taky mám problém s botami, protože by se mi líbily tyrkysové lodičky s páskem(lodičky se mi vyzouvají), které jsem nikde neviděla (hledám už rok). Nebo máte nějaké jiné nápady? Díky moc za každou radu.

dr.kralik
356 příspěvků 3.5.15 13:32

@Siesta1987 Nejsem na tohle moc šikovná, ale zatím se nikdo nevyjádřil, tak snad něco lepší než nic. Osobně bych určitě nedávala všechny doplňky v barvě šatů, té je tam samotné až až, max. tu bílou, ale ne moc, třeba jen ten pásek a pak už jen nějaký malý detail, nebo klidně jen samotný pásek (úzký, ten co máte vypadá, že je hezký). Bílé boty mi přijdou divné, ty vaše sandálky se mi moc nelíbí, ale nejsou ani žádná hrůza, a tím, že nejsou plné, tak ještě dobrý, jinak by už i té bílé bylo podle mě moc. Tyrkysového už tedy určitě nic. Svetřík si taky myslím, že by vypadal blbě. Běžte určitě do sáčka. K tomuto typu šatů se sako opravdu hodí. Konkrétní barvy: Královská/námořnická modrá by dle mého byla jistá volba. Určitě by šla i taupe v nějakém dobrém odstínu (musela byste si porovnat přímo se šaty). Z výraznějších (a do jiných outfitů hůře využitelných) barev mě napadá magenta nebo taková ostřeji fialovorůžová nebo žlutá, ale to by byla dost divočina si myslím a netroufám si v tomto radit, protože jak říkám, nemám na to moc oko. Budu se tedy držet té tmavě modré nebo taupe: k obojímu by šly nude boty, k modré bych se asi nebála alespoň vyzkoušet nějaké žluté/výrazněji růžové/fialové psaníčko. Mohlo by být teoreticky i bílé, pokud nechcete moc colorblockovat a to psaníčko by bylo stejně velké nebo menší jako to na fotce. Určitě nelaďte boty s kabelkou i páskem, vybrala bych si asi boty+pásek a kabelku klidně jako samostatný prvek. Jaké máte vlasy nebo další oblíbené barvy?
Když to shrnu, sako bych dala neutrálnější, k němu sladila boty a jako výrazný prvek nechala kabelku. Asi. Doufám, že se ještě někdo vyjádří, jsem v tomto dost teoretik. Na netu se dají najít stránky, kde si můžete vedle sebe poskládat např. čtverce různých barev a tedy vyzkoušet různé kombinace barev.

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.5.15 14:56

@Siesta1987
já bych vám nejradši poradila, abyste si nebrala ty šaty. vůbec se mi nelíbí, na vás. vnímám jen jejich sežmanost a to, že vám vůbec nedělají žádnou postavu, že ten bílý díl vepředu je úplně nesmyslný a vypadá jako bryndák. pokud ten pásek byl součástí šatů, tak to nechápu vůbec, pokud nebyl, tak ho nenoste, zdůrazní nesmyslné umístění krátkého bílého dílu, který tedy měl být aspoň až k pásku.

nenoste k nim tu věc na krku. k výstřihu se nehodí.

barevně už bych moc nekombinovala, šaty jsou díky přednímu dílu a výstřihu „voda“ (+ pokud je pásek součástí šatů a šaty mají poutka na pásek) dost zvláštně kombinované. svetřík bych taky nebrala, jsem si jistá, že by to z vás udělalo válec s nažmaným materiálem na prsou.

zkusila bych sehnat tělové lodičky s páskem. barvu saka nedokážu poradit. možná bych si nechala to, co jste měla a sehnala jinou kabelku, třeba lehce zlatavé psaníčko.

Siesta1987
6 příspěvků 3.5.15 15:21

Děkuji za rady. I když teda do saka výrazné barvy určitě nepůjdu. Pásek byl k šatům a je bílý. Boty se mi taky moc nelíbí, ale byla to nouzovka, protože sehnat na poslední chvíli bílé boty bez vysokého podpatku bylo šílené. Šaty už jsem chtěla prodat anebo jsem uvažovala o zkrácení (mám pocit, že mě dělají opavdu malou).
Jinak vlasy mám tmavě hnědé (hnědá moka) a miluji tyrkysovou:) No vidím, že to bude ještě fuška…

dr.kralik
356 příspěvků 3.5.15 18:05

Díky! @Jiná Realita Teď to, co píšete o tom bílém dílu, vidím taky, ani toho zmačkání jsem si nevšimla. Z toho jsem se podezírala už dlouho, že když se dívám na fotky v galerii a čtu si kritické komentáře k nim, tak ačkoli mi připadá, že jsou všechny ty nedostatky hned vidět, že to je přece jasné, sama bych na ně nepřišla, a hle, měla jsem pravdu:). Nepřijde mi ale, že by vypadaly na postavě nějak špatně, určitě by mohly být lichotivější, ale paní/slečna má hezkou postavu, takže to tím celkem zachraňuje. Zlatavé psaníčko je super nápad.

MP Maggie
995 příspěvků 3.5.15 21:41

@Siesta1987 Myslím si, že by mohla dobrou službu udělat i pashmina. Klidně nějakou s jemným vzorem, kde jsou tyrkysová s bílou.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek