Doplňky k šatům na maturák

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VetaI
1 příspěvek 25.11.17 16:27
Doplňky k šatům na maturák

Ahoj. V únoru mám maturitní ples. Vybrala jsem si krasne saty(viz níže- foto zezadu jsem já, fotku zepředu nemám, tak aspoň na modelce), a teď řeším, jak je dal doladit. Uvazuju o drdolu, nějakém decentnim retizku, nausnicich a naramku. Boty budu volit nejspis stříbrné, protože mám strach, ze bych červené nevyuzila. V ruce budu mít malou stříbrnou kabelku. Nebude to moc?

Reklama

Reklama

Reakce:

Mulberry
45 příspěvků 25.11.17 16:47

Lodičky mohou být i tělové, ty se využijou hodně :-). Jinak šaty Ti moc sluší, určitě drdol a jemný řetízek - to zní skvěle!

Oveeec
1604 příspěvků 25.11.17 16:52

Sice vás tu asi zdrbou za tu okázalost, ale mně, ačkoli jsem teď už spíš pro jednoduchost, se opravdu zdají krásné. Nevím, jestli bych si brala všechny troje doplňky. Možná nějaké výraznější náušnice budou stačit - tedy výraznější než má modelka. Nějaké jakoby kapky, prostě něco dlouhého, štíhlého, jednoduchého.

Jen tak hodně od boku:
https://www.aliexpress.com/…2010794.html?…
Akorát na konci jednoduchou tu kuličku, aby byla podobná těm jednoduchým kulatým třpytivým kamínkům na sukni.

Anebo naopak pecičky (nebo nic) a k tomu něco jemného na krk, ten dekolt k tomu tak trochu vyzývá, ale na druhou stranu si neumím představit, co by to tak mohlo být. Takže bych spíš byla pro ty náušnice. Náramek by ty holé ruce případně snesly, ale zase ideálně něco jednoduchého, co se nebude strukturou tlouct s náušnicemi a výšivkou.
Stříbrné boty a kabelka jsou podle mě OK, víc kontrastů už bych tam nevnášela.

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama