Doporučte kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
snížek
13 příspěvků 10.3.13 10:13

Přidávám kontakt na moji kadeřnici, je moc šikovná, od letoška má svůj salon, předtím jsem za ní jezdila na ul. Gajdošova do Aesculapu. Přestěhovala se jen přez ulicihttp://www.facebook.com/home.php#!/KadernictviTanaj
http://www.kadernictvi-tanaj.cz/

refferal
1 příspěvek 18.4.13 17:27
Kadeřnictví Jiří Králík Brno Centrum

Vřele doporučuji dámské a pánské kadeřnictví Jiřího Králíka v centru Brna - kompletní kadeřnické služby za opravdu přijatelné ceny. Jsme s přítelkyní velmi spokojeni a jsme samozřejmě pravidelnými zákazníky. Díky panu Králíkovi jsme měli levně, rychle a především perfektně připravené naše účesy na zásnuby, takže doporučujeme!!

atrix
483 příspěvků 27.4.13 01:43

Já nedám dopustit na Střihorukého Edwarda na Dominikánském náměstí. Ceny jsou sice vysoké, ale kvalita odvedené práce a jednání se zákazníkem tomu odpovídá. Když jste na určitou hodinu objednaní, opravdu nečekáte, a pokud se náhodou stane, že pár minut počkat musíte, protože váš kadeřník dělá finální úpravu vlasů zákazníkovi před vámi, přijde se vám omluvit a nabídne vám občerstvení na dobu, kdy chvilku čekáte. Jezdí za nimi (co tak vím) i zákazníci až z Pardubic a mojí kamarádce, která má neskutečně řídké a nekvalitní vlasy, jako první vyrobili na hlavě něco, co šlo nazvat účesem, takže za nimi jezdí i se svým mužem cca 120km do Brna také.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 10:03

@nigge mozem sa spytat, kolko sa zhruba plati v Sweeney Tod Ďábelská oficína? a skutocne nemaju web, alebo len neviem hladat?

malog
4 příspěvky 13.5.13 10:34

Já mohu jen doporučit Jakuba Okénku. FB: Kadeřník Jakub Okénka. V současné době na ul. Bělohorská v Brně. Chodíme k němu i s přítelem a nemůžeme si ho vynachválit! :-)

Edith4B
492 příspěvků 14.5.13 11:00

@kappa web nemají a pokud vím, tak pracují s Goldwellem, takže to bude nejspíš takový vyšší průměr…

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.13 22:02

@miparime chcela by som sa spytat… dokazu si poradit aj s vlnitymi (prip. mierne kuceravymi) vlasmi?

chinin
2788 příspěvků 2.6.13 02:26

@kappa
Znam skveleho kadernika, ktery si poradi s mymi vlnitymi vlasy, ostriha me tak, ze vlasy „drzi tvar“ a snadno se upravuji. Pouziva kosmetiku L'Oreal Proffesional. Je ovsem trochu drazsi. Nechci zde uvadet jeho salon, jestli budete chtit, napiste mi SZ, poslu vam kontakt.

miparime
30 příspěvků 2.6.13 15:15
@kappa píše:
@miparime chcela by som sa spytat… dokazu si poradit aj s vlnitymi (prip. mierne kuceravymi) vlasmi?

No jasně :) jsou tam profíci kudrny no problem

mirinka42
1 příspěvek 2.7.13 00:10

Taky bych ráda tip pro vlnité vlasy.

NoQuestion
161 příspěvků 2.7.13 08:57

TOMÁŠ PELIKÁN na Beethovenově. Jediný kadeřník, který moje vlasy nedřel ručníkem při sušení, netrhal vlasy při zběsilém rozčesávání a ostříhal mě vždycky přesně tak, jak jsem chtěla. Používá vlasovou kosmetiku L'Oreal Proffesional, fakt vřele doporučuji. Navíc sympaťák.

horalka8
1 příspěvek 4.12.13 14:50

Dobrý den, prosím vás, jaké máte zkušenosti s kadeřnickým studiem Lea na Palackého 25? Děkuji

DiorkaFidorka
287 příspěvků 4.12.13 14:58
Kadeřník Brno

Už jsem toho vyzkoušela hodně, ale vždy jsem se vrátila k Tomáši Němci na Leitnerku. Je fakt výborný, chodí k němu moje teta i mamka. Má nápad, šikovné ruce a vždy Vám správně vysvětlí jak o vlasy pečovat a správně upravovat. A na centrum Brna super ceny, když si vezmu že jsem platila o 500,– víc v nějakém Hair&Cut v Shopping Avion a výsledek tak zdařilý rozhodně nebyl.

couturier
20 příspěvků 31.1.14 16:10

Dobrý den,

občas chodím v Brně ke Špilarovi/Střihoruký Edward a pro muže je to ještě za snesitelných 900 Kč, ale teď jsem musel trochu šetřit a tady je můj velmi nedobrý zážitek z kadeřnictví Táňa-Kmenta (pobočka na Veselé ul.)

Na Facebooku pobočky mají v kolonce Orientační ceník cenu pánského střihu „od 370 Kč“, což je takový standard za slušnou práci (byl jsem si před měsícem nechat pouze zastřihnout konce v sídlištním holičství - snad poprvé za 15 let - za 100 Kč, ale i ty konce byly blbě zarovnané). Recepční se mě ptala po telefonu zda k někomu konkrétnímu a já, že je mi to jedno. Ona, že prý může v 10.30 Michal. Já říkám, ok, za 40 minut tam budu. Michal si mě dokonce pamatoval z doby před rokem a dá se říct, že to dopadlo slušně, i jeho projev byl ok. Čekal jsem tedy cenu 370 Kč, možná 400, pokud tam přihodili něco, o čem mi neřekli, ale při platbě na mě holka vybafla 525 Kč. Říkám, že mě to překvapilo, neboť na Facebooku jsem viděl cenu od 370 Kč a zda mi něco přihodili navíc. Že prý nic, jen holý střih včetně mytí. A já: proč je tedy cena vyšší? No, on se prý Michal specializuje na pánské stříhání a je dražší než jiní kolegové/yně a za uplynulý rok prý několikrát zvedli cenu. Docela naštvaně jsem řekl, že jsem udělal chybu, že jsem si nepotvrdil cenu před usednutím na křeslo. Ona, že prý to chápe a že to nějak srovnáme. Šla dozadu a přinesla kupon na slevu 150 Kč při dalším ostříhání. Řekl jsem, že si kupon nevezmu a že mě tento přístup velmi překvapil. Kupon mi chtěla vnutit, ale striktně jsem odmítl a docela naštvaně odešel s předsevzetím, že tam už nikdy nepůjdu a napíšu o svém zážitku na recenzní web o kvalitě kadeřnictví. Dýško jsem nedal do kasičky se jménem kadeřníka žádné. Personál milý, interiér zajímavý, hudba příjemná, střih slušný, ale toto mě opravdu překvapilo.

kocisko
6 příspěvků 5.8.14 08:58

Má někdo zkušenost se společenským účesem - dlouhé vlasy (jako svatební host)? Děkuji za Vaše tipy.

lorem
1 příspěvek 29.8.14 14:37

Ahoj Pokud bych mohla dodat neco k salonu Tatana Kmenta Tak tohle, Pristuop ok poradenstvi ok, rychlost hodně slabí, a co se týče hlavy tak jsem si nechala delat melír za 1531,– nevideitelny do svetlich vlasu jsem chtela jemě hnědy a na hlavě nebylo pozant vubec nic. A po to co kadernice rekla na tenhle problem : „je umeni udelat melír aby nebyl vidět“ to mě trochu zarazilo. Takže Salon Sakra předraženej a to co mě udělali na hlavě si udělam dom a ještě stokrát lépe. Takže lidi nedopurucuji. Pokud nevíte co s penězi je to to právé kde je nechat ;)
Ps :Lidi pokud se budete divat na jejich stránky kolik co stojjí není to FAKT!

Tuumicka
2 příspěvky 27.10.14 12:12

Ahoj, já ráda chodím sem : http://www.redken-salon.cz/ sympatická obsluha a vzhledem k výsledkům i dobrá cena.

marca
450 příspěvků 27.10.14 12:36

Vždycky jsem přemýšlela jestli se ty salóny v centru vyplatí vyzkoušet. Takže díky za recenze. Po velmi špatných zkušenostech ze „Studia“ Hela, kde mi nedokázali ani obarvit vlasy se experimentům vyhýbám a vrátila jsem se zpět ke kadeřníkovi na Palačák
https://www.facebook.com/…ictvipalacak
Barví Matrixem, přiměřeně nabízí přípravky od Biolage, pokud mám dotazy co dělat s rozježenými vlasy apod. tak poradí. Kamarádka od něj měla i podařený účes na svatbu. Kdysi jsem si od něj nechala dělat i prodloužení vlasů barevnými prameny. To taky zvládl dobře a nelhal mi o tom jak dlouho to vydrží. Ceny si nevybavuju, dlouho jsem se nestříhala.
Hodně stříhá i chlapi, protože sídlí na kolejích, a nových střihů se nebojí.

Artička
3 příspěvky 7.12.14 18:58

Doporučuji kadeřnici Martu http://kadernicemarta.cz/ . Jsem velmi spokojená s kvalitou i cenou.

Jindrason
288 příspěvků 8.12.14 09:40

Pár mých známých chodí k Patrikovi Dixovi na Slovaňák a celkem si ho chválí.

Marcel_T
7 příspěvků 12.12.14 12:37

Zdravím, doporučil by mi tu někdo dobré pánské kadeřnictví v Brně? Bydlim nove na ulici lidická, tak kdyby to bylo pobliz.:) dík

Karoleenah
2322 příspěvků 12.12.14 12:42

@Marcel_T Co takhle Kabinet Toma Holiče ? No a nebo Local Barber Shop …

DanielaS
5003 příspěvků 12.12.14 13:11

Pani Kubenova striha i pany. Je na Josefske, to mate jednickou dve - tri zastavky. Salon Morgenstern, podle objednani kdykoliv, i v nedeli v deset vecer me uz strihala.

top topic
967 příspěvků 12.12.14 19:51

Pani Kubenova striha opravdu „temer“ kdykoliv, i kdyz se se zakaznikem nahodne potka ve meste, zakaznik se chce objednat a ona ma zrovna cas:-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.14 12:49

@Jindrason nene, k Patrikovi prosim nikdo nechodte, protoze pak nebude mit volne terminy pro me!!! :-) :-) :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek