Doporučte kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Jindrason
288 příspěvků 15.12.14 10:22

Neeeeeeee :D Taky chodíš. I já se tam otočim :)

czechbench
1 příspěvek 15.12.14 13:10

Za sebe můžu určitě doporučit Milana Motyčku. Poznala jsem ho před mnoha lety, kdy ještě dělal ve studiu Karin Ercolani. Poté pracoval u Střihorukého Edwarda. A teď už má dlouhá léta vlastní salon - http://www.motycka-hairdesign.cz/info/kontakt/
Pracuje s L´Oreal produkty.

Za ty leta jsem občas měla chuť najít jinou alternativu salonu, čistě kvůli jinému „rukopisu“ každého kadeřníka - aby byla změna. Zkusila jsem zde zmiňovaného Davida Škařoupku, i Táňu Kmentu a další, ale nikdo se kvalitou zpracování nemohl rovnat. Jedině Střihoruký Edward, který je ale cenově výrazně jinde a nebo pak Radek Tolkner nebyl špatný (střih za 1000,–). Vždycky jsem se ale vrátila zpět k Milanovi. A už to tak i zůstane:)

DrunkElk
31 příspěvků 19.12.14 18:45

Chodím i s přítelkyní ke kamarádce V. Šrámkové. V současnosti stříhá v Salonu Avanti na Lidické a jsme vždy spokojeni. http://www.veronikasramkova.cz/

ps: ano, je to reklama kamarádce (bez jejího vědomí), ale to že jsme vždy spokojení myslím upřímně :)

podfuck
1 příspěvek 27.1.15 08:19
Studio Lenna

Všem moc díky za dobré tipy, určitě někoho z doporučených a osvědčených vyzkouším.
Jsme čerstvě přistěhovaní tak jsem chtěla vyzkoušet někoho v Brně. Vyzkoušela jsem studio Lenny skrz voucher, bohužel domluva s paní kadeřnicí byla strašná a výsledek byl hrozný, nejsem ani jediná co jsem slyšela. Spálená pokožka hlavy a jiná barva vlasů na hlavě je zde zřejmě běžná. Raději si připlatím i 500 jen aby mi někdo vlasy znovu nepoškodil, takže ještě jednou moc díky za tuto diskuzi:-)

Torrah
360 příspěvků 27.1.15 19:16

@podfuck
Já chodím do IBC (Příkop 6) k paní Monice Kavické. A jsem tam moc spokojená. Můžete se kouknout na její FB (odkaz nedám, nemám FB).

marineska
2 příspěvky 31.3.16 22:31

Za mě určitě http://mmhaircare.com/ chodím už k Milanovi dlouho a ještě se mi nestalo, že bych nebyla spokojena.

AutumnVirus
310 příspěvků 1.4.16 21:58

@podfuck
Já chodím poslední dva roky do Salon Mia v KrPoli (www.salonmia.cz), konkrétně k Patrikovi. Vynikající. Má báječný cit pro dámské účesy, mám dojem, že hlavně rád kratší a krátké vlasy. Bonusem je on-line objednávka SMS v den objednání.

Jindrason
288 příspěvků 4.4.16 08:33

Ten salon znám. Pár mých kamarádů tam taky chodí :) Ty objednávky jsou dobře udělaný, to je fakt.

Zita.a
76 příspěvků 4.6.16 19:37

@Vidda Stále chodítě k panu Procházkovi? Děkuji.

slecna_zambezi
3 příspěvky 5.6.16 16:38
@Zita.a píše:
@Vidda Stále chodítě k panu Procházkovi? Děkuji.

Nevím jak Vidaa, ale já u něj byla naposledy tak před rokem, 2měsíční čekací lhůta (přímo k němu, má tam ale i nějaké pomocníky), hodně se s tím crcá (2 hodiny), cena za střih cca 800. Chodím víceméně na střih konečků, ale nelíbilo se mi, že nerespektuje moje vlnité vlasy, a automaticky začal foukat dohladka (nemám ráda). Na střih doporučuju na Kotlářské Rathauzskou, ale ta zas neumí barvit. Na barvení mám dobrou zkušenost se Szabovou v Bystrci (umí dobře tónovat), ale zase střih nic extra (je dost konzervativní – dlouhé jsou to nej). Snad vám to do databáze brněnských kadeřníků k něčemu bude:)

Zita.a
76 příspěvků 9.12.16 18:19
OKSANA

Má někdo zkušenost s Oksanou Vasylchuk? Velmi chválená na stránkách,,Kdo mě stříhá".

vosss-ka
10 příspěvků 11.1.17 10:43

@Zita.a Kamarádka u ní byla a hodně si ji chválila

Bacteria
436 příspěvků 21.4.17 16:16

Obnovuji tuto diskusi…Máte nějaký tip na kadeřnictví v Brně? Zatím mám jen negativní zkušenost se salonem Josefína, takže bych to teď potřebovala udělat už pěkně :-(.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek