Doporučte pračku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Kjůta
20 příspěvků 8.5.16 21:38

Tak my máme od loňského léta tuhle - AEG Lavamat . Předtím jsme měli od tchýně Whirpoolku, taky vrchem plněnou, ale bohužel po 12 letech už toho měla dost a byla vyvrzaná a padal řemen. Vybírali jsme spíš mezi dražšíma, protože ty levné nám přišli takové všechny stejné, koukali jsme na testy na ytube a pak ji okoukli naživo.
Negativum nemá pro nás žádné, spotřebuje na praní stejně vody a elektřiny jako ta stará, ale ta prala 45 minut, kdežto tahle si to rozvrhne na 3 hodiny (což je lepší) :-D. A hlavně nesmrdí, protože z ní vždycky odteče všechna voda.
Výhodou je, že umí prát i na 30 stupňů, na což si dejte pozor, protože občas je problém.

Jestli vás zaujme, klidně se ptejte konkrétně, už ji docela znám :).

sulcinka
700 příspěvků 8.5.16 21:50

@VandaRybna To je dnes už skoro normální. Ve snaze o nejlepší hodnocení výrobci neřeší, jestli myčka blbě suší nebo pračka blbě máchá. Hlavně když má deset + a myje/pere ve lžíci vody.

mimi55
36 příspěvků 3.7.16 17:46
Nová pračka

Dobrý den, řeším nákup nové pračky. Vždy jsem měla pračku s vrchním plněním. Protože jsme změnili uspořádání koupelny, mohla bych mít pračku s předním plněním. Chtěla bych totiž pračku s vyššími otáčkami ždímání a v těchto pračkách je mnohem větší výběr. Nemám s pračkou s předním plněním ale žádné zkušenosti. U pračky s vrchním plněním jsem zvyklá, že mám stále odklopené víko a pračka větrá. Jak je to s větráním pračky s předním plněním, je to nutné? Máte dvířka otevřená? Jaké máte zkušenosti.

Gorilka
1387 příspěvků 3.7.16 18:27

@mimi55 U pračky s předním plněním se nechávají dvířka otevřená, aby se zbytek vody mohl odpařit. Což může občas vadit.

Kjůta
20 příspěvků 4.7.16 11:14

Cenově a kvalitativně se nám zdáli lepší ty s předním plněním. Za míň peněz více muziky.
My si ji dovolit nemohli - kvůli prostoru. Všude, kde jsem ji viděla, tak nechávali dvířka otevřené - lezou do toho děti, kočky a tak :).

DaPo
4 příspěvky 5.2.17 21:49
Doporučil bych pračku s předním plněním

@mimi55 Dobrý večer, otázkou, zda jsou lepší pračky s předním nebo horním plněním, jsme se zabývali i na našem webu s recenzemi praček . Pokud by vás zajímalo něco víc, mohl bych Vás tam odkázat, případně se mě nebojte zeptat tady. Každopádně k vašemu problému… pračky s předním plněním jsou určitě mnohem lepší, je tam větší výběr a disponují více vlastnostmi, protože jsou oblíbenější. Co se týče větrání, je to podobné jako u praček s horním plněním. V bubnu zůstává vždycky nějaká voda po praní, neodčerpá se všechno, a stejně jako u pračky s horním plněním musíte i u té s předním plněním nechat na čas otevřená dvířka, aby se voda vypařila a aby Vám pračka nezatuchla. Takže pokud máte v koupelně prostor a nebudou Vám vadit otevřená dvířka, pak určitě kupte pračku s předním plněním. Pokud by Vám dvířka překážela, pak doporučuji pračku s horním plněním, ale rozhodně ji nenechávejte po vyprání zavřenou, nedělalo by to dobrotu.

Moir
2531 příspěvků 5.2.17 22:13

@DaPo
Omlazení je vám malé, tak cpete reklamu na pochybný web i sem?

DaPo
4 příspěvky 6.2.17 20:00

@Moir Inu, každý máme na věc jiný názor a plivat, ještě než si cokoliv ověříte, je typicky česká vlastnost. Rozhodně bych se distancoval od toho, že by web byl pochybný. Pro informaci - nejsme nikterak napojení ani na výrobce, ani na prodejce, ač tomu možná nebudete věřit. Nikdo nám za tyto recenze neplatí, proto je přidáváme průběžně a nemůžeme otestovat všechny pračky najednou, ačkoliv bychom chtěli. Testy praček se zabýváme, abychom o nich přinesli pravdivé informace a abychom vysvětlili, co která funkce znamená, případně zájemcům pomohli s výběrem a poradili, pokud nastanou s pračkou nějaké potíže. Jestliže se vám něco nezdá, můžete si informace, které v recenzích zazní, ověřit na internetu. Ručím vám za to, že jsou přesné.
Samozřejmě, k této branži patří také aktivita v diskuzích, kde se snažíme přinášet informace. Pokud to situace vyžaduje a pokud to může někomu pomoci, ano, pak předáváme dál také odkazy, abychom svá tvrzení podložili (alespoň tak nějak jsem se dokládat informace naučil na vysoké škole…), případně abychom dodali zájemci zdroj informací pro příště. A jen závěrem, když se podíváte na náš web… nejsou na něm reklamy, neinzerujeme zboží ani ho neprodáváme. Co by nám takováto reklama tedy přinesla?

Paris1789
5411 příspěvků 7.2.17 07:34

@DaPo
Vaše recenze nelze označit při nejlepší vůli ani za profesionální a rozhodně ne za nezávislé, sorry jako.

DaPo
4 příspěvky 7.2.17 23:02

@Paris1789 Dobrý večer,
jak podle vás vypadá profesionální recenze? ;-) Uvidíme co se s tím dá dělat, a co půjde, zlepšíme. Objektivní kritika posouvá člověka dál.
Jinak, za jejich nezávislost dám ruku do ohně… pokud by za ně někdo platil, myslím, že bychom byli někde úplně jinde. Netvrdím, že jsme schopni obsáhnout celý trh (alespoň zatím), ale vybíráme modely všech značek a hodnotíme přesně podle parametrů.

Moir
2531 příspěvků 8.2.17 09:37

@DaPo za mne - reálné fotky praček, ne jen promo fotky, fotky přihrádek na prací prostředky, voliče programů, popsání zkušeností s tím, kolik a kde zůstává po praní vody, jestli se tedy hromadí v těsnění, zůstává v přihrádkách na prací prostředek, jak snadné a logické je volení programů, jestli se dá samostatně nastavit teplota praní a otáčky ždímání, jak dlouho trvá, než se pračka po praní odemkne…prostě praktické zkušenosti, ne jen texty co zní jak opsané z prodejního letáku, například u Beko reálné zhodnocení toho, jaký vliv má údajný inovativní design bubnu na opotřebování prádla

nasokes002
14 příspěvků 8.6.17 16:45

Hlavně bych si vybral pračku , která má časovač, abych věděl kdy mi dopere prádlo, pak bych se rozhodoval podle spotřeby a hlučnosti. O nic jiného nejde. Každá pračka vypere.
Jinak bych uvažoval nad prodlouženouzárukou, protože pračka je často hodně poruchová.

Příspěvek upraven 27.07.17 v 00:34

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.17 22:22
@cool65 píše:
Hledate sporeni ci uver?
Objevila jsem anosd.cz

panebože jděte do háje

Irenahlava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.18 15:52

My máme samsung s funkcí eco bubble sice stála cca 14 tis, ale první rok jsme ušetřili 3 tis za studenou vodu… spustíte pračku - ta si veme snad litr vody a dokáže v tom vyprat :D doporučuji https://www.bevedo.cz/…le-01326074/

Oldyn
6401 příspěvků 18.5.18 08:19

@Irenahlava
No fuj teda, v litru vody. Peklo tydle ty klilací reklamy.

TeriNoska
2 příspěvky 20.7.18 16:23
@Irenahlava píše:
My máme samsung s funkcí eco bubble sice stála cca 14 tis, ale první rok jsme ušetřili 3 tis za studenou vodu… spustíte pračku - ta si veme snad litr vody a dokáže v tom vyprat :D doporučuji https://www.bevedo.cz/…le-01326074/

Volovina. Litr vody je málo, to jste opravdu ve své reklamě hodně, hodně, fakt hodně přestřelila. Pračku Samsung s Eco Bubble mám, a ano, je úspornější a dá se s ní ušetřit, ale přeháníte, jednak to nejsou tři tisíce za rok, jednak jí nestačí litr vody, výrazně víc, tak nepleťte ostatním hlavu jen kvůli komerci, tu si strčte za klobouk. Kdyby vás zajímalo, jak je to se spotřebou vody u praček doopravdy, zkuste třeba zde - něco se třeba dozvíte a příště nebudete vykládat takové hlouposti.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.18 16:33

@TeriNoska nová taktika,pod jedním Nickem napsat blbost pod druhým dát seriózni férové doporučení,myslim že ani s tímhle tu nepochodite

TeriNoska
2 příspěvky 20.7.18 21:52

@vlm Myslíte, že by mi stálo za to pak čtvrt roku čekat? -_- Jen mi vadí, když někdo píše takové hovadiny… a tohle je hovadina, na tom se snad shodneme, ne?

Luci25K
2 příspěvky 13.11.18 14:00

Je jasné, že stará pračka s hodnocením C bude mít asi větší spotřebu vody i elektřiny než moderní A+++ s ECO programem. Je důležité si uvědomit, že někdy zakoupením vyšší třídy energetické úspornosti se někdy nevyplatí. Dost často se stává, že zaplatíte mnohem více, ale zase tolik neušetříte. Rodiče si po 20 letech koupili novou pračku a říkají, že taky vidí rozdíl ve spotřebě. Mají ji od *** Spíše než ušetření peněz si, ale chválí, to že oblečení je po vytažení skoro suché. ;)

Edit admin: reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek