Doporučte restauraci

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.16 14:43

@Mylady2 @999, rikate chasnik, jo? no jeden z amuse bouche prinesli s malinkou kupkou sena, tak uz vim, odkud vitr vane :D

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.16 14:46

@lioncity :-) to bude ono :-)

andulka01
1372 příspěvků 18.1.16 21:13

@Tebah Herbivore na Rašínově jsou pro mě loňským objevem no.1 :-) ani ne tak kvůli jídlu, to jsem ještě moc nenazkoušela, ale protože jsou úžasně dobře naladění a ukecaní a vstřícní. Poprvé jsem tam byla druhý den co otevřeli a na kafe se stavím pokaždé když jdu na trh na Náplavce. Máma se bude letos stěhovat do toho domu, bezmasé jídla má ráda, těšíme se na ně obě :-)
A hned vedle a za rohem sympatický vinný bar Na březích Rhony. A cukrárna Puro, levandulová zmrzlina s medem, mňam. A Café Terapie má vynikající švestkovomakový dort :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 21:23

@andulka01 Ó, zmrzlina z Puro, tu můžu :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.2.16 12:33

Mohl byste mi někdo dát tip na restauraci/zařízení ve zlíně, kde v podstatě nemusí ani nijak překvapivě dobře vařit, protože se tam nebude obědvat, ale pořádat raut :) mělo by vejít asi tak 50 a více osob, prostředí je třeba být přiměřeně reprezentativní (tedy ne typ „kulturák na vesnici“, ale zas není třeba, aby to bylo ve stylu pětihvězdičkového hotelu, zkrátka něco čistého, upraveného, rekonstruovaného, nekýčovitého), příjemná obsluha. moc předem děkuji.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 12:43

O vikendu jsem mela prima kambalu v la bottega tusarova, skoda, ze bylo prazdno, to nemam rada.

Taky jsem zopakla esku a stava se z ni muj oblibeny podnik. Dokonce jsem dostala jeden aperitiv gratis :-)

umad
386 příspěvků 1.2.16 13:28
@lioncity píše:
O vikendu jsem mela prima kambalu v la bottega tusarova, skoda, ze bylo prazdno, to nemam rada.Taky jsem zopakla esku a stava se z ni muj oblibeny podnik. Dokonce jsem dostala jeden aperitiv gratis :-)

Esku mám na wishlistě. Jen co po večeři od řezníka z Naše maso budu mít zas na něco chuť, tak to musím zkusit. Aby to nevyznělo špatně, večeře to byla úchvatná, jen mám stále asi pět dní po ní pocit, že už nikdy nemusím nic jíst.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 13:35

@umad To mě zajímá :-). Sbírám odvahu se na večeři od řezníka vypravit. Co vás odrovnalo? Množství, nebo těch milion kalorií, co to jistě mělo?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 13:35

@umad, sakra, ze ja ten pocit nikdy nemam :-)

umad
386 příspěvků 1.2.16 13:52
@999 píše:
@umad To mě zajímá :-). Sbírám odvahu se na večeři od řezníka vypravit. Co vás odrovnalo? Množství, nebo těch milion kalorií, co to jistě mělo?

Množství ani ne. Snědla jsem všechny chody, v závěru si dokonce přidala chleba. Je to šikovně poskládané, že člověk nemá problém to sníst. Ale od druhého dne se prostě cítím pořád nějak plná a těžká a vůbec nemám na maso chuť. Ale jídlo bylo úžasné a celé to byl strašně příjemný zážitek.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 13:59

@umad To jsem zvědavá, co na to řekne můj žlučník :-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 14:56

@umad Mám tam ten samý problém. A sekanou cítím ze žaludku ještě 2. den. :-) Už jsem to tam vzdala.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 15:21

http://life.ihned.cz/…oznych-hvezd

byli jste tam nekdo? ja se nechystam, ale kdyby treba nekdy…

Mylady2
12413 příspěvků 1.2.16 16:20

@lioncity no tusarka není tak vytížená jak dlouhá nebo platnéřská :-( že jo, ale jdem tam když chci klid :-D

Mylady2
12413 příspěvků 1.2.16 16:22

@umad tipuju že to bude masem…já třeba raději tatrák protože mám pocit, že ruzný tepelně upravené masa mi hoooooodně dloho leží v žaludku :-(

Mylady2
12413 příspěvků 1.2.16 16:24

@lioncity já se zatím nechystám :-) ale už jsme se tu kdysi ptala zda má někdo zkušenost a nic. Tak třeba po tý době?
jsem si jistá že to bude jiná liga než jeho bunkr v sokolovně nahoře :-D s krbem v televizi

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.16 21:30

@Mylady2 no ze zrovna tahle hnusna masarka ma dvouhvezdoveho michelina, chjo… jo a tusarka by mohla trochu lip vetrat, kam se na ne hrabe eska. Dostala jsem z toho ale hlad, jdu se nechat ozarit lednickou.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.16 11:48

Musím říct, že olomoucká restaurace Entrée je absolutní pecka. Už interiér je efektní jako málokde, jídla jsou moderní, mix světové a lokální kuchyně s lehkým štychem makromolekulárních hrátek, kuchaři vaří přímo na place, servis perfektní, všechno funguje jako na drátkách. K tomu skvělá vína, mj. velký výběr vín od mých oblíbených vinařů „autentistů“. Myslím, že Praha může závidět (v Praze by navíc ceny v takové restauraci byly nejmíň trojnásobné).

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.16 11:59

@Pinot Noir no ta prezentace na talíři mi moc atraktivní nepřijde :-( ale nebyla jsem tam takže v reálu to může být jinak.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.16 12:00

@Mylady2 Tak kdyby to fotil profík a ne já narychlo mobilem, tak by to taky vypadalo jinak.

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.16 12:02

@Pinot Noir mají velmi hezky udělaný lístek
ten dodatek o trojnásobných cenách je ovšem solidní nesmyl :-) opravdu

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.16 12:07

@Mylady2 Myslíte? U vín teda určitě nejsem daleko od pravdy.

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.16 12:20

@Pinot Noir vinný lístek jsem nesledovala. No jasně že myslím :-) samozřejmně že jsou ceny v obrých pražských restauracích vyšší. Ale minimálně 3× je blábol. Něco nachozeno mám…o českých vínech a těch autentistech bych se s váma o ničem nepřela protože to jednak neznám a ani moc nepiju.
Každopádně je moc dobře že je další pěkná restaurace mimo prahu.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.16 12:21

@Mylady2 Jsem taky ráda. Pozorovat ty kuchaře, to je koncert :)

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.16 12:25

@Pinot Noir tak koukám, že zrovna základ od Tesche levnej určitě nemají :-)UNPLUGGED
a ani soave classico GINI

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 58 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek