Doporučte restauraci

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.16 16:39

Není to restaurace, ale cukrářství, doporučila mi ho @Grossularia, když jsem hledala cukrárnu s poctivými zákusky bez náhražek a umělotin. Objednala jsem si 60 minizákusků (větrníky, indiánky, košíčky s ovocem nebo ganache, 3 druhy rolády) a všechno bylo úžasně dobré a krásné. Tak kdyby to někdo potřeboval (nebo měl jenom chuť :) ), tak do Čakovic:

http://www.cukrarstvi-ladiosa.cz/

Jindrason
288 příspěvků 21.3.16 09:47

Tak jamrcál je hodně pohoda :D

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.16 14:24

V poslední době jsem byla několikrát v restauraci Krystal Bistro v Karlíně a vždycky mi chutnalo. Příjemný podnik, takže kdo se pohybujete v okolí, doporučuju.

Včera jsem tam jedla smažený květák v makové strouhance s celerovým pyré, pečenými houbami a dýňovým olejem a bylo to vynikající.

Cupíto
49 příspěvků 17.4.16 12:17

Po včerejším výletu do Prahy bych doporučila jak představení Jeptišky (Na Fidlovačce), tak restauraci rest na Podolském nábřeží. Chutnalo nám velmi, obsluhovala nás moc příjemná a sympatická slečna a i interiér, ač možná trochu přeplácaný, se nám líbil.

pabylka
1039 příspěvků 18.4.16 22:55

Nemáte niekto tip na dobrú reštauraciu v blizkosti nemocnice Motol?

Mylady2
12413 příspěvků 18.4.16 23:37

@Pinot Noir hmmmm tam už jsem nebyla tak 4 roky :-D
Co MEZE? Taky na karlíně…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 09:05

@Mylady2 Nevím, tam jsem nebyla. Ale díky za tip, někdy zkusím. Moc často do restaurací nechodím a jsem strašná konzerva :) Když jsem někde spokojená, jako třeba v tom Krystalu, chodím tam potom opakovaně, protože strašně nerada riskuju zklamání. Nic mě tak nenaštve jako peníze a čas ztracené blbým jídlem :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 09:06

@Mylady2 A když vás tu mám: která restaurace je podle vás v Praze v současnosti nejlepší? Kdybych si chtěla vyhodit z kopýtka, kam jít? Šla bych nejspíš do Alcronu, ale nevím, jestli to pořád platí…

Mylady2
12413 příspěvků 19.4.16 11:35

@Pinot Noir no a co by to mělo být za kuchyni?
alcron urcite není špatný co do kvalit. Byla jsem tam teda jen 2-3 a pak na nějakých akcích kde vařil, ale rozhodně to není můj styl. To samé La Degustation - prostě druh jídla mi nevyhovuje nicméně je to zážitek.
Field. Tyhle tři by měli byt nej dle profíků no.

Já upřednostňuji jednoduchost :-) takže pro mne prostě Aromi momentálně. Mají nejlepší úpravu syrových ryb. Pro mne super atmosféra a nikdy se necítím přejedená. Teď chodím sem mnohem častěji než do finestry.

Spices v mandarin oriental hotelu - už fungují nově přes rok a furt boží. Průřez celou Asii. Mňam

Občas ráda zajdu do Soho - ale ne to takový mišmaš - nemají podle mne žádný koncept. Nicméně jídlo dobrý a hezký interiér. Nevýhoda je lokalita mimo centrum.

Soudě dle vašich chutí by se vám mohla zamlouvat Kalina (i vína) nebo Grand Cru.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 11:50

@Mylady2 Děkuju, syrové ryby i Asie jdou zcela mimo mě :) Na Kalinu mám vesměs negativní komenty od známých. Rozvažovala jsem právě mezi La Degu a Alcronem, mně zase tahle kuchyně sedí. Ale moc díky za Field, na něj jsem úplně zapomněla.

Mylady2
12413 příspěvků 19.4.16 11:52

@Pinot Noir já jsem si to myslela :-) že to bude naprostý opak mých chutí!
Asi bych šla radši do Fields než do alcronu.
Nakonec taky se tam chci teďkom někdy podivat. Dlouho jsem tam nebyla.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 11:53

@Mylady2 Tak dejte potom vědět.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 12:23

@Mylady2 @Pinot Noir Field je pro mě pořád trochu problém… Vadí mi ty ostré předměty v interiéru a vadí mi i Radek Kašpárek. Ten jeho mediální obraz je vlastně taky „ostrý“. Ne že bych byla úplně v zenu, ale nechci jíst jídlo od kuchaře, který řve, vzteká se a okopává kuchaře…Poslední velký rozhovor v Reportéru, který s ním dělá Tomáš Poláček, je asi výstižný. Kašpárek je pracovitý člověk, smekám před jeho nasazením, ale nechce se mi čekat dva tři týdny, zaplatit tam ranec a přitom vědět, že personál se už dívá na hodinky a neví, jak by vás vypakoval, protože mají rezervace po dvou hodinách…

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 12:31

@Pinot Noir Nedávno jsme se shodli, že máme podobný vkus na víno, a tak jsem si na vás vzpomněla, když jsem projížděla Táborem. V Táboře u náměstí je vinný bar Thir. Zaměřují se na autentická vína, dobře vaří a dá se u nich i ubytovat. Podívejte se na jejich fb, třeba vás to osloví :-). Podobný koncept myslim v Praze není.

Mylady2
12413 příspěvků 19.4.16 13:34

@999 tak když mám limited table znamená to vypadnout. To je logický. Problem mi to nedělá.
Co mi ovšem nesedí je prostě jídlo… Mám radši jiný druh kuchyně

Mylady2
12413 příspěvků 19.4.16 13:37

@999 http://www.veltlin.cz
v Praze. Myslim že pinot zná

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 13:58

@Mylady2 Veltlín znám, sortiment vína mají podobný. Ale ten táborský bar má navíc jídlo, ve všední dny tam vaří vegetariánské obědy, večery jsou naopak masové a rybí. Grilují, vaří z místních surovin, přizpůsobují se sezonní nabídce, v neděli brunch… Myslím, že je to na malé město skvělý počin, budu jim držet palce.
V karlínském Veltlínu je mi hrozně protivný ten dredatý mladík, i když jinak mívám pro tyhle týpky slabost :-). Tenhle se chová dost namistrovaně…

Mylady2
12413 příspěvků 19.4.16 14:20

@999 já tam vůbec nechodím. Tyhle ty vína nepiju :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.16 14:25

@999 Majitel Thiru myslím dřív pracoval ve Veltlinu, Thir vypadá sympaticky. Ve Veltlinu mě párkrát nakrkli, divné chování, nějak mi to k srdci nepřirostlo. Radši zajdu do Vinografu. A kuchař Kašpárek mi právě taky není moc sympatický, ale to mě asi nemusí trápit, jestli vaří dobře :)

Dadoo
5536 příspěvků 20.4.16 11:27

Tip od Vladimíra Poštulky v Rožnově pod Radhoštěm: Restaurant Albert Málek
Stránky restaurace
http://www.malekrestaurant.cz/…slide_01.jpg

betsey
415 příspěvků 20.4.16 13:25

@Dadoo jéj, ďakujem za tip. Mám to v podstate, čo by kameňom dohodil, tak skúsim.

Dadoo
5536 příspěvků 22.4.16 19:38

Dneska jsem si zase skočila na pozdní oběd k Vietnamcům do Břevnova. Výborná, autentická restaurace Pho Ňam Ňam. A úplně obyčejná.
Závitek skvělý a Bun Bo Nam Bo dokonalé :-)
Pokud koukáte na Kamu ve Vietnamu, v posledním díle vařila v Česku právě u nich a s nimi. Majitel a celá rodina jsou strašně milí, usměvaví, veselí. A ceny příjemné.
Chodím tam moc ráda. http://www.phonamnam.cz/
Hned vedle je skvělá indická restaurace Tandoor.

Olinka
2582 příspěvků 22.4.16 23:32
@pabylka píše:
Nemáte niekto tip na dobrú reštauraciu v blizkosti nemocnice Motol?

Na Petřinách je restaurace/kavárna Story, osobně jsem tam nebyla, ale Cuketa si pochvaluje…
http://www.cuketka.cz/1759/

real.blond
6688 příspěvků 22.4.16 23:48

@Pinot Noir za me Kalina top, zatim zadna navsteva nezklamala :-) grand cru take super, jen trochu z ruky

doubrafka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.16 16:41

Ja ted byla v pomerne nove otevrene restauraci v krpoli jmenuje se kralovska cesta, byla jsem tam s pritelem na veceri a moc dobre vari, prijemna obsluha a cenove v pohode :-)

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 58 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek