Doporučte restauraci

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Mylady2
12413 příspěvků 5.5.16 14:00

Nechce se mi vařit s ani přemýšlet kam jít na večeři :-D
Nemáte tip? Praha
Do aromi nemohu :-O tam jsem byla tento tyden snídat i večeřet už :-D

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.16 14:23

@Mylady2 Restaurace Coda už má otevřenou terasu… Tedy jestli to chcete i s romantikou :-)

Mylady2
12413 příspěvků 5.5.16 14:53

@999 kurnik jsem hrozné rýmičce :-) nevim jestli bych to venku zvládla! Ale dík

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.16 20:59

Byla sem v Bílé krávě, a můžu doporučit milovníkům masa. Interier poněkud rustikální, ale nemůžu říct, že by mi tam bylo nepřijemně..

Olinka
2582 příspěvků 8.5.16 22:43

Kdo má rád asii, můžu doporučit korejskou restauraci Mamy. Po první návštěvě jsem byla naprosto nadšená, po včerejší druhé návštěvě jsem si to potvrdila. My teda dáváme jen suši, na ta echt korejská jídla jsem si zatím netroufla, ale to je vynikající a za rozumnou cenu. Co je super, že donesou vždycky nějaké ochutnávky - např. včera 4 malé talířky - nudlový salát, salát z výhonků, kimchi a kousky brambory ve vývaru (jsem se smála, že to je jak „zemáky a zelé - živobytí celé!“). Pak ještě dvě malé miso polévky s řasou ke každému suši setu. K autenticitě tamější kuchyně musím dodat, že já a mamka jsme včera byli jediní „bílí“ hosté podniku.

Dadoo
5536 příspěvků 11.5.16 20:50

Tip na novou restauraci
La Casa di Erminio

Nová italská restaurace v zastrčené ulici na Vinohradech (nedaleko Riegrových sadů) má strohý bílo-šedý interiér, ale autenticitu zaručuje italský majitel a šéfkuchař. Výborně pracuje s chobotnicemi

Mylady2
12413 příspěvků 11.5.16 21:01

@Olinka Hmmm to vypadá zajímavě. Korejskou kuchyni vůbec neznám… Mají docela hezkou www prezentaci. Dík za tip

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 21:48

V Mamy jsem byla párkrát na oběd, jako špatné to není, ale kdoví jaký výbuch taky ne. Jejich prezentace na webu je asi tak stokrát lepší než realita :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 09:13

Nějaký tip na dobrou restauraci v Jablonci n/N nebo hodně blízkém okolí, děkuji

Mylady2
12413 příspěvků 12.5.16 09:16

@nolita no nečekám sasazu nebo Spices. Ale pokud si vzpomenu když budu na PHA 2 tak zkusím

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 09:23

Velmi vítám výskyt normálních restaurací na venkově, aby se hladový poutník mohl nasytit mimo zahulené nálevny a bez rizika srážky s kaťákem. Hlásím zde proto hotel Olberg v Olomučanech u Blanska. Nečekejte žádnou zážitkovou gastronomii a brilantní obsluhu, ale možnost normálně se najíst považuji v běžném kontextu za zaznamenáníhodnou.

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 09:58

@Mylady2 tak to to fakt není. jinak já jsme byla v té na praze 1, ta na 2 může být třeba lepší

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 14:21

Restaurace Kovárna ve Frýdštejně. Výborné jídlo, ochotná obsluha, hezký objekt, krásný výhled do kraje.

Krehutka
368 příspěvků 14.5.16 01:10

@Olinka Díky za tip, korejskou kuchyni mám ráda. Dokonce jsem pořídila i korejskou kuchařku, ale zatím jsem nenašla odvahu a nervy na shánění ingrediencí a ty jejich specifické postupy.

Krehutka
368 příspěvků 14.5.16 01:15

@Lola Tak to můžu doporučit Selský dvůr Daňkovice (http://r.selskydvur.org) a Klokočí v Kadově (http://www.pension-klokoci.cz/…-na-vysocine). Byla jsem fakt příjemně překvapena, jak se na Vysočině vaří, z velké části z lokálních zdrojů.

Frantiska
3578 příspěvků 20.5.16 09:39

Nevíte o dobré restauraci v Písku, kam zajit na obed :)?

Olinka
2582 příspěvků 20.5.16 10:57

@Frantiska Před pár lety, když byla v Písku Letní filmová škola, jsme na lepší jídlo chodívali k Reinerům, ale je to taková ta těžší česká klasika.
http://www.ureineru.cz/

Tulipe
117 příspěvků 20.5.16 11:12

Korejská kuchyně je výborná, není tady ještě moc známá, v restauracích v ČR bývá často spojená s japonskou. V Praze je podle mě nejlepší Hanil ve Slavíkově.

Doudou
1387 příspěvků 20.5.16 12:30

@Frantiska Písek je těžká bída. Jak píše @Olinka, tak to je jediná snesitelná volba. Ale nic super nečekejte. Raději bych někam popojela.

Frantiska
3578 příspěvků 20.5.16 12:35

@Doudou a kam ja to tam vůbec neznam :)? na internetu jsem nasla ještě Hotel Biograf

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.16 14:20

@Tulipe, dobry podnik, souhlasim.

Krehutka
368 příspěvků 20.5.16 14:37

@Tulipe Nemáte, prosím, zkušenost s Kimchi na Bělohorské? (http://www.kimchi.cz/about/).

Tulipe
117 příspěvků 20.5.16 15:08

@Krehutka Tam jsem byla jen jednou, měli jsme Korean BBQ a spoustu předkrmů a bylo to dobrý. Strašně milý personál, nic moc interiér. Známí Korejci tam jezdí přes celou Prahu, tak to asi bude stabilně kvalitní :)

Krehutka
368 příspěvků 20.5.16 15:21

@Tulipe Někde jsem se dočetla, že je to snad bytová? restaurace. Díky, při nejbližší příležitosti vyzkouším. Do Prahy jezdím jen pracovně, a to pak nezbývá moc času. Už jsem ale nasbírala tolik tipů, že si tam asi budu muset zařídit dovolenou:-).

hibiki
90 příspěvků 20.5.16 16:11

Já mám Kimchi moc ráda. Dokud kamarádka bydlela ve Vokovicích, chodily jsme tam na jídlo při každé mojí návštěvě. Je to malý rodinný penzion, restaurace je v přízemí. Jídlo vynikající a paní (asi majitelka) hodně milá. Škoda že je to tak z ruky.

Stránka:  « Předchozí 1 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek