Doporučte restauraci

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
goldfischlein
49 příspěvků 15.8.16 13:10

Nemáte prosím někdo tip na dobrou restauraci v Uherském Hradišti a okolí? Chceme jet na výlet do archeoskanzenu v Modré a vůbec netušíme, kde by se tady dalo dobře najíst. Předem děkuji :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.16 10:55

@goldfischlein K archeoskanzenu přiléhá hotel Skanzen, byli jsme tam jen na pivě, ale vypadalo to hezky. Prý patří stejnému majiteli jako nedaleký hotel Mlýn, kde jsem jedla svíčkovou (v lístku Svajbová svíčková) a byla vynikající, myslím, že tak dobrou svíčkovou jsem v restauraci ještě nejedla. V hotelu Skanzen ji mají v jídelníčku taky, ale vařit ji tam bude zřejmě někdo jiný, ačkoliv k sobě podniky patří. V UH mám dobrou zkušenost z hotelu Koníček, v poledne vaří ale jen tři „meníčková“ jídla.

goldfischlein
49 příspěvků 16.8.16 15:57

@Pinot Noir Děkuji moc!

Lála_druhá
471 příspěvků 16.8.16 16:33

@goldfischlein
Hotel Mlýn Velehrad dobrý, souhlasím. Přímo v Hradišti Koníček, Hotel Slunce (vlastní Valenta), byla dobrá i La Brusla u zimního stadionu, ale co změnila majitele, tak jsme tam nebyli, tak nevím. I Rotter ve Františkánské ulici se dá, a ještě mě napadl Hejtman Šarovec (ale tam jsem byla naposled před čtyřma rokama, aktuálně nevím).

Mylady2
12413 příspěvků 16.8.16 21:59

@Lála_druhá och šarovec a slunce neeee :-D nic proti Ivovi

goldfischlein
49 příspěvků 17.8.16 09:14

@Lála_druhá Děkuji!

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 20:36

Letela jsem do Bruselu do Comme chez Soi, pr. tato restaurace za takovy vylet rozhodne stoji! Naprosto uzasne, merci beacoup monsieur Rigolet (btw velmi sympaticky muz), priste rezervuji stul primo v kuchyni, ted me tam vzal aspon podivat :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 21:28

Vyjimecne by me opravdu zajimalo, proc dal nekdo cervene a co mu tedy konkretne nechutnalo nebo v cem nebyl spokojen se servisem :D

Frantiska
3578 příspěvků 29.8.16 21:46

@lioncity jsem rada, ze jsi to sem dala :) Brusel mam v planu pristi rok, Antverpy byly obrovských zklamáním, ale jídlo v hotelu bylo moc dobre.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 21:47

@Frantiska jsem opravdu rada, ze to nekoho inspiruje, rezervace naprosto nutna. Bylo to vynikajici.

Frantiska
3578 příspěvků 29.8.16 21:50

@lioncity urcite, ja jsem za informace ze sveta vdecna. clovek nikdy neví, kdy bude mit moznost se tam podivat. Treba v Holandsku to bylo padesat na padesat. Neco dobre, neco prumerne, neco otresne a jeden zazitek dokonaly a jeden skoro dokonaly. Ale teda tolik hnusných rajských polevek, co jsem byla nucena snist za ctrnact dnů, to by se ani u nas snad nestalo.) Zajimave bylo, ze nemam moc rada jablecne kolace, ale ve vlakovem muzeu v Utrechu /kavarnu i muzeum doporucuji :) / jsem jedla nejlepsi kolac ve svem zivote a pak jsem si ho v Holandsku porad davala v nadeji, ze bude taky dobry a uz se to znovu nepovedlo :)

Příspěvek upraven 29.08.16 v 21:58

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 21:52
@lioncity píše:
Vyjimecne by me opravdu zajimalo, proc dal nekdo cervene a co mu tedy konkretne nechutnalo nebo v cem nebyl spokojen se servisem :D

Jsem zvědavá, kolik dostanete odpovědí :)

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 22:02
@lioncity píše:
Vyjimecne by me opravdu zajimalo, proc dal nekdo cervene a co mu tedy konkretne nechutnalo nebo v cem nebyl spokojen se servisem :D

Já jsem ti dala zelený, ačkoliv jsem tam byla jen v hospodě, jak tam mají vyloženou tu všelikou žoužel před provozovnou… Zelený jako útěchu, protože tenkrát jsme měli ty porce větší :D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 22:17

@lioncity Já jsem dala zelené za Brusel celkově. Ačkoli je moje vlastní zkušenost s bruselskou gastronomií miniaturní, ohromilo mě, že zcela náhodně vybrané banální jídlo (jehněčí kolínko se špenátem) ve zcela náhodně vybrané banální restauraci dosahovalo kvalit ve zdejších poměrech málo viděných, a to za komickou cenu asi 20 €. Nevěřím, že to byla náhoda. Poměr cena/výkon, zvlášť vztaženo k celkové cenové hladině, nevyzněl pro tuzemskou gastronomii nijak lichotivě, a to su sakra vlastenka, kterou by velice potěšilo napsat opak.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 29.8.16 22:58

@Frantiska já jsem svůj nejlepší (jablečný a vůbec) koláč jedla v cukrárno-kavárně Alchymista v Praze na Letné - foto z jejich fb jako pařížský jablečný koláč, byl fakt úžasnej

Frantiska
3578 příspěvků 29.8.16 23:05

@Potrefenáhusa vyzkousim :)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 29.8.16 23:08

@Frantiska akorát nevím, jestli ho mají ve stálé nabídce nebo tam ty dorty pořád obměňují. Ale ta cukrárna stojí za návštěvu i tak, mají krásnou zahrádku ve vnitrobloku.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.16 23:09

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:41

Frantiska
3578 příspěvků 29.8.16 23:10

@Potrefenáhusa jj ja tam obcas zajedu jen kvuli te zahradce, je to tam jak z jineho sveta

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 06:12

@SagaN utecha netreba, to bylo 5 chodove menu, ve skutecnosti tech chodu prinesli 7 a odchazela jsem po trech hodinach vyborne najezena. Pralinka a makronka se do me uz nevesly :-) to na fotce je jen jeden z predkrmu.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 06:13

@Lola ja mam taky s Bruselem dobrou zkusenost, byla jsem tam ted po treti a i v nahodne vybrane celkem obycejne restauraci meli dobre jidlo - musle.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 06:15

@Frantiska ten holandsky jablecny kolac mam taky rada. Co byl v Holandsku ten dokonaly zazitek? Pristi rok zacinam druhou desitku, takze tipy se mi hodi.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 21:49

Prosim o doporuceni restaurace na Vinohradech, kde bych se dobre a v klidu najedla s detmi. Detsky koutek nutne nepotrebuji, spis abych tam mohla zajet s kocarkem tak, abych neobtezovala ostatni. Preveruji rychlou obsluhu, prece jen deti dlouho u stolu neudrzim v klidu. Vinohradsky parlament spis ne, potrebuji mit mladsiho raracha pod dohledem, tam je koutek mimo.

Garfie
4456 příspěvků 31.8.16 09:07
@lioncity píše:
:-D Ode mě zelené, přestože nepokrytě závidím, takže bych ti vlastně měla prsknout červené!!! Tak příště.
Dadoo
5536 příspěvků 1.9.16 19:54

@lioncity Za mě taky zelené, i když to menu jsi měla vyfotit raději otevřené :-)
Když už mé finance nestačí na to, abych mohla (pracovně a výzkumně!) podobné podniky navštěvovat sama, vítám aspoň ty fotky a postřehy. :-D Zajímá mě servis, tak prosím fotit dál!

Stránka:  « Předchozí 1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek