Doporučte restauraci

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

lioncity 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.16 22:26

@Dadoo menu je zde, mela jsem to vikendove vecerni

https://www.commechezsoi.be/…/menu.gb.pdf

lioncity 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.16 22:29

@Dadoo servis byl perfektni, velmi sympaticke bylo, ze to byli muzi vekove cca kolem padesatky, to se casto nevidi.

Dadoo
5536 příspěvků 01.09.16 22:33

@lioncity Díky díky! Se třeťáky začínám skladbou menu a hrozně mě baví, jak se dnes menu píší - nebo pokrmy = seznam surovin :-)
Hezké srovnání s učebnicí, stále platnou, ze které jsem se učila kdysi ještě já :-D
Studené předkrmy, polévky, teplé předkrmy, ry, drůbež, zvěřina, dětské pokrmy, hotová jídla.. atd, atd :-D
 Díky!

Dadoo
5536 příspěvků 01.09.16 22:35

@lioncity Jj, mně se servírky nelíbí. Každá vypadá jinak. To ti chlapi jsou takoví stejní a vypadají líp, elegantněji. Proto taky na banketech a galavečeřích obvykle slavnostní obsluhu dělali jen chlapi.

bestia
2300 příspěvků 01.09.16 22:43

@lioncity lebo to budi dojem, ze si si zaletela na snobsku veceru az do bruselu a este tu machrujes. nehoraznost!
p. s. skoda ze az teraz, par mesiacov dozadu by sa mi tato vedomost dost hodila, snad vyuzijem nabuduce

lioncity 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 05:41

@bestia, oh so :-) tak to ja budu prispivat casteji.

lioncity 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 05:43

@bestia comme chez soi existuje od roku 1907 nebo tak nejak, tak myslim, ze chvili jeste bude a bude jeste sance tam zajit. Urcite rezervovat predem, bylo plno.

edge 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 06:50
@goldfischlein píše:
Nemáte prosím někdo tip na dobrou restauraci v Uherském Hradišti a okolí? Chceme jet na výlet do archeoskanzenu v Modré a vůbec netušíme, kde by se tady dalo dobře najíst. Předem děkuji :-)

Asi sem píšu pozdě, ale doporučuji stejně jako @Pinot Noir hotel Skanzen. Měli jsme tam oběd a byli jsme spokojeni s obsluhou i jídlem. Jak se vám v Modré líbilo? My byli v té části, kde jsou ryby, koupali jsme se i v tom biotopu a byl to fajn výlet.

edge 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 06:52

@lioncity já bych ty ramena neřešila, vždyť je to jedno, ne?

lioncity 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 09:55

@edge ja je neresim, delam si z nich srandu

edge 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.16 10:03

@lioncity však jo, co taky jinýho s nima :-D

umad
345 příspěvků 05.09.16 11:09

Nemáte tip na lokál v Pardubicích pro oběd s obchodním partnerem?

goat
165 příspěvků 05.09.16 11:15
@umad píše:
Nemáte tip na lokál v Pardubicích pro oběd s obchodním partnerem?

Třeba toto http://bonte.cz/

umad
345 příspěvků 05.09.16 11:47

@goat Děkuji, to vypadá pěkně.

goldfischlein
49 příspěvků 07.09.16 14:19

@edge V Modré se nám líbilo moc, byli jsme s malým dítětem, takže jsme se vlastně jen podívali na ty ryby (byli jsme předtím ještě jinde), protože mrně bylo unavené.
Na oběd jsme šli do toho hotelu Skanzen a pocity z toho mám značně rozporuplné. Nejprve výborný předkrm, ale hlavní jídlo nás nenadchlo. V podstatě vše pořádku, ale absolutně neochucené. A nejhorší byla dětská porce svíčkové - ta měla se svíčkovou společný asi jen název. Nedobrá omáčka a tuhé maso.

mitford sister
535 příspěvků 07.09.16 14:29

@umad bonte ne prosím. to je taková nakašírovaná provinční hrůza v otřesném baráku. pardubice jsou bohužel na slušné restaurace dost černá díra, podívejte ale sem http://www.tiburon-restaurant.cz/#…. nebyla jsem, nemohu sloužit vlastní zkušeností, ale recenze slušné. až budu v rodné vísce, hodlám zajít.

Pinot Noir 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 15:26

@goldfischlein Tak to mě mrzí, svíčková v partnerském hotelu Mlýn je skvělá.

goldfischlein
49 příspěvků 07.09.16 16:06

@Pinot Noir Nevadí, příště zkusíme ten partnerský podnik, až zase budeme poblíž.

edge 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 06:57

@goldfischlein Tak to je škoda… Děti tam měli výborný lívance s ovoce a bramborový taštičky s povidlama a my si dali tatarák a ten byl taky v pořádku. Při odchodu nás ještě pobavil potapěč, který tam čistil ten podvodní tunel. Říkali jsme mu, že v tom biotopu možná najdou potápěčský brýle našeho syna a on nám s úsměvem začal vyjmenovávat, co všechno už odtamtud vytáhl :-)

pabylka
1011 příspěvků 12.09.16 22:53

Doporučte prosím dobrú reštauraciu na Broumovsku…

dost_bot
2071 příspěvků 12.09.16 22:54

@pabylka Ano, ta by mě také zajímala. Krajina nádherná, ale jíst se tam nedá, nikde.

pabylka
1011 příspěvků 12.09.16 22:56

@dost_bot Nieee, to mi nevravte..ideme tam na týžden…to sa fakt nič nenajde?

dost_bot
2071 příspěvků 12.09.16 22:59

Mně se to nepovedlo, ale nebyla jsem moc vytrvalá. Nějakou gastronomii jsme vzdali, jedli jsme prostě něco na pohon, a chodili, a chodili, a chodili…a tahle část výletu byla skvělá. Těšte se, je tam co vidět a je tam nádherně.

mitford sister
535 příspěvků 14.09.16 08:56

Nevíte prosím někdo o kavárně/čajovně v Praze, kde je to v mezích možností hezké, ne moc estotero-hippie (vč. toho, aby tam měli normální sezení, ne nějaké koberce či matrace na zemi), kde by byli vstřícní ke skupině cca 10 amatérských filosofů? :)

Mylady2
12413 příspěvků 14.09.16 09:11

@mitford sister kdysi jsem byla na eventu tady http://www.kokeiwa.eu/novinky
Ale byl to teda japonský čajový obřad :-) to asi nehledáte

Stránka:  « Předchozí 1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek