Dorothy Perkins má poštovné zdarma. Ale pouze 2 dny.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
MP Barbucha
3716 příspěvků 19.2.13 10:00

@LorelaiH.
Kvalita je různá, je potřeba vybírat opatrně. Asi bych on nich nekoupila žádná bavlněná trička atd. Mám jedny šaty a tu košili a s obojím jsem spokojená.

Grossularia
3204 příspěvků 19.2.13 21:03

@LorelaiH. Šité to bývá slušně, řekla bych líp než Tesco. Ale pozor na materiály, často to bývá řidina. Zvlášť úplet bývá tahavý jak žvýkačka. Ale když je tam něco viskosa, len nebo směs bavlny s elastanem, tak to bylo zatím vždy dobré.

A když nevyhovuje, není vůbec problém to vrátit, už jsem vracela víckrát.

Pozor hlavně na to, že DP nepředpokládá existenci prsou. Dostanu se nahoře jen do věcí, které mají i na fotkách velice výrazné záševky a nebo ještě lépe jsou zavinovací.

Celkově je oblečení od DP moc fajn, obzvlášť hezké mají šaty.

niikkii
31 příspěvků 19.2.13 22:14

Hmmm diky holky, jen jsem nakoukla na jejich stranky a uz mam objednane saty. Sakra..:))

Sleepy
209 příspěvků 22.2.13 13:55

Tak Dorothy Perkins má zase poštovné na tři dny zdarma.

Trošku mě mrzí, že jsem si tam předevčírem udělala objednávku, měla jsem chvilku počkat a uštřila bych:)

711990
3200 příspěvků 22.2.13 14:35

Hmm taky jsem predevcirem objednala;) smula;))))
Za jak dlouho vam obvykle balicek dorazil?

Sleepy
209 příspěvků 22.2.13 14:43

@711990 Objednávala jsem tam poprvé, tak uvidíme, už se těším, tak snad brzo:)

ifoun
338 příspěvků 22.2.13 17:03

Navíc mají na vše 25 procent slevu (i na už zlevněné věci).

Evikk
39 příspěvků 22.2.13 17:56

Já jsem taky objednala v úterý :-).
Ve středu to odesílali, takže počítám, že v pondělí je to tady jak na koni.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 18:49

Ha, tak nakonec jsem po předlouhém rozhodování objednala jen dvoje ponožky, mají fakt hezké vzory (mám ovečkové a třešňové) :D Ty jejich šaty mě nějak neberou a bojím se, že to bude nanic kvalita… Třeba tyhle by se mi barvou a střihem líbily a už jsem je měla v košíku, ale pak se mi znelíbilo, jak na fotce s figurínou prosvítá látkou světlo, bojím se, že to bude tenký hadr, navíc jsou z polyesteru. Máte někdo zkušenosti s podobnými šaty od nich? Byť jsou i sebelevnější, nechci vyhodit peníze za něco nenositelného.

Grete
800 příspěvků 24.2.13 18:59

Díky za upozornění, ideální chvíle na první pokusný nákup :)

Sleepy
209 příspěvků 24.2.13 19:28

@Grete Ale pozor, končí to dnes o půlnoci :)

Grete
800 příspěvků 24.2.13 19:31

Jojo, taky už mám objednáno :) Se slevou a s poštovným zdarma to je myslím skoro bezbolestná zkouška. (Pokouším se koupit si podobné džíny, jako jsem před dvěma lety koupila v londýnské DP. Sednou mi jako žádné jiné a začínají se rozpadat…)

Roseline
2319 příspěvků 2.5.13 10:39

Nemáte někdo vysledované, jak často je poštovné zdarma?
Teď zrovna je poštovné zdarma při objednávce nad 50 liber, ale já mám vybráno zboží v nižší hodnotě.

Grete
800 příspěvků 2.5.13 12:08

Myslím, že je to spíš nepravidelné a nepříliš časté. Vyplatí se sledovat DP na facebooku, kde se o podobných akcích obvykle informuje. Často jsou tam třeba slevy, které mohou s trochou štěstí poštovné pokrýt. Poštovné zdarma nad 50 je tam myslím dlouhodobě.

volfish
945 příspěvků 2.5.13 15:22

Nejjednodušší je zaregistrovat si posílání newsletteru do mailu. ;-)

Grete
800 příspěvků 22.5.13 13:13

DP má do zítra do poledne slevu na vše 25 %, což pokryje u jakéhokoli nákupu kolem 20 L minimálně poštovné.

ifoun
338 příspěvků 6.9.13 10:03

DP má opět slevu - 25 procent na vše a poštovné zdarma. Kód je SHOPSAVVY.

MorusRubra
744 příspěvků 8.2.14 22:27
Fashion Fate

DP má teď slevy 10-50%. Stačí si vylosovat. Já už mám objednáno několik košil a šál pro sebe a horu triček pro mamku. 50% dolů a nulové poštovné (mám přes 50 liber) potěšilo.

Jordaan
9535 příspěvků 28.2.14 12:23

Neni to sice Dorothy Perkins, ale -

Moje posledni zkusenost s online nakupy v Topshop me privedla k tomu, ze jsem u nich zrusila svou registraci. Topshop udelal chybu (poslali mi zbozi, na kterem visely takove ty plastove visacky, ktere maji zbozi zabezpecit proti kradezi a ktere nejdou odstranit), omluvil se, slibil napravu a nic se nestalo, zadna naprava se nekonala. Po nekolika emailech a telefonatech se mi z nich podarilo aspon vyrazit penize, ktere jsem puvodne zaplatila a uz me tam nikdy nikdo neuvidi.

MorusRubra
744 příspěvků 24.4.14 14:06

Dorothy Perkins má teď do 27.4. slevu 30% na vše.

A zkuste si zadat kód WELCOME15 a budete mít ještě 15% dolů. Je to sice kód pro první objednávku, ale já jsem ho použila opakovaně a fungoval.

MorusRubra
744 příspěvků 29.5.14 11:42

DP má opět 30% slevu na vše. Ale momentálně jim moc nefungují webovky, pořád mi to háže chybové hlášky a nedá se pracovat s košíkem.

Mám v plánu několikery šaty pro sebe a několik triček s květinovým potiskem pro maminku.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek