Dotaz: kabelka z Ďábel nosí Pradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2646 příspěvků 13.11.12 07:50
Dotaz: kabelka z Ďábel nosí Pradu

Nevíte náhodou někdo, co to bylo za značkovou kabelku, ve které Mirandina dcerka tahala knížky do školy, a kterou Andy dávala stále znovu opravovat? Nedávno jsem si na to vzpomněla a straší mi to v hlavě, znáte to.

Reklama

Reklama

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 13.11.12 12:52

Hledala jsem hledala a nic nenašla, bohužel (ani žádné info, ani fotku)..A bohužel si ani ten moment nevybavuju. Nebyl by nějaký screenshot?

RenaLange  13.11.12 13:04
@Curlygirl píše:
Hledala jsem hledala a nic nenašla, bohužel (ani žádné info, ani fotku)..A bohužel si ani ten moment nevybavuju. Nebyl by nějaký screenshot?

Je to v knize, ale protože jsem se zrovna vrátila nemám čas ji hledat (.
Nebyla od Anya Hidmarch?

Sibyla
2646 příspěvků 13.11.12 13:07

Ano, bylo to v knize. Ne, nevím, nic mi to neříká, jen že to byla krásná a ultradrahá kabelka, kterou spratek průběžně ničil.

Curlygirl
1901 příspěvků 13.11.12 13:15

@RenaLange Aha, v knize! :-D Knížku taky teď u sebe nemám… já pořád dumala o tom, na kterém místě se to v tom filmu objevuje. Teď jsem to zkoušela hledat jako knihu a i Anyu Hidmarch, ale opět jsem nic nenašla.

lucindaSK
914 příspěvků 01.12.12 17:22

Myslíte toto?

„V podstatě se jednalo o to, že jsem hodila peněženku Gucci a telefon Motorola do tašky od Fendiho, kterou tak často zneužívala. Tu nádheru v hodnotě deseti tisíc dolarů používala v posledních týdnech Cassidy jako školní tašku a už z ní odpadnout pár korálků a taky se odtrhlo ucho. Miranda mi ji jednoho dne pohodila na stůl a řekla, ať to dám spravit, a jestli to prý nepůjde, tak ať ji vyhodím. Odolala jsem pokušení říct jí, že ta taška se spravit nedá, abych si ji mohla nechat a dát ji u brašnáře za pětadvacet dolarů opravit.“

Strana 292.

Sibyla
2646 příspěvků 01.12.12 17:46

@lucindaSK Ano, to je ono, díky moc! Tak Fendi!

Reklama

Váš příspěvek

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama