Dotazník pro ženy 45+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simply45
2 příspěvky 13.2.20 13:27
Dotazník pro ženy 45+

Kdysi jsem byla na Modním pekle registrovaná, svou registraci jsem pak zrušila, abych se znovu, teď vrátila. Měla bych prosbu ke všem uživatelkám věkové kategorie 45+. Provozuji e-shop s přírodní kosmetikou, jehož název zde z pochopitelných důvodů neuvádím. Vzhledem k vlastním zkušenostem i věku bych jej ráda více orientovala na ženy 45+, ale protože mé osobní zkušenosti mohou být zavádějící, potřebuji více dat, abych ženám dané věkové kategorie mohla vyjít co nejlépe vstříc. Pokud byste se se mnou chtěly podělit o své potřeby týkající se pleti, pokožky těla, vlasů a pod., zkuste, prosím vyplnit dotazník v následujícím odkaze. Zabere Vám to cca 5 minut Vašeho času. Děkuji všem za ochotu a spolupráci.
https://www.survio.com/…3X2L5O7A7P2A

Reakce:
joohana7
16 příspěvků 13.2.20 21:46

Bohužel dotazník nelze vyplnit, chybí vám tam možnost „jiné“. Na tělo např. používám tělový olej, stejně jako na odlíčení obličeje, ale takovou možnost nelze zadat.

Simply45
2 příspěvky 13.2.20 23:30

@joohana7 Děkuji za upozornění. Dotazník jsem ve smyslu Vašich připomínek upravila. Pokud se k němu vrátíte a vyplníte jej, děkuji.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek