Dotazník soč - stravovací návyky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terra_1
3 příspěvky 1.2.20 18:16
Dotazník soč - stravovací návyky

Dobrý den, jmenuji se Tereza Červenková a jsem studentkou 4. ročníku oboru zdravotnický asistent/praktická sestra. Tento školní rok jsem se rozhodla zapojit do středoškolské odborné činnosti, v oboru zdravotnictví, s prací, která se bude zabývat stravovacími návyky a výživou. Tímto bych vás chtěla požádat o vyplnění mého dotazníku. Děkuji za případné vyplnění mého dotazníku.

https://www.click4survey.cz/…646/79b7987a

Reakce:
benyka
8416 příspěvků 1.2.20 18:34

Měla jsem snahu, ale vymykám se z vašeho dotazníku tak dokonale, že bych zřejmě spadla do kategorie opomenutelných extrémů. :-)

Sisi_82
9 příspěvků 2.2.20 11:21

Vyplněno:smile: mějte se hezky…

giuliettka
7174 příspěvků 2.2.20 11:27
@Sisi82 píše:
Vyplněno:smile: mějte se hezky…

Povodne som to chcela vyplniť až budem u pc a nie na mobile, ale vám evidentne jebe, ak ste si zaregistrovala nový nick, aby ste sama sebe vyplnila dotazník, alebo aspoň dala najavo, že ho vyplňujete. Vy si vystačíte aj sama.

mimi
249 příspěvků 2.2.20 14:07

@Terra1
Viem, ze ste napisali, ze ste stredoskolacka, ale mali Vas v skole poucit o tom ako sa vytvaraju a hlavne vyhodnocuju dotazniky, ze korelacia neznamena kauzalitu. Niektore otazky su navadzajucea v niektorych je privela informacii alebo otazky neobsahujuce volbu „ziadna porcia“. Alebo nezohladnuju mozne potravinove intolerancie, ci vegetarianov alebo veganov. Napriklad otazka tykajuca sa masa, strukovin a orechov a vajec nezohladnuje napr. ludi, ktori nejedia maso. Napr. taki mozu jest vela strukovin ale vegani zas ziadne vajcia a podobne. Ja jem maso, ale nejem strukoviny ani orechy. Takze moja odpoved, aj ked zaznacim, ze 3 krat v tyzdni jem, nebudete vediet co, ci maso, ci strukoviny, ci orechy. Dobre, nebudem trapit, ale pomohlo by aspon dat viac moznosti v niekorych odpovediach.

Terra_1
3 příspěvky 2.2.20 14:12
@giuliettka píše:
Povodne som to chcela vyplniť až budem u pc a nie na mobile, ale vám evidentne jebe, ak ste si zaregistrovala nový nick, aby ste sama sebe vyplnila dotazník, alebo aspoň dala najavo, že ho vyplňujete. Vy si vystačíte aj sama.

Jestli je to mířeno na mě, tak já jsem si žádný nový účet proto, abych si vyplninla svůj dotazník nezakládala. ;) :)

Terra_1
3 příspěvky 2.2.20 15:10
@mimi píše:
@Terra1
Viem, ze ste napisali, ze ste stredoskolacka, ale mali Vas v skole poucit o tom ako sa vytvaraju a hlavne vyhodnocuju dotazniky, ze korelacia neznamena kauzalitu. Niektore otazky su navadzajucea v niektorych je privela informacii alebo otazky neobsahujuce volbu „ziadna porcia“. Alebo nezohladnuju mozne potravinove intolerancie, ci vegetarianov alebo veganov. Napriklad otazka tykajuca sa masa, strukovin a orechov a vajec nezohladnuje napr. ludi, ktori nejedia maso. Napr. taki mozu jest vela strukovin ale vegani zas ziadne vajcia a podobne. Ja jem maso, ale nejem strukoviny ani orechy. Takze moja odpoved, aj ked zaznacim, ze 3 krat v tyzdni jem, nebudete vediet co, ci maso, ci strukoviny, ci orechy. Dobre, nebudem trapit, ale pomohlo by aspon dat viac moznosti v niekorych odpovediach.

Ano už jsem si to také uvědomila a vím, že je to špatně postavené, bohužel je už pozdě něco měnit, ale beru si z toho ponaučení do budoucna, jak to udělat líp a už alespoň vím, jak by se to dělat nemělo. Do soč jsem šla za účelem něco takového zkusit, vím, že není šance za postoupení, ale určitě to beru jako zkušenost. A děkuju za komentář.

Sisi_82
9 příspěvků 2.2.20 15:13
@giuliettka píše:
Povodne som to chcela vyplniť až budem u pc a nie na mobile, ale vám evidentne jebe, ak ste si zaregistrovala nový nick, aby ste sama sebe vyplnila dotazník, alebo aspoň dala najavo, že ho vyplňujete. Vy si vystačíte aj sama.

Jeee tak ja jen chtela slečně udelat radost, ze ji to někdo vyplnil. A to jen protoze ze jsem nemocná a nudím se… A vy hned do ní, že jej jebe :smile:no nejebe…

giuliettka
7174 příspěvků 2.2.20 15:27

@Sisi82 Tož, nudím sa viac ako vy. Jebe mne. :-D

Judy24
1142 příspěvků 11.2.20 10:14

Já jsem se slitovala, ale asi ten dotazník nedokážu vyplnit, protože nechápu tuhle kombinaci otázek (která je tam několikrát).

Co mám vyplnit, když například jím zeleninu dvakrát týdně? To má pak smysl jen ta druhá otázka, ne? Chápu správně tu první, že se ptá na situaci „Když už je to den, kdy jíte zeleninu, kolik porcí sníte?“? To je ale nějaké divné, ne? Protože když jím zeleninu málo, tak jaká je šance, že v ten jeden den jí sním víc než jednu porci?

No je to celé nešťastné. :( Ale držím palce, všichni se musí všechno nějak naučit a na střední škole máte ještě dost času. :)

benyka
8416 příspěvků 11.2.20 11:37

@Judy24 Ono by bylo asi vhodnější počítat to na všeobecně pochopitelná deka, ale ty „porce“ jsou terminus technicus pro určité množství (vygůglila jsem 120 g - viz https://www.vitalia.cz/…-nad-ovocem/), takže i když je to pro normálního člověka bez patřičného vysvětlení k nepochopení, je možné, aby snědl při jednom obědě i víc porcí, aniž by praskl přecpáním. :-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek