DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8806 příspěvků 3.10.16 19:03

@Giulietta Aha. Tohlencto jde mimo mě. Používám asi tak dva krémy, jeden šampón, jedno mýdlo, jednu pastu na zuby a tři tužky na oči, takže jsem neměla páru, oč kráčí. :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 19:12

Tady začíná bejt sranda.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 19:13

@KoraKora Akože doteraz tu bolo príšerne smutno a konečne sa to prelomilo?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 19:31

Neútočte prosím stále na ty, co si změnily nick- udělala jsem to před 4 roky a lituju toho! Patřím také na černou listinu?

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 19:42

@Giulietta Za života červených ramínek tu smutno nebylo. :-D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 3.10.16 19:50
@ionicera píše:
Neútočte prosím stále na ty, co si změnily nick- udělala jsem to před 4 roky a lituju toho! Patřím také na černou listinu?

Samozřejmě, o tom nepochybujte.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 19:52
@ionicera píše:

Nie. Podozrivý sú len tí čo si založili nick po zrušení ramien. :-D Takže mesiace 9 a 10 roku pána 2016 sú na zakladanie nového nicku nevhodné! :-D Karma. :-D

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.10.16 20:19

Já si myslím, že hlavní bude ten bazar, ne? tam proklikne z google hromada lidí, co nemá zájem o diskuzi nebo články (obecně nemají zájem o peklo jako takové), ale chce prodat (koupit) hadry. Těch bude určitě víc, než lidí, co jdou konkrétně diskutovat nebo číst článek.

LeChatttNoir
373 příspěvků 3.10.16 21:05

Dopadne to jako na Arome.

Tam se stalo před nějakou dobou to samé. Z fora byly vyštvány členky, které ho defakto svými hodnotnými příspěvky vytvořily (Ada tam přispívala jen zpočátku), pak už bylo všechno v režii členek, které se v parfémech opravdu vyznaly a bylo radost je číst. Jenže pak Ada Arome prodala a začli úřadovat neschopní Admini. Stejně jako tady. Úplně stejný scénář. Neřešení ničeho, blekotání o změnách, které nikdy nepřišly, chaos. To vše korunováno Adinými arogantními přípěvky v tom samém duchu, jako tady - však si jděte, vypadněte, založte si svoje. Nebo buďte zticha.

Mám úplné deja-vu :D

A tak holky šly a založily si Parfumanii, perfektní stránky o parfémech, doporučuju k nahlédnutí :) Asi netřeba psát, že Arome šlo od doby jejich odchodu totálně do kelu.

EmilyG.
2149 příspěvků 3.10.16 21:24

@LeChatttNoir moc děkuji za nasměrování, parfumanie vypadá pěkně!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 21:30

@EmilyG. O parfémoch viem kulový. :-(

Malvin
309 příspěvků 3.10.16 21:40

@Giulietta nakoukla jsem k nim a mnohe diskuze se nazvem skoro shodují s těmi tady. Ale mají pohyblivé smajliky a nemaji červená ramínka.

LeChatttNoir
373 příspěvků 3.10.16 21:40

Ta parfumanie byl spíš příklad toho, že to jde, když se chce.

Protože admini s Adou názor nezmění. Psát tady a prosit je o jakoukoli změnu je úplně zbytečné. Na Arome neustoupili a dlouhodobým uživatelkám v ničem vstříc nevyšli, neudělají to ani tady. Nepočítejte s tím. Nejste pro ně důležití, jim je opravdu to, že tady někdo přispívá roky, jedno.
Mě už je to po tom, co se stalo na Arome, jasné. Ale kdo to už jednou nezažil, tak asi pořád doufá. Nedoufejte, nezmění se to…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 21:47

@Malvin Nešla by som tam, naozaj si chcem dáť pauzu. Ale tak nejak predpokladám, že človek by sa mal aspoň trošičku orientovať v tom na čo je blog zemeraný.
(a nie že mi tu niekto napíše, že ani tak o móde nič netuším. :-D )

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 21:53

@LeChatttNoir no a podobne to dopadlo s emiminem, tez vlastnenem mafrou. Uzivatelky odesly na modrykonik a emimino slo do kopru.

Frantiska
3578 příspěvků 3.10.16 21:57

@Lamicka emimino slo do kopru? a jak je to dlouho? manzel a jeho kolegove v praci, kdyz potrebuji poradit, tak hledaji dle jejich slov jen na emiminku. Nikde jinde se clovek nedozvi jak vycistit poblite veci, napsat smlouvu, zda dana lokalita ci stavebni projekt je dobry ci problemovy :) to abych jim rekla, ze maji hledat i na modrem konikovi.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 22:32

@Frantiska tak dva roky zpět. Po odchodu skupiny uživatelek jsem tam přestala chodit. Nedávno jsem tam něco hledala a diskuze byly dost neaktuální. Ale je fakt, že mi tam tehdy poradily i jak na baterii v autě :-)

Malvin
309 příspěvků 3.10.16 22:35

@Giulietta Nejsem příliš aktivní přispěvatelka, ale jsem aktivní čtenářka. MP jsem sledovala to ještě prapůvodní. Vloni v létě jsem si jeden den řekla, ze na pekle travim příliš mnoho času a ze do konce roku sem nevlezu. Abstinence se nekonala, našla jsem si jiná prokrastinacni témata. letos v březnu jsem si peklo otevřela a uz tu zůstala. Asi si zase nějakou pauzu dám. Pokud chcete pauzu, vyplníte si čas urcite rychle necim jiným.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.10.16 22:38

@Malvin no jenže já pauzu nechci! nechci svou sociální izolaci od bab řešit zas nanovo:-) chlapi jsou sice lepší (to si myslím odjakživa) ale přesto jen s nima mi prostě něco chybí…

Malvin
309 příspěvků 3.10.16 22:40

@viktorka_od splavu tak nepauzujte

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.10.16 22:41

@Malvin no nepauzuju, ale moje selektivně puntičkářská dušinka si tady v tom nastalém bordelu nějak neví… neni spokojená:-/

Ada Pekelná
973 příspěvků 3.10.16 23:19
@LeChatttNoir píše:
A tak holky šly a založily si Parfumanii, perfektní stránky o parfémech, doporučuju k nahlédnutí :) Asi netřeba psát, že Arome šlo od doby jejich odchodu totálně do kelu.

Jenže si na Parfumanii okopírovaly databázi z Arome, kterou jsem X let ručně tvořila. To byl také důvod, proč jsem na Arome přestala psát. Znechutilo mě to tak, že mě to prostě přestalo bavit.

yako
3225 příspěvků 3.10.16 23:40

@Ada Pekelná v Čechách co se dá ukradnout, se taky ukradne. Proto taky neventiluju svoje nápady. Mně ukradli i nerealizovaný nápady! A to mě teda nas… S tím se musí počítat a držet si svoje strategie pod pokličkou. Proto taky tady celou dobu říkám, že za tím (zrušením červených ramínek) může být i něco, do čeho zvenčí nevidíme…

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 09:50

@Ada Pekelná nezklamala jsi.

Už tu zaznělo vše. Chybí jen dodat, že: JSI STÁLE TA NAMISTROVANÁ ŠVADLENKA, CO SE ZE SVÉ POZICE HOJÍ NA OKOLÍ S MINDRÁKEM PŘES NĚKOLIK ZALOŽENÝCH WEBOVEK.

Ty to víš, já to vím a co teď? :)

BarcaAri
631 příspěvků 4.10.16 10:16

Admin opet nic nevysvetlil, odpoved „proc“ je vagni a uprimne asi nejsem jedina kdo si mysli, ze ve skutecnosti neobstoji. Neverim, ze se cervena vrati i kdyz jsem bytostne o jejich smyslu.
Nesla by udelat moznost k prispevku pridat hlasovani zelena/cervena?

Co se tyce pristupu Ady tak nejak kazdym dalsim prispevkem odkopava vic a vic. Pristup jeji a adminuv k pripevovatelum mi prijde opravdu nehorazne opovrhujici a arogantni a to mi prijde jeste horsi nez zmizeni cervenych.
A uprimne neverim, ze v dnesni dobe vetsina lidi na MP chdi z jineho duvodu nez diskuze.
clanky - o nicem, bazar - vesmes nepouzitelny, galerie - stagnuje…
Co jineho nez diskuze peklo drzi pri zivote?

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 29 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek