DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 10:18

Dobrý den všem,

jen reakce na některé příspěvky, které mi nejvíc utkvěly v paměti:

1. Neblázněte, vždyť je to jen diskuse.
Ano. Proto diskutujeme. Neplánujeme sebevražedné atentáty, nebereme zajatce, netrápíme zvířátka. Prostě diskutujeme. Na diskusním webu to snad není tak moc výstřední činnost.

2. Stěžujete si na chování adminů, ale přitom jste na ně sami drzí.
Tak moment: pokud někdo použil nějaké vulgarismy, to je nepřijatelné, a měl by se omluvit. To je bez debat. Drzost, sarkasmus a ironie je ale z úplně jiného ranku. Jednak to většinou vzniklo až jako reakce na opakovaný pád hrachu ze zdi, jednak admin je (měl by být) profesionál. Když obžalovaný David Rath (nechť je mu pryčna tvrdá) cíleně provokoval soudce Pacovského, nemohl soudce přeskočit stůl a umlátit ho židlí s ospravedlněním, že Rath si začal.

3. Pochopte, že platí zákony trhu.
Ano. Proto v duchu těchto zákonů vytváříme poptávku po červených ramíncích.

4. Jste menšina.
To je možné. Nějaká drobná anketa (pokud by nebyla cinklá, ale mějme otevřenou mysl a řekněme, že ne) by to mohla objasnit bez pochybností o tom, jak malá menšina ve skutečnosti jsme. Jinak ale platí Gaussova křivka.

5. Vy tady řešíte ramínka a přitom v Sýrii je válka.
Přiznávám kapitulaci. Souvislost ramínek a války v Sýrii by mě nenapadla ani ve snu.

6. Co vám brání jít pryč?
Pokud vám v restauraci nechutná jídlo, můžete buď prostřednictvím číšníka upozornit kuchaře, nebo změnit lokál. Ale také můžete udělat obojí - vzájemně se to nevylučuje.

7. Moc dlouho vám ta stávka nevydržela.
Jak komu. Jsou zde svobodní občané svobodné země, stávka není povinná, žádný Kim Čong Un nevelí.

8. Náš obchodní model je vytvořit tady trochu toho lidského tepla, aby si poctivě pracující nesmělá žena po náročném dni mohla u Pekla zaslouženě odpočinout, a mezi vyložením tašek s nákupem a začátkem Ordinace se mohla pochlubit svým nákupem v místním bazaru bez rizika, že jí domácí štěstí naruší červená ramínka.
Na to máte samozřejmě plné právo. Pro mě osobně je to dost validní informace a já za ni děkuji.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 10:28

@Lola Vidím, že Vy sa tu budete držať zubami nechtami rovnako dlho ako ja. :-D
Akurát, že Vy sa u toho budete tváriť ublížene a ako obeť. :-D
Tak ste sa sťažovala, čašník Vás vypočul a kašle na to, rovnako ako majiteľ lokálu. Naozaj sa Vám to ešte nestalo?

LeChatttNoir
373 příspěvků 4.10.16 10:35
@Ada Pekelná píše:
Jenže si na Parfumanii okopírovaly databázi z Arome
…která samotná je okopírovaná z Basenotes a Fragranticy, že.
Připadá mi to už opravdu úsměvné.
Tato předloha databáze na těchto webech dávno na netu existovala. Nikdo nic neukradl.

Navíc poslední roky na Arome se o databázi kromě zasloužilých členek nikdo nestaral, a kdyby to jedna členka nevzala na sebe, a neaktualizovala to a nepřidávala tam vůně ve svém volném čase a zadarmo, tak tam ani nemá cenu chodit.
Vůbec se nedivím, že už se jim nechtělo vám tam dělat hejly.

LeChatttNoir
373 příspěvků 4.10.16 10:38
@yako píše:
v Čechách co se dá ukradnout, se taky ukradne.

nikdo nic neukradl, to se tady zas jen mystifikuje…jako obvykle

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 10:40

@Giulietta Tak třeba čeká, až dorazí druhá směna.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 10:42

@CZPanda A ty by si išiel do toho podniku ešte raz a presviedčal iného čašníka?

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 4.10.16 11:16

@Giulietta tak treba to nekomu stoji za to, zjistovat jestli je to nova obchodni politika majitele, nebo jestli i pinkl plivnul do polivky z vlastniho popudu;-) se s tim nekde loudal az to vychladlo a da se s tim tudiz jeste nejak pracovat

Příspěvek upraven 04.10.16 v 11:19

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 11:18

@viktorka_od splavu A po zistení, že je to obchodná politika a že steakhouse prešiel na vegetariánsku ponuku, tak aj tak poleziem a budem ich presviedčať, že krvavý steak je to jediné čo ich uživí.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 4.10.16 11:21

@Giulietta tak ja si to taky myslim (ze je), ale ne vsichni to treba uz pochopili? nebo tomu neveri?

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 11:24
@Giulietta píše:
@CZPanda A ty by si išiel do toho podniku ešte raz a presviedčal iného čašníka?

Nešla, ale vím, že je dost těch, co půjdou. Kecám, v určitých případech bych to ještě riskla.Ale tady se jede absolutně prohraný boj. Vzpomeň na dobu, kdy chtěla Ada větší slušnost a kárala pekelnice. Ty ji nanosily do diskuze její konkrétní neomalené citáty k různým dívkám. A nic. Mohou si tu pinkat tam a zpět, ale spíše to skončí její běžnou pasivní agresí.

yako
3225 příspěvků 4.10.16 11:32
@LeChatttNoir píše:
nikdo nic neukradl, to se tady zas jen mystifikuje…jako obvykle

To já nemůžu vědět. Jestli si tam holky daly echo kam odcházejí, tak neukradl, jestli si někdo okopíroval kontakty a všechny obeslal, tak jo. Já nevím, jak to proběhlo.

Ada Pekelná
973 příspěvků 4.10.16 12:37
@LeChatttNoir píše: …která samotná je okopírovaná z Basenotes a Fragranticy, že.

Právě že ne, až na výjimky bylo všechno vytahané ze stránek výrobců. Proto jsem taky poznala, že je databáze okopírovaná přímo z Arome. Kromě toho tam byly všechny moje chyby v překladech, překlepy atd., ještě teď je to tam na pár místech vidět. Ale to už je vcelku jedno. Jestli se Arome vrátí, tak nejspíš v úplně jiné podobě.

Olive Oyl
197 příspěvků 4.10.16 13:08

Tak jsem to sem přišla zkontrolovat po šesti dnech a nic se tu nezměnilo. Červená ramínka nejsou, u admina to skoro vypadá, že stávkoval s náma, Ada vztekle prská, psi si zaštěkali (včetně mě) a karavana jede dál.
Ach jooo, jenže mně se tohle Sluníčkový bahno nelíbí. Možná, že je to jenom optický klam, protože se mi nechce dočítat všechno, co se tu za ten týden napsalo, ale zdá se mi, že mnou oblíbené přispěvatelky nepřispívají, kromě Giulietty a ta tu najednou nemá protihráče, takže slabý :(
Jasně, že je to jenom diskusní forum, o nic nejde a nemusím tu být. Však já dokážu prokrastinovat i jinak: 30 lvlů ve hře s pandou, co mi do mobilu stáhly děti, 5 přečtených Reflexů a cca 60 naučených/procvičených slovíček na quizletu za 6 dní.
Takže já si tu jenom odložím svojí frustraci z toho, že se peklo mění stylem, který se mi nelíbí a zase půjdu.
jinak naprostý souhlas s @Lola

system_error
855 příspěvků 4.10.16 13:11

@Olive Oyl o jakou hru s pandou jde, prosím? Vypadá to, že se mi bude hodit.

Admin Módnípeklo.cz
1144 příspěvků 4.10.16 13:12
@viktorka_od splavu píše:
@Admin Módnípeklo.cz děkuji. no, takže každou zvlášť? zapnula jsem to ale jedním kliknutím…

A fungovalo to? Děkuji za upozornění na chybku v té základní funkci,

admin Josefina

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 13:12

@Olive Oyl
Omyl. Gulietta už není. Minutu ticha prosím.

A666
419 příspěvků 4.10.16 13:18
@SweetPotato píše:
@Olive Oyl

Sakra, člověk ji odpoví a než mě stačí sejmout ironickým komentářem, tak je fuč :(

Olive Oyl
197 příspěvků 4.10.16 13:23

@system_error jmenuje se to panda pop a v podstatě je to obdoba bubble shooteru, jenom v některejch bublinkách jsou uvězněný panďata a když prohrajete lvl, tak pandí máma pláče a něco, co je možná vlk a možná opice se raduje :D :D :D

Magráta Česneková
1042 příspěvků 4.10.16 13:23

@SweetPotato takže máme očekávat příchod nějakého nového nicku? :-)

Olive Oyl
197 příspěvků 4.10.16 13:25
@SweetPotato píše:
@Olive Oyl

jestli už ani nebude, tak peklo právě zamrzlo

system_error
855 příspěvků 4.10.16 13:42

@Olive Oyl díky, zní to zajímavě:-)

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 4.10.16 14:16

@Admin Módnípeklo.cz fungovalo, i kdyz presne nevim podle jakeho klice mi ty maily chodily, asi u diskusi do kterych jsem prispela PO zapnuti toho upozorneni. tzn imho spravne, ano. jen to vypinani neni idealni.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 14:52
@LeChatttNoir píše: …která samotná je okopírovaná z Basenotes a Fragranticy, že.
Připadá mi to už opravdu úsměvné.
Tato předloha databáze na těchto webech dávno na netu existovala. Nikdo nic neukradl.Navíc poslední roky na Arome se o databázi kromě zasloužilých členek nikdo nestaral, a kdyby to jedna členka nevzala na sebe, a neaktualizovala to a nepřidávala tam vůně ve svém volném čase a zadarmo, tak tam ani nemá cenu chodit. Vůbec se nedivím, že už se jim nechtělo vám tam dělat hejly.

Přesně tak.
Navíc, když už jsme tak u těch krádeží… tak ten rozkol na Arome vznikl právě kvůli nim. Akorát se jednalo o poněkud jiný, klasický druh zlodějny. Jedna (nová) členka nabídla zakoupení parfémů v zahraničí, vybrala nemalé peníze a skutek utek. Když „stará garda“ (z různých indicií) poznala, že tam něco smrdí a bila na poplach, byla adminy i Adou neustále napomínána, vyfásla tu a tam nějaký ban… zamykalo a mazalo se jak o závod… protože na ty nekalosti upozorňovala veřejně, což bylo špatně že áno.
Protože se tím ventilováním ztížil žádoucí nábor nových členů - prostě probíhalo to velice podobně jako tady: Hlavně nevystrašit nově příchozí!
Tehdy šla škoda do desítek tisíc, skončilo to trestním oznámením, ale ti, kdo od začátku měli námitky a varovali ostatní, byli ti špatní. Tak na co tam ještě čekat…
O následné tahanici o autorství článků a recenzí (které, kromě diskuse, spoluvytvářely celé stránky) ani nemluvě.
A co je z Arome teď? Slepičárna par excellence, kde poslední, o čem se tam člověk dozví, jsou parfémy.

VypranávPerwolu
216 příspěvků 4.10.16 15:12

Na žádost admina přesouvám sem z verze 1,0

Od Ady:

@Ada Pekelná píše:

Já myslím, že moje odpověď je velmi konkrétní. Ani jedna část Pekla není důležitější než ostatní. Peklo je celek sestavený z několika částí, které musí fungovat dohromady. Když se upřednostní diskuze, nebudou sem chodit čtenářky článků; když se upřednostní články, budou nespokojené diskutující; když se vypíchne poradna, nebude se to líbit těm, které chtějí na titulní straně vidět galerii atd. atd.

@VypranávPerwolu

Jinými slovy, tvoje otázka nebyla otázka, ale předpřipravená past, do které jsem spadla. Podstatou problému je, že nemáme stejný názor. Pokus se to respektovat a nevynucovat si ten svůj. Má-li provozovatel Pekla názor, že ramínka nebudou a hlasování nebude, tak holt nebude.

Moje odpověď

Čtenářky článků chodí na články a na diskuzi možná ne, diskutérky to mají třeba zase naopak. Teď jste udělali akorát hodně pro to, aby diskutérky nechodili nikam. Tomu říkáte harmonie?

A je to pořád dokola. Proč považujete dotaz na možnost o hlasování o ramínkách za past? Protože máte strach, že by se projevil většinový názor? Stejně tak můžu já napsat, aby se provozovatelé pokusili respektovat názor, že červená ramínka chceme ( to by právě možná krásně ukázalo to hlasování). Nicméně chápu, že jako ubohý uživatel si nemám co vyskakovat a vynucovat na všemocném provozovateli. Ale ptám se a diskutuji slušně. Takže to se ještě může nebo už mám držet ústa?
Tak ať admin napíše, že mu jsou názory uživatelů ukradené, bude si to dělat po svém a komu se to nelíbí, ať si jde. Budeme všichni vědět, na čem jsme.

Ada Pekelná
973 příspěvků 4.10.16 15:23
@LeChatttNoir píše:
a kdyby to jedna členka nevzala na sebe, a neaktualizovala to a nepřidávala tam vůně ve svém volném čase a zadarmo,

Nedělala to zdarma, dostávala za to zaplaceno.

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 29 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek