DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Elinor.S
258 příspěvků 4.10.16 15:37
Tak ať admin napíše, že mu jsou názory uživatelů ukradené, bude si to dělat po svém a komu se to nelíbí, ať si jde. Budeme všichni vědět, na čem jsme.

Vsak přesně toto se snaží už cca týden sdělit a někteří to né a né pochopit.

VypranávPerwolu
216 příspěvků 4.10.16 17:19

@Elinor.S Tak jasně, že to chování admina je čitelné, ale jen ať to jasně napíše. Je rozdíl se k někomu chovat tak, že ty mě nezajímáš a říct/napsat to naplno: : jsi nula, nezajímáš mě ty ani tvé názory, klidně vypadni, přijdou jiní ( kteří mně budou stejně taky fuk)

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.16 22:53
@Olive Oyl píše:
@system_error jmenuje se to panda pop a v podstatě je to obdoba bubble shooteru, jenom v některejch bublinkách jsou uvězněný panďata a když prohrajete lvl, tak pandí máma pláče a něco, co je možná vlk a možná opice se raduje :D :D :D

Strašně drastická hra.To vám zničí karmu.

Bettz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.16 18:29

Připojuji podpis.

prirodnizrzka
162 příspěvků 5.10.16 19:28

@Lola pokud se přesunete, prosím kontakt na : prirodni. zrzka@seznam.cz kde vás najdu :) dík dík

Dahllie
2222 příspěvků 5.10.16 21:30

Hm, tak asi ten tichý protest protáhnu na neurčito, protože mě poslední dobou Peklo fakt už nebaví. A to jsem sem chodila vlastně každý den víc jak pět let. Téměř od úplného začátku.
Btw. vy, co jste tu ještě zbyly. Víte o tom, že Pekle dokonce existuje bakalářská práce? Od Barbory Majerové - Jazyková analýza blogu Módní peklo.

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.16 21:54
@Giulietta píše:
@Lola Vidím, že Vy sa tu budete držať zubami nechtami rovnako dlho ako ja. :-D
Akurát, že Vy sa u toho budete tváriť ublížene a ako obeť. :-D
Tak ste sa sťažovala, čašník Vás vypočul a kašle na to, rovnako ako majiteľ lokálu. Naozaj sa Vám to ešte nestalo?

Díky za tenhle příspěvek, souhlasím a podepisuji v plném rozsahu - taky sem budu nadále chodit, bez ohledu na názor druhých!

Jinak trochu mého milovaného vidláckého filozofování - zaplaťpámbů, že ještě aspoň na blogu si člověk může dělat co chce (ve smyslu můj blog - můj hrad). Tohle pořekadlo totiž brzy skončí na takzvaném smetišti dějin. Do baráků nám budou chodit úředníci kontrolovat, jak proschlá máme polínka do kamen, do hospody, kam chodí pořád těch stejných 10 chlapů z vesnice budou chodit kontroly proti kuřákům, a nájemníka do vlastní silou zrekostruovaného bytu nám vybere ombudsmanka, aby náhodou nedošlo k diskriminaci. Proti tomuhle všemu se normální člověk, co pamatuje sovětské vlajky ohradí, ale zákaz červených ramínek?! To je hrůza hrůz, přece chceme žít ve svobodném světě, ne?

Ano, jsem odporný kapitalista, slouha prohnilé Ameriky a podobně, ale dle mého skromného názoru ať si každý řídí svůj blog/dům/hospodu/obchod jak chce - v souladu se zákony a listinou základních práv a svobod. Na většině blogů mimochodem takto otevřená diskuse vůbec není - je jen na adminovi, co schválí ke zveřejnění a co ne, a tak je to v pořádku).

Riamine
322 příspěvků 5.10.16 22:01

@Dahllie Tomu i věřím. Pokud mi hlava dobře slouží, jednu dobu tady bývaly jisté vědkyně, které často jen provokovaly a odcházely s tím, že to byla jenom součást rozsáhlého a důležitého výzkumu :D. Ještě si pamatuji, že jedna dokonce o MP psala dizertačku. Celkem by mě zajímalo, jak to nakonec dopadlo.

Garfie
4456 příspěvků 5.10.16 22:19

@Dahllie To by mě docela zajímalo, nemáte někde odkaz?

Mladá chemička
219 příspěvků 5.10.16 22:29

@Garfie nejsem sice Dahllie, ale jsem strašně zvědavá :D

https://is.cuni.cz/…tail/138779/ - zde si tu BP můžete stáhnout

Garfie
4456 příspěvků 5.10.16 23:08
linbrno
28 příspěvků 6.10.16 09:06

Zaregistrovaná jsem chvíli, ale čtu to tu už hodně dlouho (třeba tak 5 let minimálně).
Mrzí mě to, co se zde děje, už od doby, co se zde objevovaly články nutně potřebující korekturu (ohledně toho jsem dokonce psala dvakrát redakci, ale usoudili, že je vše v pořádku).
Zrušení červených ramínek vnímám jako velký krok zpět, bylo to velmi dobré pro orientaci v příspěvcích, v galerii, v diskuzích typu CJMDNS, prostě kdekoliv.

Přístup adminů se mi taktéž nelíbí, takže se velmi ráda připojím k uživatelkám podepsaným v prvním příspěvku.

Liesel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.16 09:27

@Lola Souhlasim a podporuji

system_error
855 příspěvků 6.10.16 13:46

Upřímně si myslím, že vztah webové stránky a čtenář/diskutér je ten druh, kdy se potřebují oba. Je hezké, že máte super stránky, ale pokud tam nikdo nechodí, je to dost na nic.
Beru, že majitelé se mohou rozhodnout, že z Módního pekla udělají sluníčkové stránky, a že zrušení ramínek je ten pravý postup, ale způsob jakým to bylo pojato - najednou zmizí a smiřte se s tím, plus arogantní komentáře od Ady, považuji za velmi nekorektní. Opravdu by bylo tak strašně troufalé chtít, aby to bylo nějak slušně oznámeno a vysvětleno předem? Já myslím, že ne.
Osobně taky považuji diskuze za jediný důvod, proč jsem sem chodila, článků poměrně málo a i z těch je půlka o ničem. Na ostatní jsem koukala jen občas. Ale co já vím, možná je opravdu hlavní zájem jinde a neexistence ramínek to tu pozvedne do výšin. Asi beze mě, rušit profil nebudu, ale ani sem moc často chodit.

AuroraBorealis
948 příspěvků 6.10.16 15:44

Nebola som tu týždeň, potom som sem konečne v utorok zavítala a teraz som si dva dni v šoku dočítala, čo sa tu vlastne udialo. A nepáči sa mi to. Zrušenie červených ramienok neberiem nejako tragicky, ale určite je to krok vedľa. Aj na Facebooku ma pred časom potešilo, že pridali ďalšie možnosti rýchleho vyjadrenia názoru okrem tlačítka „Páči sa mi to“. Na Pekle som moc často červené vešiaky nepoužívala. Sem-tam, keď ma však nejaký príspevok vytočil a napísala som naň odpoveď, ktorá mi nakoniec prišla, že nás len zamotá do nejakej jedovatej výmeny názorov, radšej som ju zmazala a nahradila aspoň tým červeným ramienkom. No čo už? Čo ma mrzí viac je, že tá vyostrená nálada donútila viaceré užívateľky, ktoré som rada sledovala odísť. Som registrovaná od roku 2013, ale čítala som to tu aj predtým. Veľa som tu nediskutovala (edit. haha, 948 príspevkov.. tak ani nie málo som tu diskutovala :D ), ani nie som z tých „výraznejších“ užívateliek, ale obľúbila som si túto stránku a je jediná, kde pravidelne chodím okrem instagramu a facebooku. Nechám tomu voľný priebeh, či ma to tu bude baviť. Ale už teraz som mala pri dočítaní diskusií nepríjemný pocit z príspevkov admina a Ady. A vyslovene hnusný mi prišiel ten až posmešný príspevok, že to užívateľky, ktorým tento web prirástol k srdcu, nemajú brať tak tragicky, veď je to len internetová stránka. Sme v 21. storočí a aj virtuálny priestor môže človeku prirásť k srdcu a jeho užívatelia sa môžu istým spôsobom skamarátiť. Najmä ak sa tu stretávajú povedzme aj 5 rokov. Poslať ich/nás do r… teplých krajín s tým, že šak keď sa tak máte radi a nepáči sa vám tu, choďte a založte si vlastnú stránku, je len trápna bodka za celou touto „vylepšovacou“ komédiou.

Okavango
117 příspěvků 6.10.16 15:51

Admini sledujete to? Na co tu jsou diskuse, když jste lidem sebrali možnost se vyjadřovat jednoduchým, vizuálním (ramínka) způsobem? A když už lidé začali diskutovat jinak (důsledek vašeho kroku) - např. v CJDMNS, tak to promazáváte? Lidé tu ruší profily a domlouvají se, že se budou scházet jinde a jinak…

Copak vy to nevidíte? Nechápete?

Možná bychom tu mohli založit vlákno NEKROLOG MÓDNÍHO PEKLA.

system_error
855 příspěvků 6.10.16 15:56
@MP scully píše:Ano, jsem odporný kapitalista, slouha prohnilé Ameriky a podobně, ale dle mého skromného názoru ať si každý řídí svůj blog/dům/hospodu/obchod jak chce - v souladu se zákony a listinou základních práv a svobod. Na většině blogů mimochodem takto otevřená diskuse vůbec není - je jen na adminovi, co schválí ke zveřejnění a co ne, a tak je to v pořádku).

V zásadě souhlasím, že každý si může řídit stránky po svém, ale když použiji přirovnání k hospodě, stalo se asi toto:
Máte hospodu, která je poměrně oblíbená, chodí tam dost štamgastů, někteří i denně. Vy se rozhodnete, že je vám to málo a chcete hostů víc. Takže jen tak zrušíte nějaký oblíbený pokrm/ kulečník, atp. a když se hosté začnou ozývat, že to chtějí zpátky, pingl jim řekne, že jsou tu stejně jen trpěný loseři a jestli se jim to nelíbí ať jdou, on čeká na lepší lidi. Takže se logicky řada lidí urazí, začne se rozčilovat, protože nevěří, že je opravdu konec, a že se s tím opravdu nedá nic dělat a nakonec odejde. Naprosto je chápu.

benyka
8346 příspěvků 6.10.16 16:08

@system_error No a co? Vždyť je to úplně normální. Naštvali vás v obchodě? Nechoďte tam. Povolili kouření ve vaší hospodě? Tak si najděte nekuřáckou. Nemáte v českých obchodech oblečení ve své velikosti? Zajeďte si do Vídně. Vzpomeňte si, kolik takových a podobných doporučení v různých variantách tady zaznělo, a jak byli hodnoceni ti, kteří s nimi nesouhlasili.

system_error
855 příspěvků 6.10.16 16:59

@benyka Ale ony se tím řídí, proto odešly. Bohužel. Jen prostě doufaly (já taky), že se s tím dá něco dělat. Evidentně nedá, tak jsou pryč. Zatím to není změna k lepšímu.

benyka
8346 příspěvků 6.10.16 17:10

@system_error To je druhá věc. Ale nic nového pod sluncem. Dle Murphyho zákona: Každá změna je k horšímu. :-)

Ada Pekelná
973 příspěvků 6.10.16 19:32
@AuroraBorealis píše:
A vyslovene hnusný mi prišiel ten až posmešný príspevok, že to užívateľky, ktorým tento web prirástol k srdcu, nemajú brať tak tragicky, veď je to len internetová stránka.

To nemělo být ani trochu hnusné a posměšné a je mi líto, že to v tom vidíte. Vždyť je to pravda - Módní peklo je jen web, nejde tu o život, o zdraví, o vztahy (myslím o ty skutečné), v podstatě o nic. Skutečný domov, rodinu a přátele máte jinde, a tam stojí za to vynakládat emoce a snahy. Ne tady.

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.10.16 19:56

@Ada Pekelná
Ano, nejde tu o život. Ale vyznělo to nesmírně arogantně a i toto vaše vyjádření je arogantní. Kdo jste, abyste nám kázala co máme dělat?

Ašarat.k
339 příspěvků 6.10.16 19:58

Tak teď to drobet nechápu, ale to je tím věkem…
Když tu fotila šatky do plesu - hečte, lidi, záviďte mi; když tu psala o babičce a fotila její šatky ze slušivého krimplenu a lkala jak ukulele píseň svou, jaká byla babička švadlenka, když tu líčila maminku s její naivitou ohledně gelových nehtů, to nebylo pro rádoby přátele?!
Tak to potém jo.
Jasně že na pekle šlo vždycky o h… O hadry a styl. Ale proč peklo tedy začalo svou zářnou kariéru krvavou kritikou „ségry, jejíž vlasy neznají kondicionér“, proč bylo tak jedovaté vůči cizím?
A proč bylo tak servilní vůči "první slečně " pana Bůčka I., která na inauguraci vypadala jak když jde na písemku z ruštiny?
No jo, já vím, co je dovoleno Bohovi…
Jen tak bokem řečeno - jako by mělo peklo poslední dobou pána nad sebou. Že by Babiš Saruman?

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 6.10.16 20:02

@Ašarat.k Ano, ty postoje jsou tak protichůdné, že jsem z toho zcela jelen. Ale jak píšete, možná je to věkem, už pamatuju leccos.

Oveeec
2428 příspěvků 1 inzerát 6.10.16 20:14

Nečetla jsem to celý, tak se možná budu opakovat, ale právě jsem si všimla, že Ada, respektive už ne Ada, ale MP, má mezi čtenářkama další zakladatelku vlastní módní značky (která se tu něco nadiskutovala). Ale možná by měla jít jinam a sem by měli přijít nějaký lepší lidi, ne?

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek