DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ada Pekelná
973 příspěvků 6.10.16 20:25
@kocoureksuggy píše:
@Ada Pekelná
Ano, nejde tu o život. Ale vyznělo to nesmírně arogantně a i toto vaše vyjádření je arogantní. Kdo jste, abyste nám kázala co máme dělat?

I tenhle příspěvek byl nesmírně arogantní? Tak to už pak nevím, jak neutrálně ho mám napsat, aby nebyl. Spíš mi připadá, že ať napíšu cokoli, tak je to špatně.

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.10.16 20:36

@Ada Pekelná
Ano, byl. A ano, píšete špatně, už jde vás žádala, ať snad ani nereagujete, protože vyháníte i ten zbytek, co ještě neodešel. Nebo snad máte pocit, že nevíme, kde je skutečný život a vztahy? Je mi 57 a fakt nepotřebuju, aby mě někdo vychovával!

Ada Pekelná
973 příspěvků 6.10.16 20:54
@kocoureksuggy píše:
Nebo snad máte pocit, že nevíme, kde je skutečný život a vztahy? Je mi 57 a fakt nepotřebuju, aby mě někdo vychovával!

To nemělo být ani vychovávací. Prostě jen připomenutí, protože je tu spousta emocí a měla jsem dojem, že je to potřeba.

Ale začínám chápat, proč se některé uživatelky tak zlobí, prostě si do mých příspěvků dosazovaly emoce, které tam nebyly. Každá podle toho, jak mě vnímá nebo jak to má v povaze.

eeny-meeny
119 příspěvků 6.10.16 20:55

Tak jasně, jen to jenom diskuse na internetu. Ale když sem člověk chodí skoro každý den pět let, tak si k tomuto místu zákonitě vytvoří nějaký vztah. I když víc čtu než přispívám, číst diskuse na Pekle je můj oblíbený způsob relaxace. A to nemluvím o tom, že jsem se tu dozvěděla spoustu zajímavých věcí, mám své oblíbené diskutérky atd. Když teď spousta z nich odešla a další část nepřispívá, tak není co číst a proč sem chodit. Já jen doufám, že aspoň část vydrží a diskuse pojedou dál a budou dál zajímavé. Pokud ne, tak je jasné, proč se tak stalo..

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.10.16 21:09

@Ada Pekelná
Ale i já jsem to vnímala jako vychovávací. Škoda, že jste zrušila červená, dostala byste jich totiž nasázeno tolik, že byste hned věděla, že takhle tedy ne! Já si myslím, že většinu jste naštvala povýšeným a arogantním komentářem, jak čekáte na ty kvalitnější. Jak jste přišla na to, že ty současné jsou nekvalitní a ty budoucí budou kvalitnější? Změny pro změny a výsledek je tristní.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.16 21:21

Jistě, že víme, že život je jinde. Já tu taky nejsem nalepená od rána do večera, ale peklo bylo jeden z příjemných způsobů relaxace, dozvěděla jsem se tu spoustu zajímavých věcí a když jsem si prožívala svoji noční můru, pomohlo mi to, že tady se plkalo o šatech a jiných nedůležitostech. Ono těch vážných věcí je v životě dost.

skylor
166 příspěvků 6.10.16 21:27

@Ada Pekelná Ádo, já z toho mám pocit, že selhala krizová komunikace. Ono jde hlavně o ty formulace, ty teda nejsou moc šťastné. Stačilo přece napsat něco v tom duchu, že proběhly nějaké novinky a že uživatele prosíte, aby je nejprve vyzkoušeli, dali tomu týden, dva. Není potřeba vypisovat, kdo kam přispíval, jak moc, jak kvalitně. Není potřeba se navážet do někoho za to, že na fórum rád chodí (proto koneckonců vzniklo, ne?).
Nebo by možná z Vaší strany bylo lepší nepsat vůbec nic - teď to nemyslím nijak ironicky, občas je fakt lepší nechat oheň dohořet.

kocoureksuggy
499 příspěvků 6.10.16 22:08

@Ada Pekelná
A teď prosím, jednu upřímnou odpověď.
Fakt vám nevadí, jak to tu chcípá? Není co číst a to jsem dříve nestačila dočítat. Není to škoda? Stálo to za to?

Lim
323 příspěvků 6.10.16 22:20

Podepisuji.
Prosím o přidání podpisu, děkuji.

barvinok
651 příspěvků 6.10.16 22:27

.

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:33

MP Maggie
995 příspěvků 6.10.16 23:24

Vypadá to, že si tu budou psát už jen Josefína s Adou a nikdo jim to tu nebude plevelit. A Babiš by to měl zavčas prodat.

Oveeec
2120 příspěvků 6.10.16 23:33

@Ada Pekelná Napadlo vás někdy, že strach z proslulých červených ramínek není strach z konkrétního grafického symbolu, ale z kritiky všeobecně? Jste překladatelka, mohla byste tyhle věci chápat. Ale ono je to spíš tak, že je vám to jedno, befel je befel a koneckonců vám to tu už ani nepatří.
Ale co mi nejde na mozek je to, proč má někdo potřebu chovat se tak jako vy. Je rozdíl, když řeknete „Změnila se politika společnosti a preference uživatelů jsou jen jednou složkou rozhodovaího procesu“, nebo tak něco, a když řeknete „Vy si o sobě myslíte, že něco znamenáte, ale neznamenáte nic“, a dodáte něco v tom smyslu, že jsme směšné a že se neumíme mezi sebou zorganizovat či co (mimochodem to je nějaká naše povinnost?). A pak si stěžujete, že je tu hrozná atmosféra.
Když už máte potřebu držet basu s novým majitelem nebo marketingovým ředitelem nebo bůhví s kým, mohla byste být aspoň slušná. Když už to nedokážete z žádného jiného důvodu, tak aspoň proto, že jsou tu dámy starší než vy. Na vašem místě bych se příště trochu zamyslela, než bych zase někomu začala vykládat, že si o sobě moc myslí.

EmilyG.
1061 příspěvků 6.10.16 23:39

Josefíny je mi líto, dělá jen svou práci.

DRW
2039 příspěvků 7.10.16 07:22
  • cervena raminka mi chybi
  • akce, kdyz nemam cervena raminka, odchazim z pekla, vypada jako chovani maleho ditete, kteremu vzali hracku
  • neztratila se moznost slusne a kriticky vyjadrit k cemukoliv, zrovna v teto diskuzi se pali do Ady a Josefiny, co to jde
  • taky uz ve svem veku nepotrebuji vychovavat, ale na druhou stranu nikdy nikoho neurazim a tim nespadam do kategorie potrefenych operencu
  • @Oveeec naprosto s Vami souhlasim
  • @Ada Pekelná > opravdu Vam to stoji za to? Obhajovat docela neohrabane uskutecnenou zmenu? Dalo se to urcite prezentovat lepe.
  • @admin > Josefino, kdyby diskuze byly promazavany jiz drive, zabranilo by se off-topic komentarum daleko drive, rozhodne i urazlivym kritikam od nevychovanych kritiku, ke kterym rozhodne nepatrila napr. Giullieta
  • Rada bych videla na titulce vtipny kvalitne napsany clanek o mode
  • Galerie by se mela stat znovu tou galerii, kterou byla pred par lety momentalne i inspirace je vetsinou desna a nezajimava nuda.
Gorilka
1154 příspěvků 7.10.16 07:52

Tak jak pak se má dneska pomalu chladnoucí mrtvola?

Pomalu chladne dál.

Lakerol
125 příspěvků 7.10.16 08:11

Pokud je možné dát rychlou zpětnou vazbu pozitivní, a ne negativní, tak se ta agrese a negativita vynoří někde jinde. Třeba v podobě sprostých a nekonstruktivnich příspěvků a trolení. A že nejde o život? Nejde, ale s takovou logikou se otevírají dveře k pasivitě. A ono kolikrát mohlo jít o život, minimálně o jeho kvalitu. Všichni nejsou šťastní a spokojení a nepřichází se sem odreagovat po dni v naplňující práci a během večera se spokojenou rodinou.

corrigan
2631 příspěvků 7.10.16 08:19

@Lola Naprosto souhlasím a jestli se vám chce, tak mě tam taky připište, když už, tak už. Jen víc a houšť a větší kapky. ;-) :-D

DRW
2039 příspěvků 7.10.16 09:12
@Lakerol píše:
Všichni nejsou šťastní a spokojení a nepřichází se sem odreagovat po dni v naplňující práci a během večera se spokojenou rodinou.

To vsak neznamena, ze si musi vylevat svoje frustrace a nenaplnene ambice na jinych. Kritizovat lze slusne, coz v sobe skryva i dobre mirenou ironii.

JUBA
111 příspěvků 7.10.16 09:13
Připojuji se.

Ano, pěkně napsáno.
Prosím připojuji se.
Na MP mne vždycky bavila ta LEHKOST a mírná JEDOVATOST od ADY, nadsázka ze strany diskutujících a humorný přístup, to vše s věcnou informací, kam se dál podívat a kde hledat možnost nákupů. Nestojím o jalové plácání obklopující pár
fotek, jen aby z toho byl TAKYČLÁNEK.

Připomíná mi to ten starý vtip:

Tak mi zas včera vyšel jeden článek!
Jé - ty jsi novinář?
Né, já mám tasemnici.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.10.16 09:21

@DRW o moznosti slusne a kriticky se vyjadrit si dovolim po vcerejsku pochybovat, zaregistrovala jste, co se udalo cjmdns? Ban uzivatele za vetu „O tom pochybuji“?

Demonstrativni odchody jsou jedna vec, ale chovani cloveka, ktery dobrovolne odejde, protoze se mu nelibi upravy na webu, vypada jak chovani maleho ditete? Eh?

DRW
2039 příspěvků 7.10.16 09:28
@Eden_Prime píše:
@DRW o moznosti slusne a kriticky se vyjadrit si dovolim po vcerejsku pochybovat, zaregistrovala jste, co se udalo cjmdns? Ban uzivatele za vetu „O tom pochybuji“?Demonstrativni odchody jsou jedna vec, ale chovani cloveka, ktery dobrovolne odejde, protoze se mu nelibi upravy na webu, vypada jak chovani maleho ditete? Eh?

Mozna je treba sledovat celou komunikaci, nevsimla jsem si, ze by krome materidousky dostal nekdo dalsi ban.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.10.16 09:39

@DRW mate pravdu, neslo o ban, ale okamzite smazani prispevku, prekoukla jsem se, ale to na veci nic nemeni. O moznosti slusne a svobodne diskutovat uz nelze mluvit. Slusne a banalni prispevky jsou mazany.

Zruseni cervenychraminek me osobne zily netrha, i kdyz je to psi logika. Chovani Ady ani adminu me neprekvapuje, periodicky se to tu opakuje, to same probehlo v ramci kauzy prasatkove saty. Slusne chovani od nich od minula vubec neocekavam. Nicmene o odchodu uvazuju tez, chodim sem kvuli diskuzim, diskuze jsou ted polomrtve a nudne, aktualne nemam duvod se sem hlasit.

Betty J.
2031 příspěvků 7.10.16 10:31

@Ašarat.k: mluvíte mi z duše. Také mám pocit, že ramínková reforma, ostentativní nezájem o požadavky diskutujících a Adina vyjádření ve stylu „táhněte do Paďous“ časově navazují na kritiku (nejen) oděvních kreací paní Babišové.

UzZase
84 příspěvků 7.10.16 11:30

@DRW Vidíte, podle mě je nejfrustrovanější uživatelka, co si musí vylívavat lítost nad mizerným životem na ostatních a ostatní jí tleskají, protože by si chtěli vylívat zlost taky, ale nemají na to odvahu, právě Guiletta. Nechápu, jak někomu může chybět, když vyhnala spoustu lidí, kteří nemají energii na suplování práce psychoterapeuta jen proto, že s ní nebyli kamarádi. Mimochodem, to, co napsala mateřídouška, nebylo nijak odlišné od toho, co se někteří lidé dozvěděli od Guiletty.

Karin
3948 příspěvků 7.10.16 13:13

Takhle už jsem o jeden oblíbený web přišla. V tamních diskusích taky vzniklo takové jedinečné společenství lidí, ale když byl web monetizován, šlo to tam závratným tempem do kopru, noví admini se vykašlali na komunikaci, diskusní fóra šla na vedlejší kolej, kvalita článků hrubě upadla… Šlo jen o zisk z reklamy. Nevím, jak se jim daří teď, ale pořád existují, tak asi dobře. My staří jsme odešli - jasně, chvíli se bouřilo, byla snaha to zvrátit - ale přišli noví, kterým to ke spokojenosti stačilo. A tady to vidím podobně. Staří si zabouří, admini si zaignorují, a přijdou noví, kterým bude monetizované MP stačit.
Je to smutný, ale nedá se s tím nic dělat. Leda by se našel někdo, kdo bude provozovat nějaký takový web bez snahy o zisk a odolá pokušení monetizace, až mu stoupne návštěvnost :D

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek