DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bridarella
81 příspěvků 7.10.16 13:20

Souhlasím a podepisuji
Brida

Ada Pekelná
973 příspěvků 7.10.16 13:22
@kocoureksuggy píše: Škoda, že jste zrušila červená, dostala byste jich totiž nasázeno tolik, že byste hned věděla, že takhle tedy ne!

Jo jo, to by mě vychovalo.

Červená ramena jsem odjakživa dostávala, i když jsem napsala „dnes je pátek“, takže pro mě neznamenají vůbec nic.

Možná bude nakonec nejlepší, když se sbalím a půjdu taky.
Dělat x let web pro lidi, kteří mají pocit, že kritikovi je potřeba dát při každé příležitosti „ochutnat jeho vlastní medicínu“, a to jakýmikoli prostředky, je fuška.

V tomto příspěvku není uražená ješitnost. Domyslete si unaveného smajlíka a špetku cynismu.

eeny-meeny
119 příspěvků 7.10.16 13:28

Vím, že Admin psal, že červená ramínka se vracet nebudou, ale co přidat funkci, kdy by člověk před přidáním příspěvku ještě odkliknul, zda chce nebo nechce pod svým příspěvkem hodnocení? Mohlo by být na výběr i z více možností, např. žádná ramínka, jen zelené, zelené i červené. Zní to trochu komplikovaně, ale každý by dostal možnost si zvolit, zda stojí o hodnocení či ne.

Karin
3948 příspěvků 7.10.16 13:36

@eeny-meeny to je tak komplikované, že to budete muset navrhnout nejmíň ještě desetkrát, než se k tomu někdo jen vyjádří ;-)

eeny-meeny
119 příspěvků 7.10.16 13:47

@Karin Máte pravdu, byl to jen nápad, nečekám, že by se do toho admini hned pustili:)

Jordaan
8765 příspěvků 7.10.16 14:12

@Ada Pekelná

Neberte si to tak osobne. Je to jen web, dokonce ani ne Vas. Zivot je nekde jinde, tak to tak neprozivejte a kdyz se Vam to tu nelibi, tak bezte nekam jinam.

pavka_l
1009 příspěvků 7.10.16 14:23

Prosím o připsání. Souhlasím a podepisuji

Elm
126 příspěvků 7.10.16 14:34

Souhlasím a podepisuji též.

Magráta Česneková
1042 příspěvků 7.10.16 14:49
Ikeya-Seki
1090 příspěvků 7.10.16 15:02

@Jordaan To bylo velmi trefné.

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 15:47

Pred par dny jsem pozadala administratora o smazani meho profilu. Nestojim o web, kde vladne urazena jesitnost a malost. Dnes jsem si sla zkontrolovat zda me zadosti bylo vyhoveno a k memu nemilemu prekvapeni, jsem zjistila, ze jste moji zadost nerespektovali a muj profil nezrusili. Jsem zde zaregistrovana od roku 2009 a moje rozdodnuti zde skoncit, mne chvili trvalo, ale po precteni arogantnich prispevku Ady s ostatnimi uzivatelkami, obzvlast v poslednich dnech na tomto blogu, jsem se rozhodla, ze zde nehodlam zustat ani minuto. Proto znovu, uz slusne neprosim, ale zadam o zruseni meho uctu. Pokud admini nevyhovi, tak zde najde moji dalsi zadost, po ktere
urcite muj profil zrusi.

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 15:51

@Jordaan, velice trefne :-) Jinak Vas moc zdravim…mejte se hezky.

Ada Pekelná
973 příspěvků 7.10.16 15:57
@Jordaan píše:
@Ada PekelnáNeberte si to tak osobne. Je to jen web, dokonce ani ne Vas. Zivot je nekde jinde, tak to tak neprozivejte a kdyz se Vam to tu nelibi, tak bezte nekam jinam.

Však jo.

Jordaan
8765 příspěvků 7.10.16 15:59

@merunka89

Vy take. Mejte se moc hezky a treba nekde nashledanou.

Paní Hafánková
11 příspěvků 7.10.16 16:09

@Ada Pekelná
Ado, není Vám líto, že jste před lety vytvořila něco ojedinělého a že to teď jde všechno od desíti k pěti a kvalita kulhá na všechny čtyři??? Zrušení červených ramínek už byla jenom ta poslední kapka, potvrzující úpadek. Bez kritiky není Peklo Peklem a s jakoukoliv korektnostní se jděte s prominutím vycpat.
Jsem pamětník a ač mám krátkou registraci, moc dobře si pamatuji ještě staré Peklo s původní grafikou. Současné Peklo připomíná Onadnes a podobné impotentní weby.
P. S. Nevěřím, že Vás to nemrzí.

vlm
4678 příspěvků 7.10.16 16:15

@Paní Hafánková myslím, že ji to mrzí víc než si myslíme, peklo je její dítě, jehož chování nelze ovlivnit, peklo jde do pekla, ale nové uživatelky budou spokojené, všechno se vyvíjí…mění…peklo taky..už toho bylo řečeno dost a motá se to v kruhu…už je mi Ady skoro líto, ví víc než my…říct nic nemůže. blbá pozice.

berush
50 příspěvků 7.10.16 18:12

Prosím o podpis

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 18:24

Tak dámy, doufám, že nedáte hlas Babišovi, když nám ta Mafra tak podělala to peklo.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 7.10.16 18:28

@ionicera To jsem nedala ani v minulosti, bez ohledu na Peklo.

system_error
855 příspěvků 7.10.16 19:12

Taky prosím o podpis.

LeChatttNoir
373 příspěvků 7.10.16 19:37

Bylo by tedy alespoň možné u některých příspěvků zobrazení té ankety?
Autor příspěvku by si to zvolil dobrovolně.
Jsou tady vlákna, kde je takové hodnocení potřebné - Pro lidi, kteří tápou v modě, CJMDNS a jiné.

kocoureksuggy
499 příspěvků 7.10.16 19:54

@Ada Pekelná
Ale já chápu, že to není vždycky jednoduché a člověk by se vším nejraději seknul. To holt máme v práci občas všichni.
Jenže to pořád není odpověď na to, co tu všichni chtěli slyšet. Proč vás musí několikrát žádat o ROZUMNOU odpověď, týkající se ramínek?

Ada Pekelná
973 příspěvků 7.10.16 20:23
@kocoureksuggy píše:
Jenže to pořád není odpověď na to, co tu všichni chtěli slyšet. Proč vás musí několikrát žádat o ROZUMNOU odpověď, týkající se ramínek?

Už ji dostali, ale nepovažovali ji za rozumnou. Jinou už nemám(e).

kocoureksuggy
499 příspěvků 7.10.16 20:37

@Ada Pekelná
Hmm, to nepovažovali. Abych se přiznala, ani já. Připadala mi jako výmluva, zcela neuvěřitelná a nepravděpodobná. Sorry, teď se zeptám jako blbec. Nesmělé vás přesvědčily natolik, že jste šla do souboje se skorokmenovými? Nebo je všechno úplně jinak?

Ada Pekelná
973 příspěvků 7.10.16 21:03
@kocoureksuggy píše:
@Ada Pekelná
Hmm, to nepovažovali. Abych se přiznala, ani já. Připadala mi jako výmluva, zcela neuvěřitelná a nepravděpodobná. Sorry, teď se zeptám jako blbec. Nesmělé vás přesvědčily natolik, že jste šla do souboje se skorokmenovými? Nebo je všechno úplně jinak?

To je těžké, když vám to připadá jako výmluva. Provozovatel prostě chce povzbudit uživatelky, kterým vadí zdejší silně kritická atmosféra prodchnutá občas osobními útoky a rýpáním, a rozhodl se proto zrušit červená ramínka. Můj nápad to nebyl a nikdo se mě neptal. S umírněním kritičnosti MP ovšem souhlasím. Sama už jízlivě kritické články prakticky nepíšu (poslední pouliční peklo bylo v momentkách na začátku července) a ani se mi nechce, to je prostě vývoj.

Prošla jsem si svoje příspěvky od začátku aféry a nepřipadaly mi nijak bojovné, až ten dlouhý - reakce na ještě delší příspěvek, kterým začalo tohle vlákno - je poněkud naštvaný. A pak některé po něm, ale to už jsem dostávala kapky ze všech stran, a jsem taky jenom člověk. Pravděpodobně v komunikaci v posledních dnech vybublala averze, kterou ke mně mají některé uživatelky, a proto ve všem viděly nějakou aroganci. Ale těžko něco vysvětlovat, když jsou všichni rozčilení.

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek