DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ašarat.k
339 příspěvků 07.10.16 21:20

Adélko! Jedna má chuť Vám říct - Děvenko má ubohá, pocem ke mně, tady máš čokoládu, tady plyšáka a vyprdni se na to… ale neřekne, protože únavu materiálu a pocit vyhoření s buzerujícím manažerem za zadkem zná dost lidí.
Tož sbohem a šáteček, bylo to před 5 - 6 ti lety super peklo, a kdybysme se víckrát neviděli, bylo to krásné a bylo toho dost…
Tak nějak?

Oldyn
6079 příspěvků 07.10.16 21:22

@Ada Pekelná
Dárling, neměla jste prodávat, prostě neměla.

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.16 21:33
@Ada Pekelná píše: … S umírněním kritičnosti MP ovšem souhlasím. Sama už jízlivě kritické články prakticky nepíšu (poslední pouliční peklo bylo v momentkách na začátku července) a ani se mi nechce, to je prostě vývoj. …

umírnění kritičnosti by se dalo řešit i jinak… takto se peklo zbavilo svoji vyjímečnosti a stává se naprosto sterilním a podobným tolika jiným… škoda!

Ašarat.k
339 příspěvků 07.10.16 21:35

Hele, ale vono to taky není špatný, když zrušili ty červený ramínka… nabíráme kladné hodnocení jak Titanik vodu…
Drobet mi to připomíná předvolební průzkumy, kdy si žádná agentura nedovolí říct, že je lidi poslali tam, kam Hamlet Ofélii neposlal! a maže lídrům med kolem.

Karja
4837 příspěvků 07.10.16 21:38

@Ada Pekelná Už to neřešte, napsala jste toho dost a teď už je to skutečně ve fázi, že ať napíšete cokoliv, tak to stejně bude blbý. Červený jsou nenávratně v pekle, mnoho toho bylo řečeno a mnoho bylo řečeno zbytečně od všech stran. Ono se to tady nějak časem vystříbří.

kocoureksuggy
499 příspěvků 07.10.16 21:43

@Ada Pekelná
Děkuji za vysvětlení, teď tomu konečně rozumím.
Osobně si nemyslím, že byste vzbuzovala averzi za normálních okolností, ale musíte uznat, že v té vypjaté atmosféře, se prostě z vaší strany arogantní vyjádření vyskytovala (viz moje posty dříve) nebo to tak uživatelky vnímaly a myslím si, že u vás v tu chvíli nezafungovala sebereflexe.
A co dál? Rozumím, že jste unavená a bez nálady, ale necháte to tu shnít? Provozovatel nereaguje na rozumné argumenty?

Viatori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.16 21:45

Nepřispívám, MP „jen“ čtu. Tedy inspiruji se, bavím, tříbím cit pro odívání se. Tak není úplně fér, že teď bez předchozích přispění píšu svůj názor, ale přec. Provozovatel webu nevidí nebo nechce vidět, kolik uživatelek, přispívajících velkou měrou do Pekla, aby bylo takovým jakým donedávna bylo, naštval. Dnes to jasně a možná ne záměrně řekla Ada, cituji konec příspěvku „…když jsou všichni rozčilení“. Škoda. Módní peklo není takové jako bylo ještě před 14 dny, mnozí uživatelé jsou naštvaní anebo tu už nejsou. Každý máme i jiné zájmy než MP, životy nám to nemění, ale škoda to je.

Jordaan
8591 příspěvků 07.10.16 21:52

@Ada Pekelná

Nerekla bych, ze bublala averze vuci Vam, ale spis averze vuci dost nepromyslenym vyrokum z Vaseho pera, ktere vyznely dost arogantne. Nerekla bych ani, ze jsou vsichni rozcileni. Spis jste tomu dala tu povestnou posledni kapku a ted se hraje jinde a bez Vas. Jiste, ton tu byl obcas nevybiravy, ale jen velmi zridka to slo zas az tak pres caru a to by dokazal ukocirovat pricetny admin. Patrilo to ke koloritu a pokud to zustavalo v mezich (coz vetsinou jo), tak to prave vytvarelo tu prijemnou odlisnost a pritazlivost. No, nejak bylo, nejak bude, je to asi dost jedno.

mulen
870 příspěvků 07.10.16 21:54

Jen omyl

Příspěvek upraven 07.10.16 v 21:58

Uživatel je onlinevlm
4421 příspěvků 07.10.16 21:57

@Ada Pekelná kritická atmosféra dělá peklo peklem…uživatelky kterým to vadí si mají najít veb který jim vyhovuje, tak jako my nešly kdysi peklo…ale to je složitý řešení je lepší tu navodit sluníčkovou atmosféru. Nezdálo se mi že by ktitika tady někoho urážela, děsila…až po příchodu kavárníků, jsme se některé neudržely a nechaly se těmi blby vyprovokovat…účel světí prostředky, no povedlo se jim to

Ašarat.k
339 příspěvků 07.10.16 22:03

Tak mne mírně udivuje, jak Ada chtěla být na své blogu „jen zlá a kousavá“ a teď má nejen opilované drápky, ale i náhubek, a ještě je v kleci.
Protože já jsem mrcha, co si občas pamatuje a všimla jsem si, že staré, pravěké příspěvky, prošly cenzurou. Drsnou, téměř přizdisrá. ovou cenzurou. Např. mrkněte na článek úvodní. Ubráno několik odstavců, které vysvětlovaly, co bude blog kritizovat a po čem půjde a že Ada bude svině a ať si kdokoli odpustí rádoby psycho kecy o komplexech, které musí mít, když tohle dělá.
Další článek o návrhářce s modely stylu Pomóc, co to je? má jen 3, slovy tři příspěvky. Vím (!) že jich bylo nejméně 30!!! A to bychom mohli pokračovat.
Adu někdo uvázal. A na hodně krátkej řemen… Majitel? Tak proč nevzala prachy a nevyprdla se na to? Proč se plazí?
Nebo že by čas hrany obrousil? Spíš to vypadá Koho chleba jíš, s tím musíš výti.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 07.10.16 22:32
@Ašarat.k no a teď už je to myslím konečně naprosto jasný.
@Ada Pekelná píše:
Provozovatel prostě chce povzbudit uživatelky, kterým vadí zdejší silně kritická atmosféra prodchnutá občas osobními útoky a rýpáním, a rozhodl se proto zrušit červená ramínka.

děkuji za konečně zcela zřetelně formulované vysvětlení. toto by bývalo stačilo napsat hned na začátku, například formou nějaké té rychlovky, článku apod (to už ale asi není vůbec na vás). že uživatelky, které sem právě kvůli této atmosféře chodí, nebudou nadšené je pochopitelné. protesty, přesvědčování atp celkem taky.
takže jo, peklo jako hejtovací web skončilo.
poroučím se, bylo to fajn

kocoureksuggy
499 příspěvků 07.10.16 22:35

@viktorka_od splavu
Achjo, tak to jsem vůbec nechtěla. :-( :-( :'(

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.16 22:50

@kocoureksuggy
Vy za to přece nemůžete…

BarcaAri
610 příspěvků 07.10.16 22:52

@Ašarat.k Ty praveke clanky jsem cetla fakt hodne davno a uz si je nepamatuji. Pokud se nepletete, tak to je opravdu sila a tak nejak me nenapada rict nic jineho nez „hanba a fuj“.

Ada Pekelná
973 příspěvků 07.10.16 23:05
@Ašarat.k píše:
Tak mne mírně udivuje, jak Ada chtěla být na své blogu „jen zlá a kousavá“ a teď má nejen opilované drápky, ale i náhubek, a ještě je v kleci.

Napadlo vás, že prostě už nechci být zlá a kousavá? Že mě nikdo k ničemu nenutí?

Ašarat.k
339 příspěvků 07.10.16 23:16

@Ada Pekelná Ne. To mě nenapadlo.
„Zklamal jste mne, admirále.“

MP Meri
1323 příspěvků 07.10.16 23:17

@Ada Pekelná To by se dalo i pochopit. Ale v tom případě by bylo lepší zvolit důstojný odchod (nebo distanc) a ne se rozčilovat, že už se mi nelíbí, co jsem stvořila.

(Staré články pamatuju, ale ne úplně dopodrobna. Nechci křivdit, ale pokud cenzura zasáhla i do toho, co už bylo napsáno, pak je něco opravdu špatně. V takovémhle případě je jediná cesta, jak si zachovat face, udělat tlustou čáru a říct - ok, byli jsme takoví, ale teď to chci jinak. Pak s vámi může část souhlasit, část nesouhlasit… to už je na nich. Ale takhle zpětně deformovat něco, co už bylo vyřčeno… to ne no.)

kocoureksuggy
499 příspěvků 07.10.16 23:18

@Ada Pekelná
Sorry, ale nabízí se otázka: on vás dříve, někdo k něčemu, nutil?
Teď už jsem tady z toho vážně jelen.

system_error
855 příspěvků 07.10.16 23:18
@viktorka_od splavu píše:
@Ašarat.k no a teď už je to myslím konečně naprosto jasný.

děkuji za konečně zcela zřetelně formulované vysvětlení. toto by bývalo stačilo napsat hned na začátku, například formou nějaké té rychlovky, článku apod(to už ale asi není vůbec na vás).

Přesně. Ztráta ramínek zamrzela, ale způsob jakým to bylo řešeno to dorazil.

drze
9 příspěvků 07.10.16 23:31

Ach jo… Už pár rokov takmer denne (resp. večerne) sledujem diskusie na webe, ktoré mi môj muž toleruje (resp. toleroval) s konštatovaním „vešiačik hore, vešiačik dole“. Ako ich radového a zrejme aj nepodstatného čitateľa ma mrzia zmeny posledných dní. Zlučujú metódy preventívnej i následnej cenzúry korunované „všeobecným“ záujmom hyperkorektnosti, vďaka ktorým MP zaznamenalo exodus mnohých aktívnych prispievateľov. Ja som však ich „nekorektné“, ale výstižné a v mnohom pravdivé postrehy čítala rada a pobyt v módnom „nebíčku“ si viem zabezpečiť i v rámci milióna iných existujúcich módnych blogov. Pýtam sa preto administrátorov a vlastníkov webu, v čom by teraz mala spočívať pôvodná progresívna šťavnatosť MP?

kocoureksuggy
499 příspěvků 07.10.16 23:43

Tak abychom to shrnuly :. červená ramínka nebudou, aby se nesmělé nestresovaly už dopředu ( normálně platí, když máš strach, tak tam nelez). Ada už nemá na Peklo absolutně žádný vliv.. bez těch @Gulieta, @lioncity,@ionicera @Viktorka realita a spousty dalších, které jsem (omlouvám se) nejmenovala, to tady nemá vůbec žádnou cenu a všechny diskuze jdou do háje. škoda, za ty roky, co jsem sem chodila, jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí. Holt, nic netrvá věčně. Mrzí mě to.

Edit : Vůbec mi to nejde zformátovat.

Ada Pekelná
973 příspěvků 08.10.16 00:07
@Ašarat.k píše:
Další článek o návrhářce s modely stylu Pomóc, co to je? má jen 3, slovy tři příspěvky. Vím (!) že jich bylo nejméně 30!!! A to bychom mohli pokračovat.

Který článek myslíš? Jestli ten o Marii Zelené, tak ten opravdu měl jen 3 komentáře, ten s Romanou Jáklovou taky, potom Dno českého návrhářství - první díl měl jen několik komentářů, druhý něco přes deset. Ze začátku byly články málo komentované, zlomilo se to až časem.

Ašarat.k
339 příspěvků 08.10.16 00:26

@Ada Pekelná Adíku, nedělej ze mě vola. Tu zeď nepočmáral medvěd. Ono se to samo nerozbilo. Já VÍM.

Ada Pekelná
973 příspěvků 08.10.16 00:28
@Ašarat.k píše:
@Ada Pekelná Adíku, nedělej ze mě vola. Tu zeď nepočmáral medvěd. Ono se to samo nerozbilo. Já VÍM.

Mám starý mirror Pekla na jiném serveru a tam to je vidět. Nikdo nic nemazal.

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek