DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ada Pekelná
973 příspěvků 08.10.16 00:31

Záloha je stará. Pod prvním článkem je teď 93 oproti 86 na mirroru, pod druhým 21 místo 20 atd., ale Generálka, zelenění a první díl Dna měly vždycky jen 3 komentáře.

Na Pekle to takhle dřív bylo, než se rozjelo, běžně jednotky nebo nízké desítky komentářů, postupně to prolomily některé hodně čtené články, kde komentáře vyletěly nad 100 nebo 200. Dobře si na to vzpomínám, protože když začaly ty průlomy, tak mi na tehdejším hostingu dali nenápadně najevo, že jim přetěžuju server.

Nanynka_02
450 příspěvků 08.10.16 02:02

Tak jsem po dlouhe dobe zašla na MP… a koukám, co se to tu děje. Abych pridala trochu kontroverzní nazor - pokud jde o propíraná červená ramínka, jsou mi uplne fuk. Zacala jsem Peklo cist v dobe, kdy na nem ramínka nefungovala zadna, ani diskuse, jenom komentare pod clanky… a tehdy se mi libilo nejvic. Byly na nem totiz chytré a vtipné Adiny clanky psane brilantní češtinou a u nich chytre a vtipné komentáře od zajímavých lidi. Vsechny pozdější úpravy vcetne zavedeni obrázkových profilu mi přišly jako detinsteni a podbizeni se masovému vkusu… coz mi ovsem nebránilo tady trávit spoustu casu a prokrastinovat. ;-) Zlom přišel s prodejem serveru, kdy se z nej pres vsechna ujištění zacala ztrácet Ada a postupne pribyvalo Andrey a jejich prisernych textu. Zkoušela jsem to v komentářích trochu resit, ale marne. Pred nekolika mesici jsem zjistila, ze sem vlastne nemam duvod chodit, ze me to tu nebaví. Dnešek mi to jenom potvrdil, tohle uz neni server pro me. Presto preji Ade hodne stesti… a profil si mazat nebudu, tohle demonstrativní prasknutí dveřmi „aby jako vsichni pochopili, ze fakt odcházím“, mi prijde vyloženě legrační.

DRW
2037 příspěvků 08.10.16 08:30
@Ašarat.k píše:
@Ada Pekelná Adíku, nedělej ze mě vola. Tu zeď nepočmáral medvěd. Ono se to samo nerozbilo. Já VÍM.

Ašarat. k, delate ze sebe onoho sudokopytnika sama.

Oldyn
6066 příspěvků 08.10.16 08:34

@Ašarat.k
Prošla jsem si staré články kde reaguji ještě neregistrovaná a nic promazaného jsem nenašla a že tam těch vulgarit na Adu je.

Oveeec
1902 příspěvků 08.10.16 11:24
@viktorka_od splavu píše:
@Ašarat.k no a teď už je to myslím konečně naprosto jasný.

" Provozovatel prostě chce povzbudit uživatelky, kterým vadí zdejší silně kritická atmosféra prodchnutá občas osobními útoky a rýpáním, a rozhodl se proto zrušit červená ramínka."

děkuji za konečně zcela zřetelně formulované vysvětlení. toto by bývalo stačilo napsat hned na začátku, například formou nějaké té rychlovky, článku apod (to už ale asi není vůbec na vás). že uživatelky, které sem právě kvůli této atmosféře chodí, nebudou nadšené je pochopitelné. protesty, přesvědčování atp celkem taky.
takže jo, peklo jako hejtovací web skončilo.
poroučím se, bylo to fajn

Mezi náma, jediný, co tohle zdůvodnění vysvětluje, je to, že provozovatel je debil, kterej neví, že červený rameno není osobní útok a že když ho někdo někomu dá, už se třeba zdrží komentáře. Zato když ho nebude moct dát, napíše hodnocení do diskuze, jak k tomu vyzýval admin, a tam už je velká šance, že to bude útok nebo rýpnutí, z kterýho se nějaká citlivá duše složí. Omlouvám se dámám, který pracujou v marketingu a podobně a dělají to dobře, ale co člověk vídá poslední dobou všude kolem, nad tím zůstává rozum stát. Myslím tím revoluční změny zavedených produktů a značek, který lidi kupujou právě proto, že jsou takový, jaký jsou. Co se ramen týče, můj přítel, kterej naprosto není cílovka MP, si jich všimnul sám od sebe a byl z nich nadšenej (ok, kdyby viděl jenom to zelený, byl by nadšenej i ze samotnýho zelenýho, ale stejně).

Linie
2020 příspěvků 08.10.16 11:28

@Oveeec Před časem jsem žádala na Beremese, zda by po zdejším vzoru nezavedli také červené označení. Bylo mi vysvětleno, že tam tedy v žádném případě ne, že oni jsou jen pozitivní. Chybí mi to tam! Tady taky.

Oveeec
1902 příspěvků 08.10.16 11:36

@Linie Mně taky, ale fakt ne proto, že bych nutně musela kritizovat (ačkoli já ráda :) ), ale protože ty zelený samy o sobě fakt nemají vůbec žádnej smysl, a navíc mě to teď hrozně ruší, jak tam tak trčí. No zvykneme si. Ačkoli to už tu možná nebudu, fakt mě to neba. Ale asi ještě před odchodem projedu CJMDNS, i když bez těch ramen…

Ašarat.k
339 příspěvků 08.10.16 21:57

@DRW :) :) Díky!

Intense
65 příspěvků 08.10.16 22:47

@Lola Prosím, připište mě taky.

MP blanka
1595 příspěvků 09.10.16 11:48

Ada Pekelná** píše:
Jo jo, to by mě vychovalo. Červená ramena jsem odjakživa dostávala, i když jsem napsala „dnes je pátek“, takže pro mě neznamenají vůbec nic.
Možná bude nakonec nejlepší, když se sbalím a půjdu taky.
Dělat x let web pro lidi, kteří mají pocit, že kritikovi je potřeba dát při každé příležitosti „ochutnat jeho vlastní medicínu“, a to jakýmikoli prostředky, je fuška.

V tomto příspěvku není uražená ješitnost. Domyslete si unaveného smajlíka a špetku cynismu.

Milá pani Ado,
myslím, že sa viem vcítiť do vašich momentálnych pocitov. Áno, ide to tu dolu vodou, ale možno, že váš pôvodný zámer už sa aj tak naplnil, a nastal čas posunúť sa inde. resp. možno aj späť, ale inde. Toto miesto sa postupom času zmenilo na trhovisko názorov, čo síce nie je á priori zlé, ale nános bahna z neho už dávno pôvodný úmysel a prínos Módneho pekla prekryl. Nedávam žiadne rady o ponaučenia, len mám dotaz. V prípade, ak sa rozhodnete aj ďalej oslovovať prostredníctvom blogu, či inej internetovej formy záujemkyne, dáte nám to vedieť? Každopádne vám prajem nech nestrácate chuť a energiu.

Osmikraska
670 příspěvků 20.11.16 18:03

Ahoj, já tu asi tak od června nebyla, teď jsme nemocná a v rámci prokrastinace jsem sem zase mrkla. Asi už jste z toho všecky unavené, ale našel by se ještě někdo, kdo by mi popsal, co se stalo? Chápu, že byly zrušený červený ramínka. V diskusích se pak zase vrátily? A nějaký uživatelky si zrušily profily a pak se vrátily? Jsem zvědavá jak opice. Dík;-)

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:07

@Osmikraska Vrátila som sa zatial len ja, lebo som závislák a nemám rada zmeny a mutziputzi, lebo na parfumánii sa nedalo hádať, tam je to slniečkovateľné a ona bez hádky vydržať nemohla. :-D
Ostatné štrajkujú na parfumánii. Na 2 weby nás bolo málo a tak to skomíra tu aj tam. :-D

benyka
6653 příspěvků 20.11.16 18:09

@Giuli Dobře vám tak. Nemáte si vymýšlet skopičiny. :-)

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:12

@benyka Ale ja som to myslela smrteľne vážne. Aj internet som sa chystala odhlásiť a okrem toho sa nám exekútori vyhrážali, že nám vypnú elektriku a tak som si myslela, že to zvládnem, abstinovať. :-D

benyka
6653 příspěvků 20.11.16 18:12

@Giuli Tím hůř. :-)

xperia81
3 příspěvky 20.11.16 18:39

.

Příspěvek upraven 06.06.17 v 21:13

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:42

@Giuli Ale ale, zrovna se vrátim od vás ze severu ty tady o mně beze mě! Víš jak to sama vedle nemáš ráda ;-)

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:42

@xperia81 Ale domácich tam je poskromne, ono by to chcíplo bez toho prísunu z MP tak či tak. :-D Škoda, že sa niektoré diskusie nedajú čítať bez prihlásenia. Tá dotazy pre admina, něco nefunguje by ma zaujímala najviac. :-D

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:43

@Amigdala Doprkýnkaružového zabudla som. :-(

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:44

@Amigdala Kde si bola na severe? (aj tak tu admin nepríde, tak to nie je OT)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:44

@xperia81 Prosim vás s tou korektností jděte do háje, si každej kdo o sobě prohlásí, že nesnáší korektnost myslí, že mu to přidá na espritu či co?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:45

@Giuli Kousek od Libe na ranči, v Libe jenom nakoupit, vyjímečně to bylo všude do kopce a i pršelo :-)

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:46

@Amigdala Ale to s tou korektonosť = nuda mi povedala aj jedna bývala pekelníčka. O inom webe, že im to tam chcíplo, keď odišli tie čo sa hádali do krvi. :-D

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:47

@Amigdala Mám zápal pľúc a už 3 týždne som doma zavretá jak pes v búde na reťazi, ale keby si povedala, že si v Liberci, tak idem s tebou na grog. :-D

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:48

@Giuli Hele nemohu říct, že mě to nenapadlo! :-)

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Rihanna uvádí spodní valentýnské prádlo

A Savage Kinda Love – tak se jmenuje nejnovější kolekce, pod kterou... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek