Dresscode a léto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Osmikraska
670 příspěvků 31.8.12 08:02

@petruchah
Tož to poraďte! Vždyť my na to všechny čekáme!:-) Tak jaký je ten pás, který můžeme nosit nejen z koupelny do ložnice? Poraďte prosím značku, nebo na co se zaměřit, aby byl fakt funkční…

petruchah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 20:59
@Osmikraska píše:
@petruchah
Tož to poraďte! Vždyť my na to všechny čekáme!:-) Tak jaký je ten pás, který můžeme nosit nejen z koupelny do ložnice? Poraďte prosím značku, nebo na co se zaměřit, aby byl fakt funkční…

Začnu s punčochami. Jejich vzhled i při stejném materiálu o proti punčocháčům mnohem lepší, protože punčocháče drží v pase a punčochy někde v horní části stehen, takže vždycky jsou lépe napjaté. Co se týče materiálu jsou 4 druhy:
1. běžný kadeřený nylon, dříve se říkalo také krepsilon, 20-více den, kvalita nejlevnějších punčocháčů, cena od 20Kč, sice velmi pohodlné, ale vzhed bídný. např. punčochy Miluše od Evony
2. Strečové punčochy, Nylon 100%. 15 den. Velmi jemné, vzledově velmi pěkné, mimořádně pohodlné při nošení, jen o trochu dražší, ale velmi snadno utíkají očka, moc nevydrží. Streč má taky nevýhodu, že se dost vytahuje do délky, což u punčocháčů znamená že se po opakovaném oblečení krabatí na kolenou a kotnících. To však u punčoch lze vyrovnat jejích vytažením výš. Např punčochy ELA. Výhoda - udrží je jakékoli podvazky i ty nicotné.
3. Nylon s elastanem neboli lycra. Cena od 45 - 100 Kč i výše. většinou 8-20 den. Právě s těmi Sindy od Aries 15 den za 45 Kč mám výborné zkušenosti. Výborný vzhed, lepší trvanlivost díky lycře. Další se sem hodně vozí z Polska. Ty držší jsou tvarované podle nohy, avšak punčochy s vysokým obsahem lycry jsou příliš pružné a u nekvalitních podvazků snadno se vezou dolů. Nutno nosit pevnější podvazkový pás
4. Nestrečové Nylonky. 100% nylon, dokonale tvarovaný podle tvaru nohou, protože má jen nepatrnou pružnost stejná tenkost od a vzhled od špičky nohy po stehno. U nás se už nevyrábí, jsou jen na internetu, pravé francouzké Cervin, Gerbe, cena od 250-500 Kč, jsou ale i značky přes 1200 Kč. Famózní vzhled, ale nutný dokonalý velmi pevný podvazkový pás, nejlépe s 6-ti podvazky. Nutno si zvyknout na napětí punčoch a podvazků, vhodné spíš jen do společnosti. I tak je to ovšem jen pro pokročilé podvazkové dámy.
Podvazkové pásy: Ty tenké jsou skoro k ničemu, nanejvýš udrží strečové punčochy, samodržky aby se nerolovaly, jak to nosí moje kamarádka. Já ale nosit samodržky s podvazky považuji za nesmysl. Podívejte se na netu na Luxusní prádlo. cz, Spodní prádlo-e shop.cz, Leontýna. cz, Daniela prádlo, mojepuncochy.cz. Aby podvazkový pás dobře držel, by měl být aspoň 12-15 cm vysoký a nesmí sjíždět dolů. Např. Gorteks Yvette/PPV, Axami V-1542 Divine. Výborný je jen natahovací, tedy bez háčků vzadu Daniela 5033 za 400 Kč. V kamenných obchodech se občas natrefí na něco slušného, ale většinou prodávají ty ničemné, tenké a moc pružné, které nedrží. Pokud vám nejde o kraječky, lze tam koupit bokovky- Úpavan, Timo, které jsou velmi praktické, jako zmíněná Daniela, jsou jen natahovací, svěle drží a navíc tvarují zadek a boky. Oproti stahovacím kalhotkám jsou mnohem pohodlnější. Za pětistovku koupíte bokovku a troje punčochy Sindy. Co se týče těch nejpevnějších pásů lze ve zmíněných internetových obchodech koupit značky Rago nebo SHQ většinou s 6ti podvazky vhodné i pro nestrečové punčochy. Ovšem se třemi nestrečovkami to dá dvěmi tisícovky.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 1.9.12 21:13
@Sekhmet píše:
K těm daňově uznatelným nákladům: kdysi jsem to řešila a našla jsem k tomu pouze nějaký názor odborníka, který se týkal exkluzivních AK, kdy dle tohoto názoru bylo možné dát si do nákladů drahý oblek (v daném případě myslím konkrétně Armani), neboť se jedná o pracovní uniformu sui generis.
Obecně bude záležet na konkrétním správci daně, co uzná a co ne. S business dress bývá ten problém, že se dá teoreticky nosit i mimopracovně, což lze sice vyjádřit poměrem nákladů, které si do daňového základu zahrnete, ale FÚ mají tendence vyhazovat to šmahem.

pokud ta „pracovní uniforma“ bude mít na klopě logo firmy (ne tedy Armani, ale té zdaňované:-)) je to ok určitě - náklady na reklamu. pokud je to oblek Armani jako „montérky“, tak to opravdu záleží na případné kontrole, co zkousne.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 1.9.12 21:42

@petruchah dky za vyčerpávající info. pohledám, nakoupím, vyzkouším.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek