Dresscode a Vy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Alexandrina
43 příspěvků 28.12.12 20:56

Do divadla si beru tmavé šaty a lodičky, to považuju za samozřejmost a slušnost, i když zdaleka na tom nejsou všichni tak. Viděla jsem např. před časem muže v džínách a křiklavé oranžové vestě, o které jsem si na první pohled myslela, že je zametačská. Džíny v menších divadlech jsou běžné, tu a tam bohužel i v Národním.

Jinak jsem přeci jen dost volnomyšlenkářská a v práci bych každému rozhodně dresscode nenařídila, ve škole už vůbec ne. Když si představím, že by měl partner (programátor) chodit do práce v košily a kravatě, byl by asi dost nešťastný. Proč lidi schválně trápit, pokud nemusí reprezentovat svým zevnějškem a mluví za ně výhradně odvedená práce.

Bugatti
4086 příspěvků 28.12.12 21:44

@Alexandrina V podstatě s vámi souhlasím, ale vzhledem k tomu, co je na ulicích a nejen tam běžné, mělo by být minimálně stanoveno, co už se do školy/do práce nosit nesmí. Vykukující prádlo, průsvitné legíny s tričkem do pasu a letní kraťásky, z kterých vykukuje kus zadku opravdu do školy nebo do práce a potažmo kamkoliv na veřejnost nepatří. Taktéž si myslím, že zejména ve školách by měla být vyžadována čistota… dnes jsou bohužel běžně vidět zablácené boty i v případě, že už týdny nepršelo a špinavé rifle jsou standardem.

MaM7
177 příspěvků 29.12.12 18:10

Já chodím na univerzitu a tam je dresscode to byste koukali:D džíny a tričko… fuj

Nevím proč ta červená ramínka… nikdo nevíte kam chodím a jak tam lidé chodí oblékaní, samozřejmě že se najdou světlé výjimky ale to velice málo

Příspěvek upraven 02.01.13 v 17:00

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.13 02:20

My u nás můžeme vše, takže jsem tu viděl zelené sárí, výsadkové triko od ruských jednotek, desigual šaty a pak spoustu oblečení, kdy by nejedna pekelnice při tom pohledu navrhovala hromadnou demonstrativní sebevraždu. Před dvěma měsíci jsem musel jít do Hiltonu a tak se převlékl v práci…kolegové mne pozdravili dobrý den, nikdo mne nepoznal:):)

modra_kocka
903 příspěvků 14.6.13 21:10

Pro zajímavost: v USA dívku nechtěli pustit na maturitní ples, protože nedodržela dresscode, a její rodiče teď žádají od školy omluvu: http://www.novinky.cz/…-poprsi.html

krajta
36 příspěvků 30.8.19 13:40
balení do kufru

Nevíte prosím jak zabalit šaty do kufru, aby nebyly pokrčené? Do ruličky? A dodržuje se ještě dresscode v lázních? DěkujiNevíte prosím jak zabalit šaty do kufru, aby nebyly pokrčené? Do ruličky? A dodržuje se ještě dresscode v lázních? Děkuji

Sheba
357 příspěvků 30.8.19 15:43

@krajta Jedině nemačkavé šaty, jinak se v kufru vždy trochu zmačkaly. Bohužel. Nebo vozit mini cestovní žehličku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek